Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:21:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako da ocistim masnocu sa plehova  (Pročitano 2099 puta)
22. Apr 2013, 00:28:51
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 22
Browser
Chrome 26.0.1410.64
Treba mi pomoc oko ciscenja plehova za pekaru. Imam neke stare plehove koji nisu cisceni vise od 5 god. Sad sam resio da ih ocistim posto mi trebaju ali ona masnoca ili sta je vec se ne skida lako. Probao sam sa svim sredstvima za ciscenja ali ni jedno nije pomoglo puko sam vec 3000 dina na te gluposti. Gulio sam i celicnom cetkom i raznim zicama ali ne vredi. Da li neko zna neki nacin kako da mogu da skinem to crnilo sa plehova ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 26.0.1410.64
naloži vatru, drži ih iznad vatre da masnoća izgori.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.29.13
mob
Apple iPhone SE 2020
Soda bikarbona...

Pospes sodom bikarbonom, naprskas vodom da bude vlazno i ostavis... sto duze, to bolje.. posle toga zica i sve ostalo... kombinacija sa limunovim sokom ili sircetom... takodje pomaze...

Ako ne... ziva masna soda... iliti cevol...

Varijanta 2 skljucivo napolju uz mere opreza, tj. ne daj boze da ti prsne u oko ili na kozu... Smile
« Poslednja izmena: 22. Apr 2013, 01:11:38 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 20.0
mob
Sony xperia
Cevol bi trebalo da je sona kiselina? Bar mi se tako cini. Mozda nagrize i pleh.  Smile

Ovo sa sodom bikarbonom se pravi ta pasta za sporete, rerne ...  Smile

Ne znam koliko bi bilo uspesno aceton, wd40, benzin i onda kuvanje u vreloj vodi nakon ciscenja. Da se ne ispotruju.

Mozda proba samo kuvanje u vreloj vodi. Jer i u vojsci se tako najbolje cistilo posudje. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
soda bikarbona....i limunska kiselina....voda...i "natopiti posude"...
posle fini smirgl papir..i polako....glancanje....
moze i solna kiselina i aceton..........ali onda obavezno obavezno...naliti vodu u njih...i prokuhati ih...
nekoliko puta....pleh je "porozan" ....iako se ne cini tako....pa ti to ne bi preporucio...
recimo ja svoje tavice i posudje koje koristim napolju..u prirodi...
perem sodom...i onda nalijem u njih vodu....i saku praska za ves....i jedan trulex..krpu..ubacim unutra...
i otkuham posude....malo dok kljuca...trljam truleksom.,.po posudama..i onda deterdzentom za sudje..
isperem...i uvijek zablistaju... Smile

a inace... to crno sto te muci..nije masnoca...to je patina...ona nije otrovna..i ne smeta...
ako zelis da je skines...da znas...ona se tesko skida...sa bilo kojeg metala..bilo kakvim sredstvom...
narocito..kad "ufati" dobro...sto bi trebalo da znaci.. bez smirgla nista...
ja bi to samo oprao..dobro i prokuhao kako sam ti rekao...i picio...pilice...telice..ribice..i kruhice...i tako..bez bojazni...vatra...ubije sve bakterije...koje se zadrzavaju na masnoci...a masnocu ces skinuti onako kako ti je receno... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 17. Apr 2024, 01:21:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.