Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:33:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1066334 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Nisam neko ko ce sad da meri kurac ko je pamtniji ko glupilji. Mada je moje licno misljenje da su stanovnici EU jedni od najglupljih.

Jedna Nemacka kao svetska sila..koja moze dodje u moju zemlju i uzme pokrajinu i zabrani izvoz robe ka toj pokrajini moze da osteti kao sto i jeste jednu malu zemlju zestoko a taj odnos ne moze biti reciprocan.
Isto tako jedna Nemacka moze da porusi sve mostove po Srbiji i sve da nas vrati 2 veka unazad.

A isto tako kad nas vrati dva veka unazad moze da pokupi nase najsposobije i najucenije ljude da unapredi svoju medicinu na primer
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Bolje da ne meris
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Objavite mobilizaciju opstu...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Oces ti da se prijavis? Blizi si. Da te mobiliziju?

Srbija vojsku nema, sta ima da mobilisu? Decu na Iphon-u?  Smile

Jel lepo sljaka Americka tehnologija? Sto ne koristis nesto Rusko? Sramota...
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
mob
Nokia 
Oces ti da se prijavis? Blizi si. Da te mobiliziju?

Srbija vojsku nema, sta ima da mobilisu? Decu na Iphon-u?  Smile

Jel lepo sljaka Americka tehnologija? Sto ne koristis nesto Rusko? Sramota...

Pa dobro ti, gde njega da mobilizuju?  Smile

Srbija je zemlja predivna, bila nekad bogata, a onda umre Tito i ode sve u kurac!
Svako ko je doso posle njega je samo rusio, krao i nista dobro doneo nije.
Dobro eto Djilas je napravio most, i tu dostao uzeo, ako me razumete.
Dok sa druge strane Vucic AUUU on je kralj u tome koliko se samo nakrao ALI za njegove pristalice
on je napravio auto put JEBOTE, dobro 17,5cm vrv mu nije toliki, al bi zeleo da mu bude.
I sta je onda uradio, izasao na tv, i hvalio se kako je napravio put od 17,5cm, pa organozovao zurku na auto putu.
Pokupio par deda i baba, doveo trubace i sojku sa Pinka da mu bude voditelj, da hvali njegova dela.
Za vreme Tita se pravilo, gradilo i nije se izlazilo na tv da ispiras ljudima mozag, kako je on to napravio.
Pod 1. to su pare gradjana sa kojima se on igra, pa zato mi ostali nemamo sa cim da zivimo jer moramo da placamo auto puteve itd, sa kojim se on hvali, ALI nije ga on napravio, vec JA!!! Jer ja dajem pare za to i svi gradjani Srbije.
Pod 2. jel ga neko video da je otisao tamo da kopa i da radi? Ne, jer za to vreme dok drugi rade za "njega", on sedi kuci i zadovoljno se smeska sto ko zna koliko se taj dan nakrao..
Uzme skine penzinerima ono sto im je uzeo, i pred izbore vrati.
I oni naravno glasaju za njega, BUDALE.
Kada ce vise da pocrkaju te generacije 30, 40e da vise ne glasaju jedini isti ljudi, za iste politicare.
Mada babe i dede ne mogu da krivim toliko... AL sto mladji glasaju nije mi jasno?!

Danas ziveti u Srbiji je tesko, ako hoces da zivis posteno.
I ako zelis da mislis svojom glavom, a to kosta jer zbog njegovih pristalica, ostatak naroda ne zivi lepo.
« Poslednja izmena: 26. Mar 2020, 13:43:37 od leonora87 »
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
...BUDALE...je ključna reč.
E,sad...tu postoji nekoliko podgrupa.
1) starije generacije,sa razvijenim,uslovnim refleksom rulje,u biološkom i ideološkom odumiranju,15-20% populacije.Karakteristično je obožavanje kulta vodje,nezavisno od ideologije,informisanje isključivo u Dnevniku 2 RTS(iz 90-tih) i njegovih metastaza.
2) psihijatrijski slučajevi na slobodi,svih uzrasta,oko 5% populacije.Izražena klinička slika.
3) interesna grupa,bez ikakve ideologije,2-5% populacije.Oportunisti svih boja i fela.
4) robovi,20-25%.Ucenjeni,poniženi,bez prava na razmišljanje,osudjeni na umnožavanje (rast,ali ne i razvoj).
Ovim podgrupama je zajednička generalna neobrazovanost,samim tim i potreba da se isto uništi (dijagnoza "osveta loših djaka" je jedan od aspekata takvog poriva).Takodje,pripadaju grupi ljudi (oko 70% u Srbiji) koji,za svoga života,nisu napustili mesto svog rodjenja,što ih je i teoretski,sprečilo da,makar i nesvesno,apsorbuju neko novo iskustvo/znanje.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
daju se podsticaji privatnom sektoru a milion puta nam je receno da drzava ne moze da se mesa, kako sad odjednom moze. i ovo oko sajma je strasno, pored praznih hotela trpaju ljude na sajam ko sardine. ako drzava moze da se mesa i daje podsticaje moze i hotele da uzme na mesec, dva.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Giga debili...

Kakav podsticaj privatnom sektoru...kad je kapitalizam...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Oces ti da se prijavis? Blizi si. Da te mobiliziju?

Srbija vojsku nema, sta ima da mobilisu? Decu na Iphon-u?  Smile

Jel lepo sljaka Americka tehnologija? Sto ne koristis nesto Rusko? Sramota...

Pa dobro ti, gde njega da mobilizuju?  Smile

Srbija je zemlja predivna, bila nekad bogata, a onda umre Tito i ode sve u kurac!
Svako ko je doso posle njega je samo rusio, krao i nista dobro doneo nije.
Dobro eto Djilas je napravio most, i tu dostao uzeo, ako me razumete.
Dok sa druge strane Vucic AUUU on je kralj u tome koliko se samo nakrao ALI za njegove pristalice
on je napravio auto put JEBOTE, dobro 17,5cm vrv mu nije toliki, al bi zeleo da mu bude.
I sta je onda uradio, izasao na tv, i hvalio se kako je napravio put od 17,5cm, pa organozovao zurku na auto putu.
Pokupio par deda i baba, doveo trubace i sojku sa Pinka da mu bude voditelj, da hvali njegova dela.
Za vreme Tita se pravilo, gradilo i nije se izlazilo na tv da ispiras ljudima mozag, kako je on to napravio.
Pod 1. to su pare gradjana sa kojima se on igra, pa zato mi ostali nemamo sa cim da zivimo jer moramo da placamo auto puteve itd, sa kojim se on hvali, ALI nije ga on napravio, vec JA!!! Jer ja dajem pare za to i svi gradjani Srbije.
Pod 2. jel ga neko video da je otisao tamo da kopa i da radi? Ne, jer za to vreme dok drugi rade za "njega", on sedi kuci i zadovoljno se smeska sto ko zna koliko se taj dan nakrao..
Uzme skine penzinerima ono sto im je uzeo, i pred izbore vrati.
I oni naravno glasaju za njega, BUDALE.
Kada ce vise da pocrkaju te generacije 30, 40e da vise ne glasaju jedini isti ljudi, za iste politicare.
Mada babe i dede ne mogu da krivim toliko... AL sto mladji glasaju nije mi jasno?!

Danas ziveti u Srbiji je tesko, ako hoces da zivis posteno.
I ako zelis da mislis svojom glavom, a to kosta jer zbog njegovih pristalica, ostatak naroda ne zivi lepo.
Sto da ne, taman da pomogne Rusima da osedlaju one konje o kojima su on i Arijada pricali pre skoro 10 godina, i taman da dovedu svu tu pomoc u Srbiju, i da u poslednjem momentu spasu Gondor, kao sto je to uradio Aragorn. Ali za prsten ne znam sta cemo, kod goluma na vlasti je.

Elem, sve pare u budzetu su ili od naroda ili od prodaje prirodnih dobara, tako da to nisu njegove pare. On je dao 2 miliona Albancima, a Srbija ima bolnice koje se raspadaju jer su napravljene u vreme hrista. 
I sta dalje ochekivati.

Narodu je dobro, ne buni se, voli sendvich sa dodatkom i srecan i zadovoljan.

To sto Vucko vlada je odlican pokazatelj kakvi su Srbi postali kao narod i nacija. Nije to vise ni isti narod ni isti kolektivni osecaj nacije kao sto je nekad bilo. Da mozemo da povampirimo ekipu iz Prvog Svetskog, popizdeli bi.

Stvar je u tome, sto medju Srbima je uvek bilo pogane stoke, e sad sav mulj i sljam je isplivao na povrsinu, i zauzeo medije, pa na taj nacin isprao mozak ljudima. Prosveta je nikakva, i deci obrazovanje su Parovi i Zadruga ili sta vec. Niko to ne gleda, a oni ubiraju pare zestoke za to, i tako.

KREM drustva ne postoji, to jest postoji elita koja je jos od 90-ih na nivou mafijasa, narkomana i bitagni, a intelktualne elite i nema, svi su van zemlje, to je radjeno za ciljem.

Oni non stop pricaju kako bi hteli da vrate ljude u Srbiju navodno, dok pricaju "pa nek idu" i onda su migranti resenje problema koji su sami stvorili. Srbija nema nikakav sistem za povratnike, koji funkcionise. Tako da je zatvoren obruc i to je sto je.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ne znam, al meni je ipak misterija sto Vucic nikako ne pominje Putina i Rusiju. Do skoro ih nije vadio iz usta, a sad ni mukac. Siguran sam bi Ruje iz taka poslali pomoc, vrlo verovevatno i u strucnjacima, al nema abera ni sa jedne ni sa druge strane. Neki qrac se desava, al sta Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:33:10
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.