Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Skandalozna reklama za Dan Žandarmerije: Ko u policiji toleriše ispade Bratislav  (Pročitano 13680 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
овај Блиц ускоро неће бити ни за тоалет папир.  Smile
pa nije ni za brisanje dupeta mnogo je grub
kao karton skoro  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Citat
Dolazim danas na posao i u Savskoj vidim ovaj bilbord prvi put... i bas pomislim "Gledaj ovaj debilizam, bas me zanima hoce li se neko baviti ovim pitanjem"... dodjem u kancelariju, upalim komp, otvorim Blic i vidim da ima jos onih kojima ovo bode oci.

Pa nek i njih pretvore u cobane kao sto su i vojsku pa nek nas onda cuva amer  Smile Vecina tih momaka je presla Kosovo uzduz i popreko i branile je ono sto se moglo braniti. Dupe onih kojima ovo bode oci nije mrdnulo dalje od Mladenovca  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Иницио... фала на појашњење ...

Citat
Mene niko ne cuva osim porodice i prijatelja...

тја ... кратковида ти логика. Него чува границе, неко чува мир на улицама, због нечијег постојања неко ће се суздржати од жеље да те избоде и скаче ти по лобањи јер ће га неко хапсити, осудити и постарати се да одлежи затвора ... ти људи генерално нису породица и пријатељи.

МУП, војска, специјалне јединице и свашта нешто ... не постоји због чувања неке имагинарне линије од границе и виртуелне територије насељене виртуелним људима. Постоје због грађана државе Србије. А ти признавао ил не ... с тачке гледишта скоро 100% људи у Србији ниси ниш другачији од осталих грађана... даклем ... посредно чувају и тебе.

Уосталом ... јебе ми се ако они оће да се ложе како су чувари Србије, Богу слични по том питању... да су нинџе, витези заштитници ... нек се ложе. Ложе се људи и на глупље ствари.

И ти билборди су сића спрам протраћене лове около којекаквих набавки ил ко зна чега још, везано за МУП само. Само што билборди боду очи.
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung Galaxy S2
који скандал јееботе ... рекао човек да Бог чува Србију и да то исто раде жандарми ... страшно страшно ... па боље да је имао малолетну швалерку, лакше би му опростили ...

овај Блиц ускоро неће бити ни за тоалет папир.  Smile

Naravno da jeste problem to sto je uradio.

Sto se tice Kosova, on nema ni nadleznosti a ni prava da donosi takve odluke. Ne moze on da odlucuje o sudbini zemlje. Za to postoji parlament, tj. legalno i legitimno izabrani predstavnici ovog naroda (kakvi god da su).


A za vernika:

Ja sam Gospod Bog Tvoj; nemoj imati drugih bogova osim mene. Ne pravi sebi idola niti kakva lika; nemoj im se klanjati niti im služiti. Ne uzimaj uzalud imena Gospoda Boga svojega.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2013, 13:21:04 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
Sta mene zanimaju ameri? I zasto bi one koje 99% Srbije ne podnosi uzimali sada kao neko merilo?

Dolazim danas na posao i u Savskoj vidim ovaj bilbord prvi put... i bas pomislim "Gledaj ovaj debilizam, bas me zanima hoce li se neko baviti ovim pitanjem"... dodjem u kancelariju, upalim komp, otvorim Blic i vidim da ima jos onih kojima ovo bode oci.

Mene niko ne cuva osim porodice i prijatelja... a nece mi niko ni nametati da me cuva niti imaginarno bice niti neka umisljena jedinica... i sad takvo rasipanje para na reklamiranje kao da su modna agencija a ne jedinica pri MUP ne smeta ali smeta Bus Plus.  Smile

A sta nam se sve izdesavalo sa drzavom i koliko se smanjila, pri tom ne znajuci da li je kraj ili cemo se jos smanjivati, bolju antireklamu za Bozu i zandarmeriju nisu mogli da smisle... bas nas je cika sa nebesa sacuvao... sta sacuvao, cuva nas i dalje.  Smile
"Боже правде, ти што спасе од пропасти до сад нас..."
Не каже реклама "Бог и Жандармерија чувају Кулранера", него "чувају Србију".

Већи је проблем да се у секуларној држави државна установа позива на бога. Са друге стране, у Србији постоји и значајна већина опредељених верника којима ово вероватно не смета.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
Sta mene zanimaju ameri? I zasto bi one koje 99% Srbije ne podnosi uzimali sada kao neko merilo?

Ostatak posta me zbunjuje malo,ali pretpostavljam da se ovaj deo odnosi na moj prilog.

Ma,ja sam samo stavio to jer kad sam pročitao tekst i kritiku zbog pominjanja Boga,a i kad sam video ko je autor teme,pomislih da mi je sve ovo odnekud poznato. I onda se setih čuvenog američkog ''God bless our troops!''  Smile
Pa,reko čisto da pokažem kako to rade u ne-genocidnim, civilizovanim i ''slobodnim'' nacijama širom sveta.

Jbg,mora malo da se priloži poneki argument,jer kapiram da autori teksta a i teme verovatno nikad nisu otišli dalje od Zagreba,Podgorice i Soluna u svet,pa valja da im se s vremena na vreme pokaže kako funkcionišu te ne-genocidne i razvijene zemlje koje sanjaju. Jbg,nisu oni krivi. Nadam se da će jednog dana uspeti da ostvare san i vide nešto inostranstva i tih ne-genocidnih zemalja(Ono... Junajted stejts of d grejt Amer'ka, Junajted Kingdom, Dojčland,i tako te moralne gromade...) i shvate kako u stvari funkcionišu i dižu moral mnoge države sveta,a ne samo zla mala Srbija.


Inače,ja lično se slažem da je slogan mogao da bude bolji,ali ne mislim da je to razlog za pravljenje drame i ovakvog medijskog bulšita,pogotovu što se,ponavljam,takav bulšit (Bog čuva nas,mi smo sveti ratnici,uz Božju pomoć mi širimo slobodu po svetskim vukojebinama) sreće svakog dana po svetu,i u mnogo većoj meri,pa niko ne diže frku oko toga.
A ovde se pravi skandal zbog mnogo manjeg ispada,i to jedne odbrambene jedinice Ministarstva Unutrašnjih poslova.  Smile


Što se istrage protiv pripadnika Žandarmerije tiče,to nisam komentarisao.
« Poslednja izmena: 21. Jun 2013, 13:31:29 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Бог чува Србију!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3973
Zastava Beogard
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.15
mob
Samsung S8 Plus
Citat
A sta nam se sve izdesavalo sa drzavom i koliko se smanjila, pri tom ne znajuci da li je kraj ili cemo se jos smanjivati

Da se pita zandarmerija a ne ovi gore mi bi ih davno pregazili
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
A sta nam se sve izdesavalo sa drzavom i koliko se smanjila, pri tom ne znajuci da li je kraj ili cemo se jos smanjivati

Da se pita zandarmerija a ne ovi gore mi bi ih davno pregazili

Pa ne pitaju se.

Vidis, zandarmerija, vojska se finansiraju iz budzeta tj. iz necega sto se zove PDV i porez.
E sada, mi da bi smo ih kontrolisali imamo parlament, poslanike i izbore.
Upravo na tim izborima iskazujemo nasu volju.

Uz to ti iz zandarmerije nisu kvalifikovani za upravljanje drzavom, vec za nesto drugo.

I ko je to "mi" ?
« Poslednja izmena: 21. Jun 2013, 13:31:35 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 6220
Sta mene zanimaju ameri? I zasto bi one koje 99% Srbije ne podnosi uzimali sada kao neko merilo?

Dolazim danas na posao i u Savskoj vidim ovaj bilbord prvi put... i bas pomislim "Gledaj ovaj debilizam, bas me zanima hoce li se neko baviti ovim pitanjem"... dodjem u kancelariju, upalim komp, otvorim Blic i vidim da ima jos onih kojima ovo bode oci.

Mene niko ne cuva osim porodice i prijatelja... a nece mi niko ni nametati da me cuva niti imaginarno bice niti neka umisljena jedinica... i sad takvo rasipanje para na reklamiranje kao da su modna agencija a ne jedinica pri MUP ne smeta ali smeta Bus Plus.  Smile

A sta nam se sve izdesavalo sa drzavom i koliko se smanjila, pri tom ne znajuci da li je kraj ili cemo se jos smanjivati, bolju antireklamu za Bozu i zandarmeriju nisu mogli da smisle... bas nas je cika sa nebesa sacuvao... sta sacuvao, cuva nas i dalje.  Smile
I meni smeta sto se neko pokrsi objasnjavajuci da je normalno biti peder, i da ce ta parada neki problem da resi, pa se ne secam da su "novinari" iz blica preispitivai tu temu, sa akcentom na svrhu i potrosene pare.
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 27.0.1453.116
mob
HTC One
Mozete da ispisete tri knjige, oni cuvaju vlast a za nas ih zabole.

Sa druge strane, da su stavili "Zandarmerija cuva Srbiju" pa i ajde, ne bi mi smetalo niti bi postojao razlog da mi smeta... bio bih skeptican po pitanju uspesnosti zasnovane na toj tvrdnji ali to bi bilo sve...

Ali da me doceka bilbord da Bog cuva Srbiju... kazem, ako Bog cuva Srbiju onda mu je taj projekat najveci fijasko i deo koji definitivno ukazuje na to da nije bezgresan.  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.