Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Na pragu neverice ili kako sebi načiniti život paklom  (Pročitano 3641 puta)
09. Nov 2005, 11:08:21
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
mob
Motorola V3i
Dugo sam se opredeljivao na ovaj korak, da napišem moju priču i moj problem (zajedno sa mojim pogledom na stvari) koji me muči. A onda sam uspeo (koliko toliko) da upoznam jedan određen broj ljudi na bureku, i zahvalan sam im na tome. A video sam u odgovorima da niko nikome ne želi zlo. Druga stvar je što sam naslov smišljao duže vreme u nadi da će vam privući pažnju i da ću dobiti veći broj odgovora. No da ne dužim sa uvodom...

Sve počinje pre 4 ipo godine. Nisam je poynavao dugo, možda 7 dana a upoynao nas je moj, tada najbolji prijatelj. Otišla je na more, sa drugaricom, da bih u rano jutro (za uslove raspusta) oko 10 primio poziv. "Hej da li znaš gde ćeš na more? Za koliko si ovde" "A Marko" pitao sam. "Pola - pola ako možeš, a ako ne ja ću pokušati sve da pokrijem" To je bio moj najbolji prijatelj, naravno da sam mogao sve za njega, a on nije bio na moru bar 10 godina!!!

Sve je znala, sve je proračunala. Ja sam pitao Marka da li planira, da li želi išta sa njom! Znate onaj govnjiv odgovor: "Ona mi je dobra drugarica". A šta mene zabole ona stvar šta ti je, ja sam te pitao precizno, ne uvijaj jebeni odgovor. To tako i ide kod mene! Prijateljeva je zakon za mene (možda će mnogi na ovo reći da sam budala, ali takav sam) A drugaricu sam razumeo kao ne diraj u riljano! Ali ona je igrač kakvog još nisam video! Nisam ja nju muvao (iako ne volim  taj izraz), već sam bio muvan! Oduzmi meni 4 godine – balavac i pored svega što sam do tad proživeo i preživeo. E onda dodaj njoj 2. Fizička razlika – 2 godine; psihička – reži me ispod grla ako grešim momci + 2 god = devojka ako su istog godišta – prema tome minimum 4. Opirao sam se (ne zaboravite na prijatelja) 3 dana, i na kraju sam bio njen. Baš tako – njen. Mare je bio jako srećan zbog nas, bla bla… Prvi hirurški rez mikrometarski precizan – prva pojava malignog kancera koja je mogla da nas zavadi je odstranjena. Recept – jednostavan: Marka okreni protiv mene a onda meni otvori oči kako je on zao. U zadnje 3 i po  godine moja sestra je videla Marka i pričala x na n-ti puta više nego što sam ja – ništa.

Iznenađenje ili kako čovek sam sebi zagorča (a nekad i uništi) život

Prvi put da sam tako nešto osećao. Ali to nisam bio ja! Ne! Ja jesam vodolija, srećna u društvu, društvena, komunikativna sa izrazitim crtama liderstva! Sangvinik – kolerik u najboljim i ponekim najgorim crtama (letargija i lenjost u nekim stvarima). Stalo mi je do te osobe, zavoleo sam je tako brzo tako strasno. Iznenađenje rekoh u podnaslovu – bila je nevina. Ja mator konj po pitanju sexa (zabrinuo bih se da ga do tada nisam imao), a ona 2 godine starija i… nevina. Hm, ja jesam bio prvi ali nikad nisam saznao kako pored jedne duge veze (5 godina sa tipom starijim od nje) i par kratkih nije spavala ni sa kim, a onda želi sa mnom, posle samo 7 dana veze. Saznao sam posle zašto sa mnom, ali nikad kako ne sa prethodnima!
Njoj samo da udovoljim, sve po njenom. A ona je htela da ja vodim, ja sve odlučujem. Ja to jesam radio ali je uvek bilo – a šta ti više želiš srećo…
Posle 8 meseci puče! Ja pijan sa prijateljima (hvala im do neba, da ih nije bilo ja ne znam šta bih radio i prvi i drugi put) 24/7, u kući sam spavao možda 3 dana u tih prvih mesec dana. "Mama idem na odmor sa prijateljima u CG u kuću jednog od njih…" Najveće đubre od čoveka koje možete da zamislite sam bio JA. U 5 dana 7 raznih (bar se tih 7 sećam, a od tih mesec dana 20 su blackout približno) devojaka – kombinacija, one night stand, one morning stand etc. U got the picture.

Zove jedan dan (posle 30 što me je šutnula): "Hej da li bi mogli da se vidimo". Prekosutra smo išli na more – ona imala jednog, ja imao 7 kojih se sećam - tim rečima. Ona "OK". Ona hoće kombinaciju – meni je to ok! A šta ćes sa mnom na moru kombinacijo moja? Ne zna da vara! Ne može da vara! Šutnuće te, ali nikad neće imati 2 tipa!

Početak dugog kraja

Maraton, triatlon, sve, sve. Od 3 do 8 puta dnevno. Opet sam bio njen. E jeb’o me jezik. i poverenje – kasno sam shvatio da neke određene stvari koje daš u najboljem svetlu ne da mogu nego će ti se vratiti i pogoditi te kao bumerang tako jako u mračnom svetlu. Što je stvar bezbolnija, otvorenija, iskrenija i u najboljoj nameri, to će biti mračnija i bolnija kad se vrati! "Ja nisam zlopamtilo" a potom "Ja praštam i opraštam ti sve ali ne mogu da zaboravim". A kako to da je uvek moja krivica? Kako to da je uvek mogla da mi nabroji sva sranja i sva govna iz tzv. " septičke jame " a ja njeno ni jedno. A imala ih je verujte mi! Uvek moja krivica. I to se gradilo i gradilo. Svaka velika razmirica između nas – sva prethodna govna + još jedno. Moja odbrana – nema je. "Pičko jedna" govorila je – jesam bio pička. Svugde sam bio i više od muškarca ponekad nego što je trebalo, a pička kad je veza u pitanju. Bojao sam se da je ne izgubim a tamo smo išli. Nisam imao pesnicu, a sto je bio tu, nisam osećao kičmu a sve vreme je imam. A trpeo sam mnogo. i opet njoj da udovoljim. E sad ide oblikovanje. Shvatam sledeće: ona je u meni videla njenog budućeg muža, oca njene dece, pastuva (rasnog) za oplodnju… i gurala je jako. Išli smo tamo, znao sam i hteo sam. Pa kad znaš ne guraj ljubavi moja nesrećna! Eeeeee – prepreke. Porodica, prijatelji. Lako je imati me kad nema prepreka i distrakcija oko mene! Prvo me okreni protiv porodice, pa porodicu protiv mene da me izbace. Onda budi pored mene (što je i želela), a onda odstrani sve prijatelje koji ti kažu: "Ma goni je u kurac. Ej budalo vagaš porodicu koja je uvek i uvek će biti uz tebe i pičku. Teraj je u tri lepe". I eto recepta. Ja – slep i spreman da uradim najluđe stvari. Da zaboravim na porodicu do kraja života, da odstranim moje prijatelje zbog nje. Majmune, kretenu, imbecilu pa nisam normalan, ne znam šta vidim u njoj i šta sam video, odakle takva osećanja!

Finale i epilog

Bila je dva i po meseca trudna. Ja nisam izašao iz kuće, ali nisam živeo u istoj. Bio sam kod prijatelja. Plakao i razmišljao. Plakao, cmizdreo, u takvom ponoru i jami da sam tek sad došao do pola njene dubine. Nije mi rekla da je trudna. Htela je da izađem i da živim sa njom zbog nje i ljubavi prema njoj a ne da me "natera i prisili na to detetom". A onda ga je ubila! Bez mog znanja (za dete i sta se desilo sam saznao posto je abortirala). A rekao sam joj da to, ako se ikad desi nikad, nikad ne uradi!

Da ubijem od batina roditelje, da zajebem prijatelje i da izadjem iz kuće. To su njeni zadnji zahtevi. Da svi moji završe u urgentnom i da ne mogu da izađu zbog povreda u narednih mesec dana!!
Šutnut sam opet (da li sam normalan – nisam jer i pored svega ja nju nisam ostavio, i dalje imam osećanja, jaka, prema njoj i dalje sam bio pička. Da li je normalna – verovatno ne!). Opet sam bio đubre od čoveka, muško govno! Dok nisam shvatio pa nije krivica ženskog roda, već moja i njena. Zakleo sam se pred Bogom da nikada u životu neću biti đubre ni prema jednoj osobi. Sada sam muško svugde, ali me njeno "pička" proganja. Ja sam sada ja, ono što jesam. Nemam vezu, ne tražim. Desiće se, ali trenutno mi je jedna izgubljena godina na vratu i progoni me. Ne uraditi ništa i izgubiti dragocenu godinu u bilo kom smislu. To mi je trenutno prioritet. Nisam više đubre, nisam više pička. Ja sam ono što sam.

Suma sumarum

Sjebani odnosi u porodici, koje gladim i srecom sam u Belgiji. 2000 evra duga, Prijateljstvo jače nego ikad u životu, iako Marko nije više moj prijatelj, Muško u 100% aspekata života, taman koliko treba.

Ona u GER ja u BEL. i jebe me! Poruka, mail… Kako je dobila moj belgijski broj fona?! Kako je dobila moje nove e-mail adrese?! Taman se smirim, a ona nešto izvede. Igra se i dalje sa mojim mozgom, a ja opet ponekad plačem, ponekad mi se stegne srce. A od maja nismo zajedno. i dalje je volim, a velika sam budala i znam. Ne znam šta hoće od mene?

Kraj


Hvala vam na strpljenju koje ste imali da čitate i hvala na pomoći koju ćete mi dati i koju na savetima i komentarima.
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
e bre mache , zasto kazes "izgubio si jednu dragocenu godinu"...nisi...sto te ne ubije to te ojaca...
vidis da te je nasla i tu ... pusti vreme i nju neka odigraju sledeci potez... ali mislim da je bolje...posto je volis...i patis...da se boris za nju...i pokusate za neko vreme opet zajedno...belgija...nemacka...ceska...neka druga zemlja...uglavnom samo vas dvoje....
progutajte zajedno sve ruzno sto je bilo...sve teske reci...i sve...
bezite u novo sutra...
« Poslednja izmena: 09. Nov 2005, 11:23:48 od Anja_85 »
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Hm.. ode mi odgovor dodjavola..
Mrzim moj dial-up...
Znaci, ovako..
Obozavam vas muskarce.. Svaku fuficu koja dodje i zamase repom ispred vas dozivljavate kao sveticu.. a ti si natrcao na djavola prve vrste..
Moras da skhvatis neke stvari... to sto ti osecas nije ljubav.. to je strast, zaludjenost, zaljubljenost, vaginalana manipulacija.. ali ljubav nije... S druge strane, moras da shvatis da postoje devojke kojima je jedini cilj udati se, zarobiti nekoga kao bi svima, a posebno sebi dokazale da su vredne... E, ti si naleteo na jednog takvog predatora... 
Sreca je, pa si se na vreme izvukao... Da si imao vise zivotnog iskustva, mozda bi i uvideo o cemu se radi... ali, tesko je odoleti profesionalcu..
Za nju ne brini, vec je nasla novu zrtvu... Tebi savetujem da pokupis sve te krhotine svog zivota, i zakopas te kosture gde im je i mesto..
Oko toga vise ne vredi lupati glavu...
I nemoj se kriti iza ljubavi.. ti nju ne volis.. samo ti nedostaje.. govorim iz sopstvenog iskustva...
Promeni broj, stavi je kao spam u svom e-mail klijentu... i polako pocni proces detoksinacije... Unisti sve sto te na nju podseca.. radikalan rez, priznajem... ali, ipak si ti preziveli Wink
Neko normalan i za tebe postoji, iako ti mozda sad tesko da u to poverujes  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Bio sam mlad zelen, ponekad i zut

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 24688
Zastava Lausanne
mob
Motorola V3i
Stvar koju ne mogu da dokucim je sledeca: kako neko moze da kaze da nekog voli, a da trazi od njega takve ponekad monstruozne stvari! Ja znam zeko na sta sam naleteo, ja sam to video i dok sam bio u vezi, ali ne znam kako nisam mogao da se oduprem! Ovo je jedno bitter iskustvo, iako sam kroz mnogo toga proshao. Chemu zelja da mi posle shutke unishti zivot, da ga josh vishe zagorcha. I dalje radi na tome da me roditelji izbace! Ja jesam mator konj ali i dalje studiram. Kad zavrshim studije onda cu da trazim posao i da trazim gde cu da zivim, kad budem mogao ad se izdrzavam. Ovako sam i dalje pod njihovom "milosti" (uspeo sam dosta da izgladim odnose). Tu si u pravu, nashla je "jbch" 3-4 dana posle, da bi me onda zvala neprestano ad mi kaze kako ce da vidi da se uda za njega iako ga ne voli kao mene, ali joj on pokazuje paznju i pruza joj mnoge stvari koje joj nisam pruzio. Mnogo sam bolje sada, ali treba mnogo vremena! Godina je izgubljena, bar u mojoj glavi, jer kasnim za nekim okvirnim planom bash toliko. No, dobro je! I kazesh da je na vreme! Slazem se, mada je tajming mogao da bude i ranije, mnogo ranije!

Hvala ti zeko  i tebi anja

 Smile Smile
IP sačuvana
social share



And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee.

Neke price koje kruze forumom ne moraju biti istinite. Mogu biti samo tracevi zlih jezika.

I'm gonna make him an offer he can't refuse.

Pogledaj profil GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Zaludjenost.. zaljubljenost..a li ne i ljubav.. Samim tim sto je sve to trazila od tebe, govori koliko joj je bilo stalo do tebe.. Tj. bilo joj je stalo do pozicije, ali ne i do osobe...
Inace, njeni postupci su postupci povredjene sujete... To je ponasanje deteta.. neki ljudi to prezive sa 5, neki sa 105 godina.. Ne, kazem.. ja sam bila u slicnoj situaciji.. da pobesnim zbog raskida, i napravila sam neke gluposti, ali.. stala sam na  vreme.. Mislim.. ipak sam sebe i osobu koju sam volela (ili bar mislila da volim) mogla da povredim.. I nikad vise.. Uloga kucke nije za mene.. Ne znam da igram zenske igirce.. To mi se gadi...  Smile
Kako, zasto i zbog cega si bio toliko dugo u toj vezi? Pa, odgovor je vrlo jednostavan.. Svi smo mi ljudska bica.. zelimo da volim i da budemo voljeni... U stanju smo sebe da smozdimo jer imao mozda i nisko sampouzdanje ili smo sa osobom koja to sampouzdanje unistava.. E, pa... nekad naletimo na pogresne osobe, ali kao sto si i sam shvatio.. posle toga smo pametniji...
I ne mogu da se slozim sa Anjom... nemoj se boriti za nju.. samo ces sebe da unistis... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 64
Suviše si mek na zenske suze batice...
Necu ti pričati sta je trebalo da uradiš, ali od sad pa nadalje i ubuduće ako te bude smarala, daj joj do znanja da odjebe iz tvog života!!! Imala je toliko prilika da budete zajedno, al je to sjebala zato sto je sujetna kučkica...
A znas kako je sa kučkicama, fine su i umiljate al nikad neznaš kad će da te ugrize Smile
IP sačuvana
social share
O DA.. tako malo hrabrosti treba .. a neki ni toliko nemaju..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 2087
Zastava Beograd
mob
Motorola PEBL
Nikada se nemoj kajati za neshto shto si uradio, jasno je da sve shto si radio je bilo iz "ljubavi", ono smatrao si da tako treba i zeleo si to.
No, stvari su se promenile, ti si se promenio, barem kada je ona u pitanju... Jasno ti je buducnosti sa njom nema, da ti nisi TI kada si sa njom, prema tome, glavu gore i furaj napred. Lep si savet za telefon i mail dobio, jednostavno prekini kontakt sa njom! Shta je bilo lepo pamti, loshe prevazidji i nastavi dalje!
Tu smo ako ti neshto zatreba!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Zato cuti, shta ce rechi kada ochi govore...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Mozes kolko hoces ali neces dokle hoces

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 12857
Zastava Holandija
mob
Samsung 
izvinite ali ja prvo moram da kazem da sam iznenadjen zechevim razmisljanjem i pogledom na zivot... @anea sesir dole za gospodjicu Wink

@plivac mi muskarci (do steknutog iskustva) dozivljavamo zene na dva nacina... u muskom svijetu je to tako ili ili
ako se hocemo predati (a to sami odlucujemo) onda je ona andjeo a ako ne onda je ona sve ali prava ne (da ne furam teske rijeci)
moram da priznam da je anea u pravu kad kaze
Citat
Moras da skhvatis neke stvari... to sto ti osecas nije ljubav.. to je strast, zaludjenost, zaljubljenost, vaginalana manipulacija.. ali ljubav nije...
ali sam moras prepoznati dokle hoces da ides... i kakvu relaciju hoces...ipad radi se o zivotu i to cijelom ponekad..
znam kako je imao sam slicnu situaciju ali ovo moras 'treat as past' ako ne zelis sebi dohakati Wink
IP sačuvana
social share

 When I die, I want to die like my grandfather--who died peacefully in his sleep. Not screaming like all the passengers in his car.'
Hate is easy, Love takes courage
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
A, sto... ja sam neko cudo Smile Smile

Hvala dionzije.. moj duboki naklon  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
mob
LG 
Ovo sto je Anea napisala - apsolutno se slazem (ja tu ne bih nista dirala)
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.