Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:23:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Ko je vas favorit?
Slobodan Đurković - pevač
3.1%  (2)
Lepi Mića - pevač
1.6%  (1)
Igor Starović - pevač
4.7%  (3)
Marko Vanilla - DJ
1.6%  (1)
Edin Škorić - odbojkas
3.1%  (2)
Danimir Vajs - Reper
0%  (0)
Marko Vukotić - Maneken
4.7%  (3)
Boris Stamenković - Maneken
0%  (0)
Ivan Marinković - Biznismen
3.1%  (2)
Čupo Kalač - pevač
1.6%  (1)
Dragan Krstić Crni - pevač
0%  (0)
Aleksandra Džidža Stojković - pevačica
3.1%  (2)
Jelena Golubović - glumica i reditelj
10.9%  (7)
Suzana Perović - bivsa pevačica
3.1%  (2)
Katarina Grujić - pevačica
1.6%  (1)
Anastasija Buđić - model
4.7%  (3)
Miss Svetlana - pevačica
0%  (0)
Sara Trajanović - model
4.7%  (3)
Mica Trofrtaljka - pevačica
4.7%  (3)
Nela Bijanić - pevačica
4.7%  (3)
Simonida Aćević - pevačica
0%  (0)
Jelena Jovanović - pevačica i glumica
9.4%  (6)
Divna Karleuša - radio voditeljka
0%  (0)
Zuzi Zu - pevačica
0%  (0)
Romana Panić - pevačica
1.6%  (1)
Miki Đuričić - pcelar
21.9%  (14)
Zorica Marković - pevačica
0%  (0)
Seki Turkovic - pevac
0%  (0)
Vanja Mijatovic - pevacica
1.6%  (1)
Andrija Markovic Aki - pevac
0%  (0)
Jezdimir Vasiljevic "Gazda Jezda"
0%  (0)
Marijana Leontijević - misica i balerina
4.7%  (3)
Ekrem Jevric - pevac
0%  (0)
Hristijan Todoroski Kiko - pevac
0%  (0)
Aleksandar Marinkovic Japa - glumac
0%  (0)
Zarko Berber - voditelj i pevac
0%  (0)
Vesna Rivas - pevacica
0%  (0)
Ukupno glasova: 64
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VIP Farma 5  (Pročitano 59691 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 29.0.1547.62
mob
HTC One
http://www.kurir-info.rs/farmeri-ne-vade-cigarete-iz-usta-clanak-964865

Farmeri ne vade cigarete iz usta

U novoj sezoni VIP seljani mogu da komzumiraju cigarete i u kući, s tim što će im biti dozvoljeno samo pušenje elektronskih cigarete, dok će za pušenje standardnih biti obavezno u kupatilu



Farma, cigarete
Svih dvadeset i sedam takmičara ušli su na imanje u Lisovićima, a prvo veče je počelo izuzetno mirno uz priču, pesmu i pregršt elektronskih cigareta.

Poznato je da među farmerima, koji do sada ulazili na najpoznatije imanje u Srbiji, najviše bilo bilo onih kojima su najveći porok u životu cigarete.

Tako je bilo i ovaj put, te je produkcija odlučila da malo pomogne farmerima, kako bi mogli na miru da uživaju konzumirajući ovo nikotinsko sredstvo. Farmeri u novom serijalu VIP seljani mogu da komzumiraju cigarete i u kući, s tim što će im biti dozvoljeno samo pušenje elektronskih cigarete, dok će za pušenje standardnih cigareta i dalje biti obavezno konzumiranje u kupatilu i to po jedan.

To međutim, nije previše zabrinulo farmere, kojima se očigledno svidelo konzumiranje električnih cigarete u kući, pa smo većinu njih, poput Suzane Perović, Divne Karleuše i drugih, mogli da vidimo sa cigaretom u ruci.

S obzirom na to da im je dozvoljeno da ovakve cigarete puše u svakom trenutku, verujemo da će im one ova tri meseca biti omiljena "poslastica".








Odlicno za popularizaciju e-cigarete ali zalosno ko se i sta reklamira.  Smile Samo se nadam da nece stititi sponzora pa ce ljudi moci da vide kad farmeri krenu da se suocavaju sa bezbroj besmislenih kvarova.  Smile

Mada... ne znam kako ce ih puniti kada nema struje... a znajuci kako ovima crkavaju baterije na proizvodu, za reklamu im je i bolje da ovi uzmu novu bateriju kada se prethodna isprazni.  Smile
« Poslednja izmena: 02. Sep 2013, 15:59:43 od Coolrunner »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Manekenka Mina, Suzana Mančić i Dalobor Mitrović stižu u nedelju



Milenkovićeva je u poslednje vreme poznata po tome što je slagala da je oteta i silovana, zbog čega je protiv nje podignuta krivična prijava

Mina Milenković, Suzana Mančić i Dalibor Mitrović u nedelju veče će se pridružiti takmičarima koji se od sinoć nalaze na imanju u Lisoviću.

Farma 5 u nedelju će postati bogatija za još tri učesnika za koje produkcija veruje da će biti prava senzacija! Manekenka Mina Milenković je u poslednje vreme poznata po tome što je slagala da je oteta i silovana, zbog čega je protiv nje podignuta krivična prijava!

Prvi dan na imanje se uselilo 27 takmičara, dok je najavljivan broj od 30 učesnika. Međutim, zadruga je odlučila da troje takmičara uđe u nedelju, a to su, pored Mine, Suzana Mančić i Dalibor Mitrović.

Dalibor Mitrović je rođak vlasnika Pink televizije Željka Mitrovića i bavi se modelingom, a planira i da se "baci" u muzičke vode.

Suzana će u šou opravdano ući nedelju dana kasnije zbog povrede noge. Ona je ujedno trebalo i da bude već najavljivani specijalni učesnik, ali jedna izgubljena nedelja koštaće je 4.000 evra, koliko je tražila kao nedeljni honorar za učešće u rijalitiju.

Izvor: Kurir



RRA gleda, a Mica Trofrtaljka psuje ko kočijaš!

Prva gazdarica nove sezone rijalitija već prve večeri tokom razgovora sa svojim novim cimerima kao deo njenog rečnika, sočno psovala



Pevačica Milica Ostojić, koja je poznatija kao Mica Trofrtaljka, napraviće produkciji velike probleme jer mnogo psuje.

Prva gazdarica nove, pete sezone rijalitija, čiji su hitovi takođe puni psovki, već prve večeri tokom razgovora sa svojim novim cimerima, nesvesno je, kao deo njenog rečnika, sočno psovala pa će produkcija dok ona govori morati neprestano da koristi pokrivalicu "bip".

Dok je razgovarala sa voditeljkom Suzanom, iznervirana što joj je Mića neprestano suflirao kada je izabrana za gazdaricu, pitala se koji je njemu "k.rac".

Spremajući svoj krevet u gazdinskoj sobi pevala je svoj hit "J.beš život bez rakije".

"Ih kad bi mi dali da ponesem ovakav jorgan kući. U p..ku materinu ovo nema niko", kometarisala je Mica u gazdinoj kući u prisustvu Suzane.

"Đe ima neđe da odem da pi.am. Je li daleko", upitala je Mica Suzanu.

Produkcija je izgleda uvidela problem jer već jutros u direktnom uključenju na Farmu čulo se dugo bip skoro uvek kada je Mica Trofrtaljka pričala.

Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Lepi Mića Jeleni: Kad ja pričam - ti da ćutiš, nabijem te na ku*ac!

Ako se po jutru dan poznaje, biće ovo Farma sa najviše svađa i prepirki. Nije prošlo ni pola dana, a već se desio sukob između Jelene Jovanović i Lepog Miće.

Iako nismo sigurni zbog čega je do njega došlo, sasvim smo sigurni šta su jedno drugom rekli.

Pogledajte:



Izvor: Alo
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Lepi Mića, odma' po srpski ... da se zna ko kosi a ko vodu nosi ..  Smile

Jelena umislila da je neko i nešto a Crni već počeo da prikazuje pravo lice tako da me ništa ne čudi ... nadam se da nisam u pravu pošto ga poštujem i cenim kao pevača
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
i ti svasta cenis
inace kolko procitah ucesnike ovde jedini vip mica trofrtaljka i miki ostalo sve moj do mojega
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
i ti svasta cenis
inace kolko procitah ucesnike ovde jedini vip mica trofrtaljka i miki ostalo sve moj do mojega

Pa ne znam ga uživo .. možda i grešim ... mada je već počeo da pokazuje neko svoje pogrdno lice ... jbm li ga
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 29.0.1547.62
Ево и ову силовану ће у фарму...што не убаце и пар убица из затвора чисто да буде занимљивије...   Smile

Мада мислим да ови у затвору имају критеријуме и не би пристали... Smile
« Poslednja izmena: 02. Sep 2013, 20:34:45 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia 6220
Citat
i ti svasta cenis
Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 23.0
Već mi se sviđa što ima dosta više raspoloženih pevača koji pevaju umesto da se svađaju
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 28.0.1500.95
Ево и ову силовану ће у фарму...што не убаце и пар убица из затвора чисто да буде занимљивије...   Smile

Da je pravde da je policija lepo saceka na aerodromu i uhapsi je sto je pobegla od optuznice ali dzaba, rijaliti sou je vazniji u ovoj zemlji od zakona.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 15:23:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.