Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:20:02
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samo zelim da je zaboravim......  (Pročitano 18035 puta)
Pocetnik

http://www.youtube.com/watch?v=5roSIT08Wm4

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Linux
Browser
Chrome 30.0.1599.82
Ali sta ako ne uspem? Opet i da uspem, kako bi se vidjali? Vozacku dozvolu, i to ako da bog, dobijam za nekih sedam-osam meseci, a ni autobus nije resenje. Mogao bih da zapucam kod nje pa sta bog da, ali se plasim da cu da cu zeznuti stvar nacisto... Koliko znam ne ide to s' neba pa u rebra, valjda.... Kolko sam smor ovde vidim i sam, ali ne pisem ovo iz za'ebancije vec zato sto mi je potrebna pomoc... ...da osetim kako je kad si najsrecniji na svetu... Pomoc koju sam dobio u vise navrata a opet ni sam ne znam sta da uradim, i sve vrtim u krug a ne mogu da se sredim... Da ima neko da mi dokaze da cu uspeti 100%, koliko sutra bih je nasao. Samo me strah od "kako bih dalje ako me odbije?" ..
Mozda da sacekam sledece leto? Mozda ce vam zvucati smesno ali bukvalno sam u glavi isplanirao sve od dana kada cu je videti sledeci put pa do kraja zivota... I prolazim kroz to svaki dan... ...u mislima, malo mi valjda lakse... A najgore od svega je da sam ubedio sebe da ce tako stvarno i biti.. Ali i imalo bi logike, jedini pred uslov je da ona dodje i sledece godine, a do tad bih pokusao da se sredim koliko mogu.. I naravno da poradim na sebi... ...cisto da povecam sanse. Samo ne znam kako da kontrolisem osecanja, da ne mislim o njoj do tad.. Ako to ne uspem nema nista... Necu da smaram sa tekstom ali verujte mi da bih mogao knjigu da napisem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.69
mob
LG 03
Samo me strah od "kako bih dalje ako me odbije?" ..


Samo ne znam kako da kontrolisem osecanja, da ne mislim o njoj do tad.. Ako to ne uspem nema nista...

Pa nema potrebe da strahujes ... Moras da budes jak i hraban,a nema potrebe da plasis. Ako te odbije, postacete samo drugari i hodaj dalje tj da nadjes normalnu curu koju ces voleti , a primer , ako te ne odbije i budi srecan s njom do kraja zivota ak otreba Wink


Pa znas , samo smireno i da kontrolises osecaj '' da ne mislis o nju '' , ma uspeces ti, veruj mi.  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
Samsung XYZ1004
Umetnice, jel tebi srpski maternji jezik?

Citat
Da ima neko da mi dokaze da cu uspeti 100%, koliko sutra bih je nasao.

I ja bi uplatio loto tiket kad bi mi dokazali da cu da dobijem 7-icu. Lupio si za medalju, ali ja cu ti resiti i taj problem (zato sto sam ja jedan veliki car Smile )

Ako sam pazljivo pratio tvoje konfuzno izlaganje, njena sestra od necega te je terala da se smuvas sa njom, ovo-ono i tako to.....posto ti ona to sigurno ne bi govorila tek tako, to znaci da su one razgovarale na temu tvoje malenkosti i da je ona na osnovu tog njihovog razgovora dosla do zakljucka da bi trebalo da te pogura da se smuvate, posto si tako...kako bi reko.....smotan...da ne kazem pickast  Smile

Lepo ti izkontaktiraj njenu sestru, vidi kako stojis i kakve su ti sanse pa na osnovu toga izvedi matamticki propracun kolike su ti sanse i da li vrede autobuske karte za put od 60-70km  Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2013, 02:36:12 od I Posle Mene JAA »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
SonyEricsson W800i
Umetnice, jel tebi srpski maternji jezik?


Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Okt 2013, 12:52:17 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 53
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Далеко од очију далеко од срца.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
LG 03
Umetnice, jel tebi srpski maternji jezik?


mhm , doso si da me ismevas zbog pravopisa?

Umetnice, jel tebi srpski maternji jezik?


Smile Smile Smile

mhm ? sta je smesno ?
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
SonyEricsson W800i
Lik te je upucao,jbg,smesno mi,nis' licno.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
sta je imas zaboravljat... na sto bi ti mislio sad...recimo da si nju zaboravio... Smile
a i kakva je to ljubav.,..vamo je ko fol lisvo..i zaljubio se.. Smile a hoces da je zaboravis... Smile
nije ni cudo sto nece nista da ima sa tobom... Smile koji ces joj ti klinac...koji hoce da kao  mlad postane senilan  Smile
njoj ba treba neko ko je nece nikad zaboraviti...  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
SonyEricsson W800i
Ne sprdaj coveka  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


:D

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 627
Zastava Vranje
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
LG 03
Lik te je upucao,jbg,smesno mi,nis' licno.

pa niej smesno .. kad imam problem s sluhom i pravopisom , a ti kazi da li je smesno sto imam problem ?????  Smile
e pa sad nije smesno, ja kazem svoje misljenje i savete , i toliko od mene ... i tako da zaobidjite moj pravopise ..i cao
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 03:20:02
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.