Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Mladiće iz spaljenog "audija" kod Rekovca ubio pripadnik Žandarmerije  (Pročitano 14031 puta)
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 22.0
mob
LG Nexus 5
a kako se odredjuje to ko je izdajnik

Samo cekas i gledas oko sebe, oni ti se sami jave, svojim postupcima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25

Znaci... ko nas ono cuva? Smiley
amadeus.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Majka ubijenog Srđana Tomića: Neka žandarm sa ženom gori u paklu

Anita Đukić    | 19. 07. 2013. - 22:50h | Komentara: 0
Moj sin nije znao gde je krenuo, niti zašto, kao i u kakvim su odnosima Saša Nedeljković i žandarm-ubica. Da je znao, nikada u taj automobil ne bi ušao. Ogorčena sam. Besna. Sin mi je ubijen kao okoreli kriminalac, a bio je momak za primer. Neka žandarm gori u paklu!


Srđan Tomić s majkom Kajom Jovičić
Slomljena od bola Kaja Jovičić, majka Jagodinca Srđana Tomića koga je s prijateljem Aleksandrom Nedeljkovićem (29) u nedelju uveče ubio pa spalio žandarm Aleksandar Krstić (33), priča za „Blic“.

- Dva dana posle ubistva nisam mogla da govorim. Sada su u meni bes, bol, ogorčenje. Srđan je prevaren, nasamaren. Tek smo kasnije saznali da je Saša Nedeljković zvao sve drugove da ga voze te večeri za Kragujevac. Ali svi su odbili jer su znali o problemu koji je imao s tim žandarmom - priča majka.

Ona kaže da je Srđan ostavio uključen Fejsbuk, cigarete, novac i samo je nakratko istrčao iz stana kako bi odvezao Sašu.

- Rekao mi je da ide samo da pogledaju neki automobil i odmah se vraćaju. Te večeri sam ga poslednji put čula oko pola osam uveče. S mužem sa bila u restoranu hotela „Hil“ u Jagodini i pozvala sam Srđana da svrati na piće s nama. On mi je rekao da je u Kragujevcu i da sedi u kafiću. Smejao se, šalio i rekao da će doći kasnije - navodi Kaja Jovičić.

Srđan je bio švajcarski državljanin. Radio je kao šef marketa, a u Jagodinu je dolazio dva puta godišnje.

- Podigao je kredit u Švajcarskoj, kupio je stan kod akvaparka, a „audi TT“ u kojem su spaljeni uzeo je na lizing. Nije ga zanimalo ni more, samo da dođe u Jagodinu. On je odrastao ovde, išao je u Osnovnu školu ,,Rada Miljković“. Potom je otišao u Švajcarsku kod oca, mog prvog muža - dodaje majka.

Supruga u izvidnici ispred „audija“
Kragujevac - Ivana Radivojević (27), nevenčana supruga žandarma-ubice Aleksandra Krstić (33), zvanog Acko, i njegov prijatelj Goran Dabić (22) uhapšeni su zbog saučešća u brutalnom ubistvu Srđana Tomića i Aleksandra Nedeljkovića, čija su ugljenisana tela pronađena kod sela Rekovac.
Dabić je bio direktni učesnik u zločinu, dok je Ivana imala ulogu čistača jer je ponela pet litara benzina i šatorsko krilo uz pomoć kojih su spaljene žrtve kako bi zločinci uništili svoje tragove.
Žandarm i Dabić su se sreli s momcima iz Jagodine i u jednom kafiću su popili kafu. Nakon toga su zajedno krenuli da, navodno, pogledaju automobil koji je trebalo da se razmeni na ime duga od 5.000 evra. Krstić i Dabić su sedeli na zadnjem sedištu. U mestu Zakute zaustavili su automobil i Krstić je iz očevog pištolja hladnokrvno ubio vozača i suvozača. Obojici je s leđa ispalio metak u potiljak. Zajedno sa Dabićem, žandarm je tela žrtava premestio na zadnje sedište, i krenuo njihovim automobilom „audi TT“ ka Kragujevcu. U toku vožnje, Krstić je mobilnim telefonom pozvao suprugu. Ona je ušla u „ševrolet“, ponela je kanister s benzinom i šatorsko krilo.
- Sreli su se u naselju Dragobraća i zajedno krenuli ka Rekovcu. Ivana je vozila prva, i pazila je da li ima policije na putu. Dabić je s Krstićem polivao benzinom automobil i palio ga. Ivana je bila tu, čuvala je stražu - kaže izvor iz MUP-a.
Žandarm je sa suprugom uhapšen na Ibarskoj magistrali kada su u ponedeljak krenuli ka Kosovu, gde je hteo da se sakrije kod rodbine. Ivana je puštena kući nakon saslušanja narednog jutra, dok je Aleksandar priznao zločin. [N. R.]

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
Apple iPhone SE 2020
Žandarmov saučesnik u ubistvu: Video sam kako vadi pištolj i hladnokrvno puca u mladiće

T. M. S.    | 20. 07. 2013. - 13:47h   14:03h | Foto: N. Božović   
Sedeo sam pored Aleksandra kada je izvadio pištolj i hladnokrvno pucao u dvojicu mladića. Video sam samo blesak i krv. Počeo sam da paničim. Aleksandar je onda uperio pištolj i u mene. Rekao je: „Ćuti ili ću ubiti i tebe“ - izjavio je na saslušanju u policiji Goran Dabić (22), osumnjičen da je žandarmu Aleksandru Krstiću pomogao u ubistvu Aleksandra Nedeljkovića (29) i Srđana Tomića (28).


Provođenje Gorana Dabića
Dabić tvrdi da, kada je seo u automobil, nije znao da Krstić planira ubistvo dvojice mladića, ali je, prema priznanju sa saslušanja, za to znala Krstićeva supruga Ivana Radivojević (27).
 

- Ivana je na saslušanju rekla da ju je suprug pozvao telefonom i rekao da je rešio problem u Jagodini. Tog momenta Ivana je, kako sama tvrdi, znala da je Krstić počinio ubistvo. Uprkos tome, pristala je da učini ono što je tražio od nje, da donese ćebe i benzin kako bi zapalili tela. Supruga tvrdi da je to uradila iz straha - kaže za „Blic“ izvor iz MUP-a.
 

Dok je Ivana suprugovim „ševroletom“ donosila ćebe i benzin, Krstić i njegov prijatelj Dabić su tela ubijenih prebacili na zadnje sedište. Dabić tvrdi da je tada ponovo dobio napad panike i da je Krstić po drugi put u njega uperio pištolj. Dvojica prijatelja iz kraja potom su iz sela Zakute, gde je počinjen zločin, krenuli put Kragujevca, gde su se susreli s Krstićevom ženom, a onda se uputili ka Jagodini.


Ivana je vozila prva kako bi u slučaju nailaska policije obavestila supruga. Zaustavili su se u selu Ratković, gde je Krstić tela prekrio ćebetom i polio benzinom, a Dabića naterao da ih zapali upaljačem. Tela dvojice mladića namamljenih u zamku zbog duga od 5.000 evra gorela su dok su se ubica i njegovi pomagači odvozili. Prethodno, Krstić je iz džepova ubijenih izvadio novac, 7.000 dinara i 30 maraka, koje je dao Dabiću. Policija je u kući Krstića i njegove supruge našla nekoliko hiljada dinara. Kraj zapaljenog automobila policija je pronašla i opušak cigarete „vinston 100S“ na kojem su otkriveni DNK tragovi Krstića.

Dabić i Ivana Radivojević juče su privedeni istražnom sudija Višeg suda u Kraljevu. Oboje su se branili ćutanjem, a sudija im je odredio pritvor do mesec dana.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
nista novo..niti cudno...nije bit ni u kolicini novca...niti u bilo cemu...
ova dva nesretnika su duzni bili novac...pretpostavljam da su lika i levatili...i zavlacili...
ne podnosim ljude koji ne ispostuju svoj dug...dal je evo ili 10 000 u pitanju...nebtno...to je olos...
mada ne znam puno ljudi koji bi ih pobili...trebao ih je  gadno polomiti...
i plus im auta uzeti......ili dug na porodicu prebaciti...(traziti pare od oca i majke)
jbg... budala...sad ce odlezati maximalnu..kaznu...ako pozivi...necemu kao bivsem zandaru..biti lijepo u zatvoru...
i plus je kreten upetljao i tu nesretnu "nevjencanu suprugu" Smile

ne znam..nemam sazaljenja..za ovakve ljude...niti za ove koji duguju nekome novac pa ne vracaju...
a niti za ove koji ih ubijaju zbog toga...
sve je to olos...bez obzira...kojim poslom se bavi...i ne sumnjam da bi i oni njega se pokusali rijesiti..da su imali priliku...

u stvari mene ovo i ne zanima... Smile samo niko nikoga ne ubija bez razloga...razumijem bol..ove majke...ali..sumnjam...da je tako bio svetac..kako ga ona vidi...

« Poslednja izmena: 23. Jul 2013, 06:56:49 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson k750i
mislim da je zandar dugovao pare a ne obrnuto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro




« Poslednja izmena: 24. Jul 2013, 02:41:15 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovaj kosati... odakle je ovaj...
Ni srpski ne zna da govori...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
OS
Mac OS X v: 10.8.4
Browser
Safari 536.30.1
mob
I-mate 30 Pro
Iz trougla... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 28.0.1500.72
Leskovac. sada je iz BGD.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.