Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kampanja protiv nasilja nad zenama i njene trapave posledice..  (Pročitano 8409 puta)
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
A moja intuicija mi govori da ona ako je ovo napravila iz dobrih namera,ili za kampanju,bi se barem oglasila povodom toga na YT nalogu ili u opis i naslov ubacila objašnjenje.

Vidi, čitava poenta kod ovog videa jeste upravo to što on izgleda, na prvi pogled, kao nešto što se zaista i desilo.
Bez ikakve poruke ili objašnjenja da je ovo namerno napravljeno, ostavlja daleko jači utisak na publiku i izaziva emocije, nego slični spotovi.
Da ima neko objašnjenje, ne bi ni približno imao uticaj koji sada ima.

Sad, ako sam razumeo, izgleda da je problem upravo to što je video "na kvarnjaka" izazvao emocije... Neki su to preozbiljno shvatili...
Nudili pomoć da pretuku tog lika, na primer.
Neki, možda, hteli da joj pruže utočište.
Naravno... popizdeće kada shvate da je to prevara... niko ne voli da se igraju sa njegovim emocijama...
Da li zato treba da linčujemo one koji su napravili video?
Da li to umanjuje značaj videa?

U pravu si kod tog dela... da je prevara...
Ali stvar nije u tome. Smile

Cilj svega ovoga jeste da mi počnemo da delamo ako se to dešava u našem okruženju. (you don`t say...  Smile)
Da ne okrećemo glavu, kada se desi.
Da, kako znamo i umemo, pomognemo.

Da li smo sposobni da im pomognemo... nećemo znati dok se ne desi...
Do tada, pametujmo na Bureku... za to smo, Bogu hvala, svi sposobni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Da ima neko objašnjenje, ne bi ni približno imao uticaj koji sada ima.

Ne baš.Cilj ovakvih (debilnih,viral) videa je da ih vidi što više ljudi. Ako se u opis videa doda nešto,naslov će opet ostati isti,odnosno opet će se mnogi ljudi napecati i odgledati ga,odnosno prebaciti se na Youtube stranicu da ga gledaju.

Obrni,okreni... zbog budale nastade frka i konfuzija.

Citat
Da li zato treba da linčujemo one koji su napravili video?
Da li to umanjuje značaj videa?

Da,umanjuje značaj videa.

Inače,niko nije(barem ne ovde na temi) rekao da treba da se linčuju autori videa,i ja stvarno ne znam zašto,i još bitnije-odakle se stalno izvlače takvi smešni zaključci i ljudima izvrću reči.   Smile
Ja samo kažem i mislim da nije u redu da se to uradi na takav način da se ta tematika povezuje sa Srbijom.
I znam da to zvuči paranoično,ali to je zato što znam koliko je uvek malo potrebno da se Srbija optuži za nešto ili se predstavi kao zatucana bestragija. S obzirom na to da je ona šatro filolog,koji živi u Italiji,ne razumem zašto izabrati srpski jezik(može da bude i hrvatski,ali svako će pre pomisliti da je srpski). Šta,ona kao tamo u Italiji, koristeći srpski jezik,pravi neku poentu,šta? Pfff... jak mi trud. Onda nije ništa bolja od onih koji su kobajagi humanitarci ili borci ya ljudska prava,ali su im Afganistan,Kongo i ostala krizna mesta daleko.
Jednostavno... Dosta.Dosta više. Oladite malo sa Srbijom. Daj da jednom prođe 5 godina a da Srbija ne bude u centru negativne pažnje.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2013, 22:34:32 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Samsung Galaxy S2
Citat
Da ima neko objašnjenje, ne bi ni približno imao uticaj koji sada ima.

Ne baš.Cilj ovakvih (debilnih,viral) videa je da ih vidi što više ljudi. Ako se u opis videa doda nešto,naslov će opet ostati isti,odnosno opet će se mnogi ljudi napecati i odgledati ga,odnosno prebaciti se na Youtube stranicu da ga gledaju.

Obrni,okreni... zbog budale nastade frka i konfuzija.

Citat
Da li zato treba da linčujemo one koji su napravili video?
Da li to umanjuje značaj videa?

Da,umanjuje značaj videa.

Inače,niko nije(barem ne ovde na temi) rekao da treba da se linčuju autori videa,i ja stvarno ne znam zašto,i još bitnije-odakle se stalno izvlače takvi smešni zaključci i ljudima izvrću reči.   Smile
Ja samo kažem i mislim da nije u redu da se to uradi na takav način da se ta tematika povezuje sa Srbijom.
I znam da to zvuči paranoično,ali to je zato što znam koliko je uvek malo potrebno da se Srbija optuži za nešto ili se predstavi kao zatucana bestragija. S obzirom na to da je ona šatro filolog,koji živi u Italiji,ne razumem zašto izabrati srpski jezik(može da bude i hrvatski,ali svako će pre pomisliti da je srpski). Šta,ona kao tamo u Italiji, koristeći srpski jezik,pravi neku poentu,šta? Pfff... jak mi trud. Onda nije ništa bolja od onih koji su kobajagi humanitarci,ali su im Afganistan,Kongo i ostala krizna mesta daleko.
Jednostavno... Dosta.Dosta više. Oladite malo sa Srbijom. Daj da jednom prođe 5 godina a da Srbija ne bude u centru negativne pažnje.

U svemu vidis napad na Srbiju. To je samo kritika, takva kakva jeste, niti prva a niti poslednja.
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Inače,niko nije(barem ne ovde na temi) rekao da treba da se linčuju autori videa

Ma, to ja tako pricam, ne mislim bukvalno.  Smile

Citat
Ja samo kažem i mislim da nije u redu da se to uradi na takav način da se ta tematika povezuje sa Srbijom.

Sve zemlje imaju taj problem, ne samo Srbija.
Ali uopste nije bitno koja drzava ima problem i koliko je prisutan u drustvu, treba ga resavati.


I oni koji ce gledati Srbiju u negativnom kontekstu ce uvek pronalaziti dlaku u jajetu... nebitno koliko se mi budemo trudili da odrzimo dobar imidz... Ali to je druga tema.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
U svemu vidis napad na Srbiju.

Ne seri.  Smile

Ne vidim u svemu napad na Srbiju,nego mi je muka više od toga da ovde ne može da prođe 5 godina a da ili ne izbije neko sranje,ili nas neko pošteno ne napljuje.

Zemlji koju jedna trećina brka sa Sibirom(Srbija,Sajbirija,to je to...),a druga pamti po genocidima i ratnim zločinima, dok treća ne zna ni šta je,ali onako kroz maglu pamti da je čula za nju u nekim lošim vestima... poslednje što treba je video od nekoliko miliona pregleda (on će na leto imati minimum 5 miliona) gde na srpskom piše ''Pomozite mi''.

Ono... manite nas se više,l(j)udi.  Smile Zaboravite nas malo.  Smile Ko oće nek ostaje,kome se ne sviđa,nek ide,ko se plaši,nek ne dolazi.Ništa im nećemo reći niti uraditi.
Samo nas se manite više.    Smile

I oni koji ce gledati Srbiju u negativnom kontekstu ce uvek pronalaziti dlaku u jajetu... nebitno koliko se mi budemo trudili da odrzimo dobar imidz... Ali to je druga tema.  Smile

Oni koji imaju negativan stav će ga imati uvek,da.Ali to ne znači da oni koji nemaju uopšte treba sad da nalete na ovakve gluposti i krenu da ''naginju'' ka negativnom.
Kod pravljenja,odnosno održavanja imidža,sve se računa.Čak i ovakve ''sitnice'' koje će videti minimum 2 miliona stranaca(3 sa Balkana,2 iz inostranstva).

Da imidž,pa čak i sitni njegovi elementi(kao što su neki ''labavi'' stereotipi ili glasine) nisu bitni,ne bi se mnoge države na svetu toliko trudile da održe ili promene svoj.
« Poslednja izmena: 22. Mar 2013, 23:04:33 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
SonyEricsson K610i
Uopšte nije tema o imidžu Srbije...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung neki
Zemlji koju jedna trećina brka sa Sibirom(Srbija,Sajbirija,to je to...),a druga pamti po genocidima i ratnim zločinima, dok treća ne zna ni šta je,ali onako kroz maglu pamti da je čula za nju u nekim lošim vestima... poslednje što treba je video od nekoliko miliona pregleda (on će na leto imati minimum 5 miliona) gde na srpskom piše ''Pomozite mi''.

Au bre, napao si ko smrt na babu. Ako ne znaju gde je Srbija ne znaju ni da je srpski jezik - toliko jednostavno.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Au bre, napao si ko smrt na babu. Ako ne znaju gde je Srbija ne znaju ni da je srpski jezik - toliko jednostavno.

Skroluju par komentara dole i naiđu na objašnjenje/odgovor o kom se jeziku radi.


No,dobro,kako god... Videćemo za par nedelja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Анеа
Већина тих видеа(са прве стране) су феминистичке кампање. Ок наравно јбт, сви смо за мир, која будала је за малтретирање жена, то треба казнити итд. Има неко али овде а то је оно што се поставља питање што те девојке јуре douchebag кретеноиде уместо добрих момака? Зато што се неке од њих пале на оне који изгледају и понашају се опасно. "Јао, како је сладак, како је мачо и надркан, даћу му вагину па шта буде!"
А онда живе мазохистичким животима надајући се да ће се кретени променити кад им се накаче па неке од њих буду убијене због очајно лошег избора а неке буду поливене киселином јер су оставиле ликове -а какви су они то је посебна прича што говори и о ужасно неодговорном избору за који плаћају или су платиле цену.

Исто као и самохране мајке које гурају вагине у нос гореспоменутим douchebag-овима који их онда одјебу најстрашније8прави мушкарац никад неће оставити своје дете нити је таква неодговорна свиња) али јебига, кучке се појебу са мороном који им се свидео на прву лопту(јер желе да га показују другарицама) а онда кукају како како су сви мушкарци исти а онда држава треба да штити неодговорне кучке и да им даје новац пореских обвезника због њеног погрешног избора.

Ало бре жене, бирајте добре људе за партнере, зајебите та мачо срања или ћете пролазити овако.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Qtek 666
Dobra kampanja, a Telegraf se po pravilu bavi onim čime ne bi trebalo.
Devojka je baš lepa.
taxtex, nije baš sve ovako kako si napisao, a i sve da je tako, ni te žene nisu zaslužile da ih neko maltretira.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.