Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: On me ne voli...  (Pročitano 6424 puta)
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Ako zaista nece da se mane toga, najbolje po tebe da ga pustis da ode iz tvog zivota. Ali potrudi se mozda jos uvek mozes da utices na njega. Samo se nadam da nije previse kasno
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol
Poruke 26
ma da, i ja se nadam da nije kasno, probat ću još jednom, radi njega, ne radi sebe. pa vam javi šta je bilo. Inače, hvala vam svima na odgovorima....
IP sačuvana
social share
"... i kad stignem tamo gdje se čekam, zaspat ću mrtva od smjeha..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Probaj, uvek vredi probati... ali pazi se...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol
Poruke 13
Ako posle pet god. on nestane na pet dana, a ti neznas gde je (mozda je u sumi) TU NESTO NESTIMA

Sto se tice probanja ponovo.... (jedan probo pa se u....)
IP sačuvana
social share
u svakom coveku
negde duboko
cuci Saban Saulic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Well... jeste se pokazalo uglavnom kao da nije vredno pokusavanja... ali mislim da bi jedan dobar samar u vidu odlaska pa na njegovo moljenje vracanja bio uspesan lek za problem... ako ne bude molio da se vratis... nije vredan mucenja
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
koliko imas ti godina ili se zezas?? sve je ovo sranje...kako normalna devojka moze da postavi pitanje "on me nevoli, opet se drogira"....kakav je to mozak zenski...ufff kada bi mi muskarci mogli da kazmo...ne voli me moja draga jebe se sa svakim uzima 400 dinara za kresanje,,,jao jao ubicu se ...ubicu se ..moja draga me ne voli i jebe se sa svakim i uzima za to pare..a ja cu se ubiti za njom  jel je tako lepa..hahahahaha dajte devojke gde vam je inteligencija..jebes ti zenski rod glup je ko ....ajd cao tebi treba neki psiholog za ceo zivot a ne za ljubav
IP sačuvana
social share
ozbiljan mladic .....179/72
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Ralac je zaista postavio dva veoma znacajna piatanja. Da li je ovo zezanje, ili je u pitanju nezrelost?
Pojam ljubavi je veoma subjektivan, posto ga svako definise na svoj nacin. Nravno, to uvek zavisi od samih ljudi i njihovog razvoja. Postoje razne vrste ljubavi kao na pr. neuroticne, patoloske, nezrele ljubavi. Takve  ljubavi ponizavaju osobu koja je poseduje a, isto tako su i neprijatne osobama kojima su namenjene.
Istinska ljubav uzvisuje i oplemenjuje ljude.Ona se oseca kao radost i lepota.
Ljudi mogu dati drugim ljudima samo ono sto imaju. Taj decko ocigledno nema ljubav ili postovanje prema samom sebi ukoliko se drogira. Ako je nema za sebe, nece je moci dati ni drugima.
Odrasli ljudi su odgovorni sami za sebe i svoj zivot. Sto znaci da je i taj decko takodje odgovoran za svoj zivot i ako on sam ne zeli nesto da ucini, njemu niko ne moze da pomogne.
Razmisli o situcaiji u kojoj si se nasla, i tretmanu na koji si pristala. Zar ne mislis da zasluzujes bolje? Umesto sto se koncentrises na svoga decka, koncentrisi se sama na sebe i svoj zivot. Ponekad koncentracijom na tudji problem izbegava se neka neprijatna istina o sebi. Dokle god se ne suoci sa problemom, on ne moze biti ni resen. Sve u zivotu zahteva aktivno angazovanje. Tek kad covek  postigne sklad u samom sebi, tek onda ga moze postici i u odnosu sa drugim ljudima.
Postavi ultimatume svome decku, izjasni se sta hoces, ukoliko on nece, ne moze ili ne zeli da ih ispuni, mislim da bi ti trebalo biti jasno sta treba da radis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Postavi ultimatume svome decku, izjasni se sta hoces, ukoliko on nece, ne moze ili ne zeli da ih ispuni, mislim da bi ti trebalo biti jasno sta treba da radis.

The point is there!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 685
Zastava trenutno Šabac
Ralac ne ponizavaj inteligenciju u ovom slucaju devojaka! Sam si kriv ako ti je devojka prostitutka ili sponzorusa. Ti pricaj s njom, ne moze to niko drugi. A inace, ona je ta koja nema dostojanstva ako te vara.
IP sačuvana
social share
Red, rad i disciplina.
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Dobro.. ne bi ih trebalo ponizavati... ali da bi uz svaku zenu trebalo dobiti uputstvo za upotrebu, trebalo bi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.