Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Sin Željka Mitrovića kolima usmrtio devojku u Ustaničkoj  (Pročitano 55025 puta)
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
tragedija
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Izgleda je baksuz udariti na Djilasa  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Овом треба минимум 10 година тешке робије да се опамети мало...

Умрла девојка само зато што је он хтео да се курчи са колима...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
Citat
Hm... ovaj... ako ima probnu dozvolu, kako je uopste mogao da upravlja vozilom bez suvozaca?

кад је положио?
пише да је положио прошле године...то може бити и у марту...значи да му је прошао пробни стаж,не треба му сувозач,не треба му она налепница а и нема ограничење ноћу
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Better Call Saul !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
Zastava Novi Sad
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia c5
Tragedija jeste ali nista sto skupi advokati ne mogu resiti.  Smile

Vec vidim Borovica i njegov tim.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
Debilko maleni... Smile

verovatno je kucao porukicu nekoj jebacici i zakazivao 'pusenje u kolima za 15min'... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
ŽELJKO MITROVIĆ ZA KURIR: Moj sin tvrdi da je prošao kroz zeleno!
CRNA HRONIKA, 11:17, 19.07.2013.editirano: 12:28, 19.07.2013.Autor: EPK,Foto: Dragan Kadić114 komentara

Pošalji e-mail
Odštampaj tekst

Željko Mitrović rekao je da je za nesreću saznao na aerodromu, kada mu je sin javio da je pregazio devojku kao i da je stao posle kilometar-dva kada je došao sebi

BEOGRAD - Aleksandar Mitrović (20), sin vlasnika TV Pink Željka Mitrovića, usmrtio je sinoć oko 23.30 u Ustaničkoj ulici terenskim vozilom “Pinka” marke BMW X6 maloletnu devojku Andreu B. (17), a zatim pobegao sa mesta nesreće.

Međutim, rano jutros, oko 2 časa posle ponoći, Aleksandar se sam predao policiji došavši u Policijsku stanicu grada Beograda, sa ocem i advokatom.

Željko Mitrović je u izjavi za Kurir potvrdio da se nesreća dogodila i da mu je sin rekao da je za njega bilo zeleno svetlo na semaforu. Mitrović je dodao i da ga je Aleksandar pozvao u momentu kada je sleteo na beogradski aerodrom. Tada mu je ispričao za nesreću i rekao da se zaustavio tek posle kilometar-dva kada je došao sebi.

Policija je Aleksandru Mitroviću uradila alkotest, koji je bio negativan, da je vozio pod utiacjem alkohola, ali mu je i uzeta krv da bi se uradile dodatne analize na prisustvo alkohola u krvi. Policija će pokušati rekonstruisati nesreću i preko sigurnosnih kamera za koje se pretpostavlja da su možda snimile trenutak nesreće

Prema još uvek nezvaničnim informacijama Aleksandru Mitroviću policija je uzela i krv na analizu kako bi se utvrdilo da li je BMW vozio pod uticajem alkohola, a prva navodna veštačenja ukazuju da nije vozio pod uticajem alkohola.

Andrea B. sa Vračara poginula je u četvrtak uveče oko 23 časa na pešačkom prelazu u Ustaničkoj ulici, kod okretnice autobuskih linija 17 i 31 i trolejbuske 19, pošto ju je udario džip BMW X6. Od siline udarca, devojka je odletela više od 20 metara, zadobivši strahovite povrede glave, od kojih je preminula na licu mesta.

Prema prvim saznanjima koja su se pojavila posle nesreće, Aleksandar Mitrović je navodno vozio brzinom većom od 100 kilometara na čas, i to u ulici u kojoj je ograničenje 40 kilometara na sat. Vozač BMW. Prema izjavama očevidaca, vozač je bio izuzetno mlad, nije se zaustavio posle udarca, već je, ne smanjujući brzinu, produžio Ustaničkom ulicom ka Dušanovcu.

Očevici tragedije kažu da je devojka prelazila ulicu na pešačkom prelazu, ali niko sinoć nije mogao da potvrdi kome je bilo uključeno zeleno svetlo na semaforu. Oni tvrde da se BMW iznenada pojavio pošto se sjurio niz Ustaničku ulicu, iz pravca Bulevara kralja Aleksandra, izuzetno velikom brzinom i da zbog toga devojka nije imala nikakve šanse da ga izbegne.

- Sedeo sam u radnji kad sam čuo udarac i vrisak. Mislio sam da je reč o galami sa autobuske stanice, a onda sam kroz izlog video patike koje padaju na pešački prelaz. Izašao sam napolje i video jeziv prizor, devojka je bila smrskane i unakažene glave, a krv je tekla ulicom - posvedočio nam je čovek koji radi u obližnjoj prodavnici.

Aleksandar je Željkov sin iz prvog braka sa pevačicom Sonjom Mitrović-Hani, a vozački ispit položio je prošle godine. Željko i Sonja Mitrović venčali su se 1990, a razveli četiri godine kasnije. Iz tog braka Mitrović ima i ćerku Sandru (22), koja je dve godine starija od sina Aleksandra.


 

Automobili mu opsesija
Aleksandar Mitrović, sin jedinac predsednika „Pink medija grupe“ Željka Mitrovića, glamurozno je proslavio pre dve godine punoletstvo u beogradskom restoranu „Prestiž“.
Slavljenikovi drugari su uživali u odličnoj atmosferi, hrani, piću, muzici, a posebno raspoložena bila je njegova sestra Sandra, koja je sa bratom plesala skoro celo veče. Naravno, bili su prisutni i ostali članovi porodice Mitrović.
Vrhunac slavlja desio se kada je iznesena torta u obliku automobila, koji su opsesija mladog Aleksandra.
 

Izvor: Kurir

"Nije sto je moj, ali..."
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Jel bejase 31 na kraj Ustanicke se obrce...ak je tamo zar se ne ulazi is Ustanicke u Bulevar. Malo zahebano da se tuda vozi 140km/h  Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 22.0
roditelji devojke ce biti kaznjeni, zato sto je devojka prelazila ulicu na pesackom bas u tom trenutku... i mali seljober ce dobiti ostetu za pretrpljeni strah i sto nije imao cis put dok divlja kolima.... UZAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Saucesce porodici
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Mnogi koji su u ovoj drzavi ubili nekoga automobilom nisu lezali robiju, a nisu sinovi Mitrovica. Tako da me nece iznenaditi da tako bude i ovaj put Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 61
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.