Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:59:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1078177 puta)
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Kad je stigla Šolakova ponuda, zajebi to napuštanje, ostaviš devojku tek kad nadješ drugu. Ako nisu lažni moralisti, ništa ok mi je da gruvaju lovu kod Amera i Šolaka, nemam problem, ako izigravaš moralnu vertikalu onda da napsutiš RTS 2013/14 i jer budimo realni ovog smo svi provalili za godinu dana gde to ide

Ja Vućića znam iz 90-tih i to je to,završena priča za sva vremena.Znam ljude,koji su,kriveći Borisa T i DS za sve loše(mada je to loše uglavnom bilo od DSS) glasali za SNS i Tomu - ali ne za Vučića.
Nije Vučić izveo revoluciju,pa je preko noći(kao PPV,hahahaha-uveo je tu funkciju sam sebi) uzurpirao RTS,ili još bolji primer SNS...trajalo je to,seti se.
E,sad...ja bih otišao sa RTS,momentalno,u trenutku pobede Nikolića i stvaranja nove skupštinske većine(napominjem - oba dogadjaja )...za tu količinu borbe protiv njih na RTS,očekivao bih samo banderu.
Ma,da sam ja bio na RTS,oni nikada ne bi došli na vlast... Smile
Bili bi doživotna opozicija,ili još bolje,zabranjeni.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Neozbiljno pitanje:

Na kojem su javnom servisu nekog paralelnog sveta radili Ivanovic ili Kesic? Smile

E sada vrlo ozbiljno:

Oni su pre Nove radili na "nacionalnim -privatnim- televizijima", tako da ta prica o javnom servisu (barem) kod njih dvojica pada u vodu. Promenili su televiziju i to je njihovo dobro pravo, jel svuda u svetu je promena radnog mesta u medijima sasvim normalna pojava.

Sto se Rade tice: Ona je za mene (barem u godinama kada sam mogao da je gledam na RTS-u, i to je bilo do pre dve godine) bila prava legenda Bg hronike (pored Vladimira Palikuce, ma sta god mislili o njemu, ali covek je bukvalno svaku misju rupu zaobisao u BG), a onu botoksovanu i izkompleksiranu -da ne govorim izvestacenu- fuksu "Sladzu" (sa izrazom na dz, kao sto je uvek Djogani naglasio) samo sto nije sa njenim ljigavim izrazom lica popusila kurac Malom Sinisi (dok je bio gradonacelnik) ili onoj preletackoj glisti u obliku ne-coveka od Gorana Vesica (muka mi hvata samo da mu kucam ime na tastaturi)!

Radi je prekipilo jos od gostovanja Kesica i njegovoj "Klin-corbi sa Vulinovim suzama" (posle toga je i ukinuta njena emisija "A sada,Rada") a vrhunac "prekipenja" je dostiglo u Februaru ove godine sa vise nego ocekivanim sredjivanjem Ministra Sarcevica pre nego sto je pocela Corona-histerija...ja sam odmah znao, da cim ona gostuje na Novoj S (i to je bilo negde u Martu par dana pre vanrednog sranja), da je njena karijera na RTS-u zauvek mrtva i pretpostavka me nije varala (isto kao i kod Jelene Obucine i Vesne Dedic, koje su takodje napustile RTS i presle na Novoj ili Newsmax Adria).

Moglo bi se tu jos danima raspravljati, ali bolje je da stanem...
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Kako njihov integritet istrpeo tolike godine na režimskim televizijama i sad u roku od par meseci svi odjednom shvatili da se tako ne može više i da su im mnogo bitni principi i sloboda, i Rada i Ivanović i Kesić i Japundža i jebena Vesna Dedić...

Ko jebe Vesnu Dedic realno. I da, drago mi je i ti da komentarises nesto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Vesna Dedić anticipira i Jovanu+Srdjana.Sedela je kod AmiG-ja u emisiji,gostila i uživala sa Acom Lukasom i ostalim SNS dupeljupcima...
Kada Srdjan i Joka dodju na Novu S,izbacujem je sa liste kanala.
Možda zadržim,ako Joka odradi neki XXX serijal...bez Srdjana,naravno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3616
Licno ne verujem da ce ona zavrsiti na Nova S, i tamo bi docekala veliki otpor (posebno posle ove negativne kampanje), tako da je za nju samo ostala tv njenog muza K1 kao jedina realna opcija ili nesto poput Kurir TV (za Pink takodje ne verujem, jel oni imaju debelog Sarapu i njegove starlete-makete).
« Poslednja izmena: 26. Sep 2020, 14:15:31 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Sns je takvo zlo, jos udruzeno sa EU cije je cedo postala ta stranka.. Da nje zrelo za krvavu revoluciju
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 453
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747

Haha ... isprva mi nije bilo jasno o cem se radi, al me bilo sramota da pitam da ne bi ispo glup u drustvu.
Jbte kakvi pajaci upravljaju ovom zemljom. Napisao bi nema dalje, al kako je rec o Vucicu i naprednjacima, bojim se da uvek mozemo ocekivati jos vecu budalastinu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Pozdrav za moralnu gromadu ramosa.  Smile

Pozdrav i za tebe Filipe, ja inače znam da ti imaš visoko mišljenje o meni Smile

P.S. Ne čitaj ovo za Šolaka i N1 šalio sam se Smile

Iskreno fale ovde ovakvi razgovori, pa makar se i ne slazemo, jako je lepo sto ljudi kao ramos i srebrni dolaze ovde, nadam se da ce dolaziti cesce  Smile

Jbg ušli smo u fazu života kad to uopšte ne zavisi od nas nego od drugih Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Opozcija treba se samoukine, bez zajebancije, jer cemu stranke kad Srbiji ne treba ni parlament, ni vlada?
Znaci nek vlada Vucic Stefan Nemanja, a mi da cekamo da se pojave neki novi Karadjordje i Milos i sruse feudalni sistem u Srbiji. Realno ne postoji politicka ideja, a jos manje ljudi sposobni da uspostave ekipu koja bi to mogla da istera. Znaci samo cekati  spontanu narodnu pobunu ko onomad kad su klinci ispizdeli sto im Vucic brani da izlaze na splavove. Kolko ce ovo da traje nem pojma, al sam siguran da ce Vucic seci preventivno sve sto makar malo pocne da lici na ozbiljnu politicku partiju. Znaci zajebi politiku nema toga vise u Srbiji, nek Zvalavi stoluje, pa ako raji valja, sta da se radi jbga.
Mlatiti praznu slamu, a somovi glasaju za karikaturu ne samo od politicara, nego i od coveka ... o cemu da pricamo i raspravljamo vise. Eto Ramos i Vanyo smlatise 2-3 strane na temi raspravljajuci ko je manja moralna gromada Rada il Pana. Tolko ne postoje vise nikakve politicke teme da se dzapamo oko nebitnih stvari.
Eto npr taj autoput Beograd Pristina Drac, jel bilo neke rasprave bilo gde oko toga dal se to isplati i ekonomski i geopoliticki, npr da kraj 2 bratske luke, Soluna i Bara, mi pomazemo razvoju sitparske luke?
« Poslednja izmena: 27. Sep 2020, 11:17:31 od Srebrni Letač »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 16:59:47
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.