Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Peaky Blinders (2013–) Serija  (Pročitano 25816 puta)
13. Sep 2013, 22:07:24
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Browser
Mozilla Firefox 23.0

  Peaky Blinders (2013) 

>> IMDb <<



Opis Filma:

Radnja započinje 1919. u siromašnom i prepunom kriminala predgrađu Birminghama. Vojnici koji su se vratili iz Prvog svetskog rata, politički revolucionari i bande, svi se bore za egzistenciju u industrijskom krajoliku kojeg muče ekonomski problemi.
Oružje prokrijumčareno iz europskih rovova uspelo se uvući u zajednicu. Komunisti planiraju nasilnu revoluciju, a Parlament je iščekuje spreman na odgovor. Winston Churchill mobilizuje posebne ogranke Londonske policije da se pozabavi tim problemom.
Radnja se fokusira na porodicu Shelby, čiji mnogi članovi čine najdivljiju bandu, Peaky Blinderse, koja zarađuju novac klađenjem, reketarenjem i pljačkama. Bandu vodi Tommy Shelby, najnasilniji među njima, ali njegovo vodstvo će uskoro biti testirano.
Nemilosrdni viši inspektor Campbell stiže iz Belfasta da počisti grad. Osim njega u susedstvo je došla i, možda još opasnija, lijepa žena zagonetne prošlosti imena Grace Burgess, koja čuva opasnu tajnu.



Žanr:  Drama

Glavne uloge:  Paul Anderson, Cillian Murphy, Iddo Goldberg

Izvor teksta

prijevodi online
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 23.0
  Upravo sam odgledao prvu epizodu koja mi se dopala iz više razloga. Napisaću ih kad odgledam celu seriju, ovim samo skrećem pažnju jer mislim da ova serija to zaslužuje.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
  Prevedena je a samim tim i odgledana prva sezona ove serije koja je obećavala. Englezi koji su odlični u prikazivanju svog gangsteraja su u ovom slučaju malo podbacili i ponudili dosta ublaženu verziju istog. A da su imali materijala imali su jer je to vreme u koje je smeštena serija bilo više nego zanimljivo i inspirativno.
 
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
Одгледо прву сезону, одлична!
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Serija je sasvim pristojna, bice i trece sezone
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 36.0
Завршио другу сезону. Ко да дочека нове епизоде...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 38.0
Nakon Mad Maxa, Tom Hardy se vraća u trećoj sezoni Peaky Blindersa

Dodatak drugoj sezoni britanske povijesno-kriminalističke serije, Tom Hardy, bit će dio glavne postave i u idućoj. Doduše, tek iduće godine.
24
0
0

Koliko god možda dobra bila, Peaky Blinders nije serija koja ima široku prepoznatljivost. Usprkos tome, čak i nakon velikog uspjeha (i odličnog filma!) četvrtog Mad Maxa, Tom Hardy vratit će se u trećoj sezoni britanske povijesno-kriminalističke serije, svojevrsnog britanskog Boardwalk Empirea.

Lanjska pridošlica biti će dio nove sezone, čak i nakon što je u Fury Roadu predvodio (uz Charlize Theron) jedan od najboljih filmskih akcijskih spektakla u posljednje vrijeme. Potvrdio je to autor serije Steve Knight, što su dobre vijesti. Ima loših — ove godine nema novih epizoda, iduća sezona slijedi tek nagodinu.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.130
Кренуо да гледам, добра!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
Pogledo jos ranije 1. sezonu i 1. epizodu druge i ostalo mi stoji na hardu.
Milion puta izvakana i prezvakana mafijaska tema o momku koji od nule postaje kralj.I onda idu neke sitnice koje se razlikuju od stereotipa  Smile Solidna prosecna serija koja moze da se gleda al nista spektakularno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows 7
Browser
Chrome 44.0.2403.155
Много, много јака серија! Том Харди се не појављује пуно али све његове сцене су фантастично одрађене. Штета што нема ове године ништа, тек следеће трећа сезона. Контам да ће да прође доста времена између краја друге и почетка треће сезоне, односно да ће се доста ствари променити и готово сам сигуран да ће Томи Шелби да буде у браку са оном богаташицом и да има дете с њом кад крене, а знамо да је и плава смарачица трудна. У једном моменту ми се учинило да је и она курва Лизи трудна ал мислим да сам се истриповао  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.