Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Od modrica tvojih plava sam ja xD  (Pročitano 4507 puta)
23. Jul 2013, 21:29:27
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Helou. Ljudi, prvo bih da mi, kao po dobrom starom običaju prostonarodski objasnite kako nastaju trombovi I kako ih prepoznati.

Zatim, da predstavim svoj problem : imam solidno izražene vene, tj jasno vidjljive, ne ispupčene. Lako mi izlaze modrice, kapiram da sma smotana pa da se često udarim negdje ali ne toliko često!
Onda, provalih da me već 20-ak dana na dodir bole neki djelovi tijela, kao kad imaš modricu-ali tu nema ništa! To su kao neki pečati veličine 2 eura u prosjeku  Smile
Taknem se u dnu ledja, na ruku, nogu... isto. Šta bi to moglo da bude?
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije

Život je polno prenosiva bolest

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19322
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
HTC Sensation

Taknem se u dnu ledja, na ruku, nogu... isto. Šta bi to moglo da bude?

A da te ne bole mozda prsti na ruci kojom pipas ta mesta?  Smile

Salu na stranu,yidi za pocetak uradi krvnu sliku tj vidi koliki su ti trombociti. Sve ispod 100 je nisko i racuna se kao znak trombocitopenije odnosno smanjenog broja trombocita i moze predstavljati razlog tih modrica. Inace to nema veze sa trombovima,jer je tromb ugrusak u krvnom sudu a modrica povreda tkiva,postoji i hematom koji lici na modricu ali to je neka druga prica.

E sad,jos jedna bitna stvar je kako se ti oecas generalno,da li si malaksala itd?
Ima razloga i zasto to pitam...

Sve u svemu,nemoj da te mrzi idi odradi krvnu sliku pa se vrati ovde sa rezultatima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Nisam malaksala, generalno mi je malo niži pritisak ali to je to.. šta znam, meni su rekli kako mi to sa modricama nije dobro jer kao možda imam trombove, a ja stvarno slabo šta znam o njima, pa se pecam.
Obična analiza krvi, je l? Uradiću taman u ova 2-3 dana
« Poslednja izmena: 23. Jul 2013, 22:06:07 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
to sto si opisala nema nikakve veze sa trombom

malo si vise osetljiva na dodir i udarac, nista drugo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
Bitno je to da se eliminiše.

nabavljam koprivu da je pijem jer je dobra za vene, modrica nemam koliko imam udaraca a ovo što me boli kao modrica a nemam ništa tu...e to mi je bzv, jer baš boli na dodir po par dana , svako malo novo mjesto  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Pa kad ne spavas ... Smile

Idi naspavaj se...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
sa snom sam tek na Vi  Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Moguci problem sa modricama je i zadrzavanje vode.... posebno ako imas utisak da su ti noge teske ili natecene, a nisi se ugojila...
Za to je... nazalost... jedino resenje limfna drenaza.. imam taj problem...

Ako je u pitanju gvozdje na granici ili si pod stresom i umorna, meni je preporuceno da uzmimam ako vec moram gvozdje Ferum Lek (Lek Ljubljana) u vidu tableta koje se zvacu jer je to najbolji spoj i koriste ga trudnice ili jos bolje Folnu kiselinu (u tableticama) kako bi naterala telo da samo bolje vezuje gvozdje...

Sto se tice vena... nemoj da te je stid da uzimas Vendoksin kapi... moja majka je imala uzasnih, ali uzasnih problema... Nisu joj se povukle popucale vene... ali je vise ne bole noge... to nam je genetika... jbg...
Takodje, dobar prirodni i tebi jako dostupan je caj od listova vinove loze...
Znaci... svako jutro... zagrejes vodu, stavis 2-3-4 lista u vodu i ostavis da baci kljuc, stavis sa strane dok se ne prohladi.... Doza je jedna solja... otprilike... Nije gadan ukus... sta vise.. gotovo nista se ne oseti... Pomaze...
Meni su pocele i da se povlace ispucali kapilari, a maja je duze pila i stvarno joj je bilo lakse i bolje...

Inace, ako imas kapilare... kazu da laser cini cuda, ali mora da se radi zimi (kada ne izlazes kozu suncu) i jos je poprilicno skupo...
Takodje, imaju i neko hemijsko suzavanje prosirenih vena... koje mi isto deluje krajnje zanimljivo...

A za masnice - Hepatrombin krema - zato sto se za razliku od gela sporije upija i duze deluje... znaci... jedan tanji sloj, ako ti smeta, stavis gazu preko toga... i pici  Smile


I da jos dodam... mozes da nakupis listove i osusis ih ... onda ide jedna supena kasika osusenog lista.. (iseckanog) Smiley
« Poslednja izmena: 23. Jul 2013, 23:44:54 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
ako imas menzis ne mazi hepatrombin, ja nisam znala pa sam zavrsila u lokvi svoje krvi  Smile

lioton 1000 je majka mara za bolne noge, otekline, vene, kapilare, ali je jaci duplo od hepatrombina i treba biti pazljiv

ne desava se svakom i uvek, ali moze da se desi i vrlo je nezgodno, kao i kreme sa puno e vitamina kao i tablete protiv zgrusavanja krvi, pa cak i obican andol, koji je btw blagotvoran jednom u par dana za krvotok, tako bar kazu lekari
« Poslednja izmena: 23. Jul 2013, 23:50:48 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
MSIE10.0
mob
Nokia 
ništa od toga nikad nisam mazala , niti pila taj čaj, smao koprivu za vene  Smile

Trenutno sam u fazi mršanja, stres onako podmuklo napada ,  kao i prikrivena nervosa a kako sam bijela onda su mi vene kao kad gledaš kartu i na njoj rijeke...znači jasna mreža, nimalo opipljivih ali skroz jasno su vidljive!

kapilari povremeno pucaju, ali po nogama zbog depilatora  Smile
« Poslednja izmena: 24. Jul 2013, 00:45:39 od Sofija 753 »
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.