Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Moć Podsvesti (Džozef Marfi) - deluju li afirmacije ili ne?  (Pročitano 8897 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 427
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 21.0
mob
Nokia X6
ne postoji nikakva podsvijest , postoji samo svijest ... to su naucnici izmislili, to je nagadjanje... cus podsvijest...  Smile
IP sačuvana
social share
Chelsea the champions europe
ako radis isto sto je uradio i on onda nisi nista bolji od njega
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2178
OS
Mac OS X v: 10
Browser
Safari 8536.25
jedina afirmacija koja 100% pomaže jeste lova, sve drugo je sviranje cukur.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


NIHIL in Sacculo quod non fuerit in Capite

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 602
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
Deluju afirmacije na onog ko želi da deluju. Podsvest postoji i ona koči svesne afirmacije zbog određenih razloga. Podsvest je toliko podmukla da pokušava da zavara svest da podsvest postoji.

Self-help knjige se tako zovu jer osoba koja ih čita treba da pomogne sama sebi. Viđao sam gomilu primera u okolini i na sebi i sto puta sam ponovio da je sve, pa čak i ta Tajna koja može da se skine u pdf formatu ili kao film, koriste tehniku pothranjivanja na psiho bazi, čime se regeneriše način razmišljanja i samim tim menja struktura zemljišta na kojoj treba da se gaji određena kultura. Sa takvom promenom menjaju se i uspesi i sve je daleko lakše.

"Ko hoće da uradi nešto nađe razlog, ko neće nađe izgovor." - Pablo Pikaso

Pokušao sam lično da pomognem određenim ljudima pozitivnim sugestijama i zavarao sam se da vredi, jer rezultati su izostali, a izostali su jer u njihovoj podsvesti leži nešto što ih koči. Kao na primer, neki amerikanac hoće da postane svetski poznati muzičar koji u svojim pesmama iznosi mržnju prema drugim muzičarima i njihovom načinu života. To je direktan konflikt koji on ne razume i zato neće uspeti.

Smile
IP sačuvana
social share
"Da, istina je da ja uvek preduzmem više nego što mogu da ostvarim." - Nikola Tesla

"Nećete rešiti svoje probleme istim mislima kojim ste ih stvorili." - Albert Ajnštajn

  
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.15
ja recimo Zakon Privlacnosti i Radijacije koristim jako dobro.

sve materijalno sto mi treba mi i dolazi (pare, knjiga sa drugog kraja sveta, android telefon, sta oces bato...) . Cak i nematerijalno se zavrsi samo treba vise vremena.

ko ne veruje neka nastavi da ne veruje.

meni dobro... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Posle citanja ove knjige meni su stvari u zivotu pocele da se menjaju e sad dal je to samo slucajno ili je to zbog afirmacija  :-k pojma nemam. . .  dobio sam resenje na neodredjeno sa platom koju sam izgovarao u afirmacijama (malo veca) . . .  na kladionici sam poceo da dobijam i bilo je ok ali sam vec evo oko god dana batalio i afirmacije i vizuelizacije  tako da je sve mozda slucajno  :-k
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 20
Zastava Novi Pazar
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
mob
Nokia x3
Podsvest igra jako bitnu ulogu u funkcionisanju licnosti i njenog karaktera, psiholoskog, licnog. Igra bitnu ulogu po pitanju nacina razmisljanja, zauzimanja stavova i ciljeva. I jos ponesto.

Inace moram napomenuti da Ekart Tol sa svojim knjigama "moc sadasnjeg trenutka" nema blage veze sa podsvescu. Knjiga vodi u smeru da oslobodimo svoje misli i da se rasteretimo od svojih misli. U toj knjizi i vezbama koja se u knjizi nalaze bukvalno brisemo procese razmisljanja, bilo negativnih bilo pozitivnih.
A pozitivna strana knjige je da nam omogucuje da naucimo da ostajemo smireni pri sebi ravnodusni prema bilo kojem tipu razmisljanja u nasoj glavi.

Sto se tice podsvesti preporucujem knjige od ruskog psihologa Sinjelnjikova.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
Opera 12.16
propustio si ono 'moc'...
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.