Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 00:49:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dr. Zoran Djindjic  (Pročitano 37159 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
mob
Nokia 6680
a za kostunicu i radikale veruj drugar njih nemoj da spominjes oni nisu zasluzili da ja i ti o njima raspravljamo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20
mob
Nokia N95 8GB
Bojane . . .

stvarno mi je zao sto tako mislis! Ustvari ja mislim da ti uopste i nerazmisljas o tome o cemu pises! Nisam procitao sve, ali vrlo je tesko citati, nesto sto napise covek koji misli da je pismen! Jer tebi je svakako lakse da drzis koncentraciju kad neko od normalnih ljudi pise!   :d

ali bez uvrede, da se vratimo na zorana djindjica! Neznam koje si god. , i neznam sta znas o politici, mada to i nije vazno jer ja temu nisam postavio zbog politike i politickih desavanja u zemlji! Vec je ova tema postavljena, da bi se setili nekih stvari, mi koji smo razumeli, i da bi razumeli ljudi koji nisu razumeli tada!

voleo bi da skines snimak sa sajta kapiraj. Org i da pokusas da saslusas ceo sa razumevanjem i da pokusas da ukapiras . . .

nije ovde u pitanju ni milosevic, ni tadic, ni vucic, ni sps, ni dss, ni ds . . .

ovde je u pitanju filizofija jednog naroda koja bi trebala da krene od zorana djindjica . . . Ovde se radi o tebi, meni i svim stanovnicima ove drzave . . . Ovde se radi o srbiji i srpskom narodu!

ovde se radi o onome o cemu je taj isti zoran djindjic pricao i pisao . . .

" jedno ljudsko bice, je jedan od 40 000 spermatozoida, taj jedan je uspeo, znaci ti si pobednik, u najvaznijoj utakmici u zivotu, ziv si, i uradi nesto sa svojim zivotim! Nauci da ucis, nauci da radis, nauci da volis! " dr. Zoran djindjic

[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 13. Nov 2005, 20:45:19 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Labor Omnia Vincit
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
mob
Nokia 6680
prvo nemislim da sam pismen ali treba da znas da net nema ogranicenja u gramatici to znam pouzdano pa se zato i netrudim nego brzo pise,bolje procitaj te cinjenice da bi bilo kapiraj a ne samo kopiraj!!!Naravno da se radi o meni i svima nama ali taj Zoran nabrojao sam vec a znam jos puno toga ali nema svrhe vec to sada vidim da se raspravljam,ja u klin ti u plocu.Samo ti porucujem citaj malo vise knjiga recimo karlosa kastanede i tomas mana pa do sartra pa ces videti odakle su ti  zoranovi citati,toliko sto se tice njegovih poruka,pozdrav i nepada mi napamet da se raspravljam vise,nema svrhe
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20
mob
Nokia N95 8GB
Dragi Bojane,

lakse je pricati nego raditi, nadam se da iza te tvoje price stoje rezultati kao i iza moje!
Nemam nameru da nabrajam sta je Zoran sve uradio za ovu zemlju za samo 2 godine, ali slobodno je svakome da to vidi na njegovom sajtu www.zorandjindjic.com

Inace ako mislis da posedejes i znanje i iskustvo u smislu menadzerstva, finansija i ekonomije uopste, posto vidim da ti Zoran smeta jer je po tebi isti kao i svi ostali, ovom prilikom bi hteo da te pozovem da dodjes na javno nadmetanje u tim disciplinama a ne da se krijes i za monitora sto svakom coveku daje veliku prednost a to je vreme!

Sto se tice knjiga, Djindjic nijednog trenutka ne citira sta je neko napisao, ako si procitao te knjige onda vrlo dobro vidis da ono sto pise u tim knjigama nije upotrebljeno nijednog trenutka od strane neke druge osobe koja je donela rezulate, jer najverovatnije neshvataju nijedno od tih knjiga!
I veoma mi je cudno da kao osoba koja cita, a mislim na tebe, mozes na taj nacin da kreiras svoja misljenja neupotrebljavajuci argumante i dokaze!

Jer kako kazu: Samo budala nemanja misljenje!

A sto se tice gramatike na mrezi, veoma mi je zao sto susas nepismene ljude, Gramatika i Mreza nemaju tesne veze! Gramatika je nacin i pravilo izrazavanja reci i izraza, kazanih ili pisanih na bilo kom mestu da se oni nalazili! Gramatika nema veze sa C++ i mozda Macromediom ... ali sa dopisivanjem ... mislim da trebas da promenis misljenje!

Ali ovo je slobodna zemlja i naravno!
IP sačuvana
social share
Labor Omnia Vincit
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
Zastava
sve nase nade nestadose dveiljade trece
a mislili smo da nam dolaze dani radosti i srece
ovo sto nam ostade jecabar,jad i smece
tuguje srbija jer takvog sina vise roditi nece Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ako vam je dobro,
onda nista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Kako jadna pesma kakvog sina srbija necce roditi sta pricas budalo majke ti.  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mrly, jeste pesmica pateticna ali nemoj coveka da zoves budalom, koristi argumente ako ih imas, ako nemas uzdrzi se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11186
Zastava t
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Alcatel 258
Ok ivinjenje sretenko. Ali stvarno pateticno do zla boga. Momenat nervoze . idemo dalje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 124
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
o ukusima nema potrebe pricati
tako da ni ja necu komentarisati
one uvredljive reci...o tebi sve najbolje mrly
onih par reci je pisalo dete od osam godina
p.s.izvini ako pesmica nekog uvredila na ovom forumu
IP sačuvana
social share
ako vam je dobro,
onda nista
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Điki je bio car,ovo sada je sve sama boranija. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 31
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 00:49:01
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.