Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:14:06
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1078582 puta)
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Ne verujem da ce se sve to tako lako desiti. Nece on da ide bez galame i loma sa stolice koju je dobro ugrejao.
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 25
A zuti kao nisu krivi? Doso Vucic i razjebo svajcarski sat zvani drzava Srbija, koji je stvorio DOS?  Tesko da ce ta prica da pije vodu kod svakog starijeg od 30 godina, a mi smo staro drustvo pa takvi preovladjuju. Ja mislim da ljudi koji kapiraju Vucica kao dobrog politicara, ima manje od ljudi koji ga kapiraju kao ocajnog politicara i odlicnog prevaranta. Sto se to ne vidi kada se glasa je pitanje za one koji misle Vucica da skinu sa vlasti.
naravno da jesu i naravno da su i oni govna  ali ko što rekoh u poređenju sa ovim ZLOM su med i mleko

fascinantno je kako je vučić ne samo svojim glasačima koji imaju iq 2 u proseku no čak i inteligentnijim individuama uspeo da ispere mozak nebulozama o ''žutoj bagri'', ne verujem na šta ljudi nasedaju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Svevišnji će ovde imati puno posla

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1214
Zastava Eindhoven
Čim vidim Vučića na TV,ja promenim kanal.Nije čak ni to što ga ne volim(jer ga se dobro sećam iz 90-tih),nego što priča jedno te isto - nema više šta ni da izmišlja,potrošio je sve teme.
Skoro se raspravljam sa ćaletom - nije za Vučića,ali "žute" mrzi više od svega.I ponavlja Vučićeve "paradigme" - krivi žuti,Djilas...u stvari je reprezent žrtava tranzicije,bivši radnik javnog preduzeća(kao "Infostan",ali u unutrašnjosti)...
Dakle,pitam ga - koji žuti? Ne mogu više da ga slušam,pa sam rso.
Pa,Djilas.
On je bio gradonačelnik Beograda u 2 mandata,izabran protiv Aleka.Kakve veze ima sa tobom i tvojim JP,koje je van Beograda? - kažem ja.Pritom je ćale otišao u penziju u vreme prvog Djilasovog mandata?
Za trenutak je zastao,video da mu je loša matematika.Ali je nastavio i našao virtuelnu i vandimenzionalnu vezu,jer nikada ne bi priznao da greši(šteta što nije bio vojnik ili pandur u vreme SFRJ  Smile ).Dalje pominje ličnu krivicu bivšeg "premijera" grada - bio tada u DSS,sada je u SNS i direktor je JP "Toplana",a i vlasnik privatne firme koja(jedina) izvodi gasnu infrastrukturu po gradu...u direktnom sukobu interesa,po definiciji.Ali,znam da rasprava nema smisla,zato napuštam prostoriju.U poseti mi je 2 dana.Jedan je već prošao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Ono kada predsednik drzave kaze da ne zna gde nestaje 20% budzeta za zdravstvo i da ni " bog otac ne zna gde te pare idu".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
poceo da govori ko tito...

crna gora i srbija da smire tenzije...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Na Vidovdan vodja opet otvara aerodrom Morava..3 ili 4 put cini mi se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Koji put?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
u trecem licu govori o sebi...

izdigo se iznad situacije... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Zašto je Beograd potopljen, a Šabac bezbedan evropski grad?
Zato što je grad Šabac u čišćenje kanala drugog reda uložio 1.000.000 evra, a grad Beograd u 30 jarbola nepoznate namene ulaže 3.000.000 evra.
Zato što je grad Šabac nedavno pribavio crpnu stanicu vrednosti 250.000 evra, koja uklanja atmosfersku vodu, a grad Beograd je istu sumu potrošio za 300 svetlećih ukrasa za propagandne manifestacije režima.
Zato što je grad Šabac za godinu dana utvrdio 19 kritičnih tačaka u prigradskim i seoskim naseljima i očistio 100 kilometara kanala uključujući i naselja koja nemaju kanalizaciju, a grad Beograd je kupio novogodišnju rasvetu za 300 miliona dinara.
Zato što je Grad Šabac nakon čišćenja svih kanala ustanovio instituciju “gradskih kanaldžija” – komunalni policajci koji obilaze sve kanale i prate protok vode. U Beogradu, Vi kao predsednik, građanima čije kuće plivaju u fekalnim izlivima obećavate i projektujete kanalizaciju na licu mesta, uživo u programu TV Pink. A pre toga uspeli ste i da isprojektujete gondolu na tri žice u vrednosti od 15.000.000 evra.
Zato što grad Šabac poseduje dve pumpe koje za 15 minuta rasterete kritične delove grada, kao i čamce za vanredne sitacije u vrednsti od 440.000 evra, a grad Beograd poseduje fontanu u vrednosti od 1,8 miliona evra.
Zato što se Šapcu za vreme nepogoda održi hitna elektronska sednica lokalne vlasti i u roku od sat vremena gradska uprava ima izveštaje sa svih kritičnih tačaka, a u Beogradu ni za vreme najveće oluje štab za vanredne situacije uopšte ne zaseda, ne znam ni da li postoji.
Zato što je u Šapcu, kada padne kiša, poljoprivredno zemljište zaštićeno, a Vi planirate izgradnju nekoliko fudbalskih stadiona u vrednosti od 250.000.000 evra.
Zato što je grad Šabac organizovao čišćenje kompletnog smeća i otpada sa cele teritorije grada, a grad Beograd je organizovao kupovinu ukrasa, gumenih kablova koji se zloslutno zovu “svetleća kiša”.
Zato što je grad Šabac povećao na najviši zakonski maksimum kazne za svakoga ko baci smeće u kanale, a Vi izjavljujete: “Nije niko zakazao, to je nevreme. Kada padne kiša opet će nestati struje.”
Otkako smo sve kanale u Šapcu očistili, građani i njihova imovina su zaštićeni, a Vi, mitingujući među potopljenim ulicama i kućama, izjavljujete: “Mi smo u poplave uložili 110 miliona evra u poslednje 4 godine”.
Zato što se u Šapcu organizovano odnosi otpad na celoj teritoriji grada jednom nedeljno a u Beogradu se Vi preko svih medija obraćate građanima jednom dnevno.
Zato što je grad Šabac u uspostavljanje sistema organizovanog odnošenja otpada, nabavku potrebnih kamiona, kontejnera i kanti uložio 1.000.000 evra a Vi ste “Klinton fondaciji” uplatili 2.000.000 dolara “zato što ste pametni”, tako ste nam rekli.

Gospodine predsedniče,

Mi u Šapcu ne gledamo u nebo, ne krivimo klimatske uslove i građane. Mi planiramo, ulažemo i radimo, onako kako treba da radi svaka valjana gradska uprava. A u Beogradu, vi se očajnim građanima u Borči rugate i izgovarate: “Ne znam šta hoćete, da držimo kofu i da skupljamo vodu?”
Pitate se zašto se obraćam Vama?
Zato što grad Šabac ima stručnu, vrednu i poštenu upravu, a Beograd ima gradonačelnika za koga niko nije čuo i koji ništa ne radi, jer ste Vi sve, čak i gradonačelnik Beograda.
Zato što je Šapcu, Vašom odlukom, protivustavno oteto 30 miliona evra, u proteklih šest godina, a eto naš slobodarski grad i dalje uspešno funkcioniše. I kada pada kiša!
E zato je na našu sramotu, glavni grad potopljen, a Šabac se od potopa brani kao pravi evropski grad. Tako će biti i u celoj Srbiji kada Vi ne budete na vlasti. Uskoro. Mnogo pre nego što mislite.

S poštovanjem,

Nebojša Zelenović

Otvoreno pismo Nebojše Zelenovića, predsednika Zajedno za Srbiju, jednog od osnivača Saveza za Srbiju i gradonačelnika Šapca, predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću:
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sad ce zeljko da objasni zelenovicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:14:06
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.137 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.