Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:45:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1075082 puta)
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Увек је на изборима око половина излазила ту између 50 до максимум 60 посто. Кад су демократе побеђивале излазили млади просвећени, интелигентни, одликаши, доктори наука, образовани са свим зубима.

Сад кад неко други побеђује излазе Орке из шума које су старије од 65 година, који нису завршили ни основну школу и наравно немају зуба и воле сендвиче.

 Smile

Evo,što kaže iz prve ruke...
Imam sestru od tetke(moje godište-47 godina starosti) koja radi na odredjeno 5 godina u EPS-u (jedva i to je uspela) na šalteru.Kada sam bio dole(u Kruševcu) pre 10-tak dana,SNS organizovao besplatne koncerte za raju(bio Zdravko Čolić,Brena...),otprilike pandan,ili još bolje antipod Vidovdanskim svečanostima,koje jesu bile pravi,kulturni i rado posećen dogadjaj,koji je trajao nekoliko dana.
Dakle,moja sestra,a spisak ispred nje...meni već pada roletna,pitam šta je to...
-Ma,za ove koncerte,moram da obaveštavam ljude...nego,nemam više kredita(nije još zaslužila besplatni SNS broj)
I ne vagam više.Uplatim joj odmah kredit elektronski,njoj laknulo,nastavlja da cima.Onda je pozvala nekog,kome je detaljno elaborirala ko sigurno ide,ko ne može,uz razlog,ako ga ima.
Nisam se,čak,ni načudio.Nije me ni dotaklo,prošlo je pored mog mikrokosmosa.
Zaključujem da mi je nova terapija,protiv visokog,krvnog pritiska,koji imam već 7 godina,zaista delotvorna.
Lapim dalje,valjda ću se nekad probuditi iz ovog Zombilenda.  Smile
I da dodam za EU...nije dobra prezentacija podele ko je za EU ili protiv,jer je podela,koja nam ne treba.
Narodu treba reći istinu,pa neka se onda deli,ako želi to i ima vremena za to.
Činjenica je da smo,uprkos bombastičnim izjavama o "zlatnom dobu" na EU infuziji,svakodnevno i za bedne iznose.
Činjenica je da se dalje zadužujemo kod onih,koji jedino žele da nam zajme,pod maksimalno nepovoljnim uslovima.
Činjenica je da je prisustvo MMF kod nas u stvari finansijski protektorat.
Činjenica je da ulazak u EU nije stvar našeg izbora.
Činjenica je da,ako nismo u EU,onda smo PROTIV EU,pa će biti još i sankcije.
Činjenica je da je Rusija daleko i da nam NEĆE pomoći,žrtvujući svoje interese,makar i one najsitnije.Jednom je to uradila i doživela sopstvenu kataklizmu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Citat
Činjenica je da,ako nismo u EU,onda smo PROTIV EU,pa će biti još i sankcije.


 Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Ево, нисмо у ЕУ ни данас, 15.08.219., али нема никаквих санкција у наговештају Smile  Smile  Smile  Smile

А, усуђујем се да напишем да нећемо ни бити никада чланица ЕУ, и то не због тога што ће се било шта питати грађани Србије нити о томе одлучивати, већ из простог разлога што нас као чланицу не жели сама ЕУ, којој је једини интерес замајавање грађана Србије понудама и преварама, обманама и лажима како само да решимо проблем Косова и Метохије, односно признамо независност и ето, нама сванућа у ЕУ  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

А, њихова "помоћ" и услуге које нуде су тек посебна прича, за коју би адекватан термин био шарена лажа, или, блаже говорећи, шарена бајка у коју многи Срби наивно верују, јер "бесплатне помоћи, инфузије и донација" у капитализму нема..., ако не платимо помоћ на мосту, наплатиће нам је на ћуприји јер се не сећам да су великодушни  Smile  Smile  Smile


« Poslednja izmena: 16. Avg 2019, 11:41:18 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mislim da je kljucno da niko nece da nas zastiti. I da nikome vise nismo interesantni.
Mozda Kinezima da poseju svoju prljavu industriju, sto zahvaljujuci vlastima u zadnjih 25 godina... obilato rade...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
necemo ni kako mi ocemo
suvise smo mi glupavi da gledamo kako ce nama biti bolje, lepse je vitlati kosmicku pravdu i siriti mit o nebeskom narodu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Mislim da je kljucno da niko nece da nas zastiti. I da nikome vise nismo interesantni.

Pa znaš kako ne može tebe niko zaštiti recimo ako si ti odlučio da se ubiješ, to je nemoguća misija....
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate
Posebno kad je tu uvek prisutna  "pomoc prijatelja" ...
Nesto kao kod onih slucajeva sa "grupom Bader Majnhof , koja se  samo - ubila u  zatvoru u prisusutvu vlasti " ili ovaj nedavni  "slucaj sa USA milijarderom u onooooliko cuvanom zatvoru" ...!
« Poslednja izmena: 16. Avg 2019, 18:41:20 od lorimel »
IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11709
Zastava Okolina "Venerinichinih brezuljaka"-najcesce !
mob
I-mate il` nemate


"ALEKSANDAR VUČIĆ NA OTVARANJU AUTO-PUTA MILOŠ VELIKI U NEDELJU:
Od Obrenovca do Čačka će se stizati za sat vremena..."

...

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3303483/aleksandar-vucic-na-otvaranju-auto-puta-milos-veliki-u-nedelju-od-obrenovca-do-cacka-ce-se-stizati-za-sat-vremena

Samo  sto Aleksandar VeJiki ne rece za koje vreme ce otomanci da stignu u tu EU i da je "napokon pokore"...!

https://www.youtube.com/watch?v=4WKFXdEMnb8


IP sačuvana
social share
Jedem da bih ziveo , a zivim da bih - jeVao...Pa sta ?
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
turska je 70godina kandidat za eu... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Citat
Činjenica je da,ako nismo u EU,onda smo PROTIV EU,pa će biti još i sankcije.


 Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

Ево, нисмо у ЕУ ни данас, 15.08.219., али нема никаквих санкција у наговештају Smile  Smile  Smile  Smile

А, усуђујем се да напишем да нећемо ни бити никада чланица ЕУ, и то не због тога што ће се било шта питати грађани Србије нити о томе одлучивати, већ из простог разлога што нас као чланицу не жели сама ЕУ, којој је једини интерес замајавање грађана Србије понудама и преварама, обманама и лажима како само да решимо проблем Косова и Метохије, односно признамо независност и ето, нама сванућа у ЕУ  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

А, њихова "помоћ" и услуге које нуде су тек посебна прича, за коју би адекватан термин био шарена лажа, или, блаже говорећи, шарена бајка у коју многи Срби наивно верују, јер "бесплатне помоћи, инфузије и донација" у капитализму нема..., ако не платимо помоћ на мосту, наплатиће нам је на ћуприји јер се не сећам да су великодушни  Smile  Smile  Smile




Već sam elaborirao dokaze da jesmo pod sankcijama.To što nema poznate retorike na TV-u,tipa "nepravedne i ničim izazvane sankcije" ne znači da iste u praksi ne postoje.
Moj stav nije dobrovoljni pristup EU.To je trebalo 1992. učiniti,pa je za to odavno kasno.Da ima alternative,ja,lično i pod ovakvim okolnostima,nikada ne bih ušao u EU.
Ne treba da lupaš glavom o zid,već se obrni oko sebe i saberi to što vidiš.Uporedi sa nečim što si video u Sloveniji(ako si odbojkaš,verujem da si bio u zadnjih 10 godina),a ako si star kao ja,setićeš se našeg Agitpropa sa kraja 80-tih,kako će Zlovenci umreti gladni bez nas,itd...
Sila Boga ne moli.Dok dodjemo do toga da Bog silu ne voli,neće nas biti.Sve drugo je plitko-dakle kratkoročno zamajavanje verujućih.Naravno da nećemo nikada ući u EU i biti ravnopravna članica,to je čista farsa.
Zato te pitam:misliš li da možemo biti nezavisni i neutralni od EU?
Da,prijatelju.Kada budemo bili Švajcarska.Što nam se,prema predsednikovim zapažanjima,upravo dešava.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
jebga nece Srbija u eu zato srbi masovno idu u eu
pitam se zasto  Smile
(pardon eu su uglavnom hrvati,slovenci,madjari,rumuni i slicno zavisi kojeg su se pasosa dokopali pa se onda stvori lazna slika da je manje doslo nego sto stvarno jeste uglavnom je odnos na jedan srpski pasos dodju jos 2.5 srbina sa eu pasosom)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 10:45:18
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.