Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:09:23
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako zaraditi milion evra  (Pročitano 21219 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2751
Zastava Stuttgart
mob
Samsung S7 Edge
Ma dacemo ti svi po jedan evro i nakupice se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
aj' prvo dajte meni, za pivo... Smile
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Posto niste od neke koristi mislim gluposti sa utakmicama slusajte:

Uzmes svoju ego i pojedes ga ili se jednostavno popisas po njemu,ako si crnogorac to ide teze,ovaj nacin egzistira jedino na srpskoj populaciji posto sam u tom progamu pisao,uzmes komplementarnu logiku,za ovo dobijem ovo a to se sve negde slaze,napravis korak koji je realisticno opisan na str. 88 u mojoj knjizi "Uz pomoc pimpeka i puzdri do milion evra".Prvi korak je Rambo razvio i ja tu nisam nista dirao,napravis proboj na inostrano trziste uz pompeznu najavu karijere,obmana zasnovana na teoriji relativiteta,kasnije cu pojasniti.Prvo vreme peres sudove dok ne zaradis za stan pogodna je Nemacka,zatim krece teorija relativiteta,relativna je stvar da je penis misic,ja mislim da je tetiva,zatim sto i sami vidite sve ima smisla,treba formula da bi dosli do krajnjeg cilja,evo vam teorija relativiteta,spojite tetiva treba da se nadje u teti a sve to je realno da ona plati,mislim deluje komlikovano ali vam je pocetni kapital skoro ne potreban jedino za vijagru jer je tesko poverovati da se nekom dize na Nemacke tete,pre no sto se okrenes
BINGO!!! Eto stigo si do miliona 1.000.000 evra
« Poslednja izmena: 11. Nov 2005, 02:13:53 od raskokat »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Molim sve koji znaju pametniji i kraci put da pisu,ja cekam,sekundi su ko godine,kriziram
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


vid' noge, prava transformerska :chuckel:

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14402
Zastava beograd
pa ima jedan nacin..vid'o sam na filmu..napr,uzmes i posaljes gomili likova mailove sa nekom izuzetno bogatom gej perverrznom kao-satro-ako-plate po izaberi sam koliko evra,dakle ponudom sex pomagala....i naravno placanje preko nekog racuna,e sad najolje je u tome sto da bi izbegao tuzbu svima javis(koji su platili) da je tovar sa robom potonuo u atlanskom okeanu(posle nedelju dana) i lepo se ponudis da im posaljes novac nazad na kucnu adresu naravno(tu se sada nadas da vecina njih to krije i da ce ipak da se radije oproste od svojih bilo koliko evra nego da im na kucnu adresu stigne dopis iz firme sa imenom Ultra gej pozadinac land) Smiley
IP sačuvana
social share
u pocetku sam krenuo slabo,a onda sam naglo popustio...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
To s pederima i nije losa ideja,mada pederi,njihov novac ne bi pipnuo jedino da placam karticom da ne vidim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Evo vam adresa na kojoj cete sa 100 % sigurnoscu saznati nacin lake zarade ja sam vec poceo da ucim i zaradio nesto evra
www.milioneuraeasy.co.uk
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
Sta je ovo jel nikome ne trebaju pare,pa necu se samo ja obogatiti ovo je za opste dobro,zna se da je do prvog miliona tesko stici posle je sve lako
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Боже твоје море је тако далеко, а мој чамац мали

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 106
mob
Nokia N82
Ipak najlakshe je da probate sa dilovanjem narkotika tu moze i vishe od miliona da se zaradi
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


~ Shabaniqus Vulgaris ~

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 12758
Zastava Sabac
mob
Nokia 6120c
konstruktivno Smiley
IP sačuvana
social share

You know what? Screw you guys I'm going home... Wait, I am home... Screw you guys I'm getting off line...
Najbolji imperator na svetu
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:09:23
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.