Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vazno, pogledajte  (Pročitano 15570 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Citat: niko
Brat. To se postuje. To se voli kao roditelji. To se voli i cuva kao oko svoje.
To je nesto najmilije na svetu. To ti je zakletva. Kako mozes krv svoju da mrzis?
Slazem se potpuno sa Ktantonet i Dell Boy da s tobom nesto nije u redu i zato idi i leci se dok je vreme.


Sta ja napisah pre izvesnog vremena. Moja sestra je mnogo puta imala razloga da dobije stosta od mene ali sam se obuzdala. Inace da li sam pomenula da je kao malecka bacala nozeve na mene, ali se tome sada lepo smejemo. Proci ce te. Sad probaj s njim da pricas.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Citat: pekom
Problem je 100% u njemu jer ga svi, ali ne svi nego SVI mrze...

Kapirate? Kljucna rijec je SVI... Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Da je tako, ne bi ti majka rekla to sto ti je rekla Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 133
Zamisli na trenutak,kako je on usamjen, svi, bas svi ga mrze (kako ti kazes), pa cak i onaj koji "mora" da ga voli, njegov brat.Usvwemu tome on taj koji je nesretan, usreci ga ti bar malo,vidjeces osjecaces se bolje.Odbijace sve sto je dobro i pozitivno dolazi sa tvoje strane prema njemu, i bice prema tebi jos gori, a onda jednog dana ce se umoriti i vidjeti da ne vrijedi, da se opire tebi i tvojoj ljubavi.A ti si u tome svemu veeeeliki.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
A zašto ga svi mrze. O čemu je reč? Da li ga i roditelji mrze? Kako se ponaša prema tebi, šta on oseća prema tebi? Tražiš savet, a cela slika koju si nam dao je više nego oskudna. U čemu je problem između vas dvojce?
Ja i sestra smo se kao klinci lemali i bili kao pas i mačka. Sada se volimo najviše na svetu. Šteta je da ga izgubiš ako ima mogućnosti da popravite odnose...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2771
Ja te razumem, jer i ja nisam mogao da podnesem razmazenu i kenjkavu decu svojih roditelja i sve ono sto su mi priredjivali. I ja sam pisao dnevnik u kojima sam nazivao to potomstvo svakakvim imenom zato sto sam, iskreno govoreci, kao licnost bio ugrozen od njih. I da li sam ja onda lud? I meni su govorili, tacnije pretili da cu ici kod psihologa. Na kraju, svi su oni skrenuli, dragi moj, a ja evo ni do dana danasnjeg ne moram da idem kod psihologa, vec sve svoje traume u probleme resavam manje vise sam uz pomoc dragih ljudi koji me iskreno vole i knjiga koje su mi u tome velika pomoc i izvor informacija. Dakle, po meni ti nisi nimalo lud, ja te shvatam i shvatam nemogucu situaciju u kojoj si. Jedino resenje bice da jednog dana ne moras vise da delis isti krov sa onim ko te ugrozava i unistava. A pristrasnost roditelja, nazalost, nije nista novo pod suncem.  Smile
IP sačuvana
social share
Nije bitno sta imas, bitno je koliko dajes.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 308
mob
BlackBerry bold 9000
@cbbj:

Vala, ako te rodjeni brat ili sestra ugrozava ili unistava, ne znam sta onda mozes ocekivati od priajtelja i drugova. Po meni, zakljucak koji izvodis, a pogotovo resenje, je vise nego apsurdno...

Ne znam... Mozda i ja gresim, ali stvari o kojima vas dvojica pricate nikada necu moci da shvatim... Jebote, da mrzis rodjenog brata... Ja znam da bih dobrovoljno isao kod psihologa... Vi kako vam drago...
IP sačuvana
social share
This time next year we'll be millionaires !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Ne, to je bolesno dijete. Nikad nicim nije zadovoljan, ako mu keva kupi patike on odmah skoci u stilu "Kozo jedna, sad idi kupi marker da presvrljam ove zute strafte" ili nesto tako...zna on vec.... Kad dodju neki gosti umiri se, rekao bi covjek mirnijeg djeteta nema na svijetu, a kako ga ja pogledam iskrevelji se da me izazove jer zna da mu necu nista dok su gosti tu... Mogao bih napisati knjigu njegovih bezobrazluka... Citav zivot pokusavam da budem drugaciji od svega i svih, a on ne da me kopira nego... Kazu treba da sam mu ja uzor, a ja znam da treba, ali do nekih razumnih granica. A on kad vidi da me to nervira, nastavlja jos gore, a posto ja ne mogu da se kontrolisem kao Dell Boy, i da se zaustavim na samarima, jednom je zavrsio na sivenju... Jednostavno ne mogu da ga podnesem, ali poslusacu neke od predloga i potraziti psihijatra...
I da znate, pokusao sam fino sa njim, a on to iskoristi pa bi i Isus pozeleo da ga ubije...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kad bi tako majci govorio ne bi sigurno bila protiv TEBE u ovoj situaciji...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


prim.med.dr.sci. protivpožarni. aparat pekom

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 4245
Zastava Kolasin- Kruscic
mob
SonyEricsson K530i
Eto ti ga na... sad ispade da ja lazem... Keva je protiv nasih svadja zato sto mi je 1999 poginuo ujak (njen rodjeni brat) jako mlad. Sad izludjuje od nas, a ja izludjujem zbog ovog malog se*onje jer to ne kapira. Dok sam mogao da se suzdrzim, suzdrzavao sam se... ali ovo je prelilo bure a ne casu...
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.066 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.