Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: The Ultimate Combo System: PS3, Xbox 360 i Wii U u jednom  (Pročitano 1139 puta)
14. Mar 2013, 07:51:06
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
Browser
Chrome 25.0.1364.160
mob
Motorola 
Evo nečega od čega će,pretpostavljam,ljubitelji konzola dobiti erekciju... Ja jesam (džinovsku) ,ali ne zbog konzola već zato što volim da rasklapam stvari ,a snimak koji sledi je i divan i užasan (čovek rasklapa konzole bez kapi znoja)...
Ovde se nije radilo samo o pukom smeštanju 3 različite konzole u jedno kućište,već su one prepakivane/modifikovane/prevezivane...
Dakle,Ben Heck i njegova radionica :   pogledati ovde

Tu ćete naći sve "epizode" koje prate formiranje ovakvoga sistema ,a možete i oprobati sreću i dobiti ga u nagradnoj igri ...
   

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Ben Heck.jpg
(18.69 KB, 225x291)
kako to izgleda.jpg
(54.49 KB, 619x345)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Bacanje para i slobodnog vremena da se napravi skalamerija koja je praktično PS3 koji može da pokrene Gears of War 2 i 3. Mnogo resursa i truda nioko čega. Napravio je kutiju u koju je ubacio tri konzole, od kojih dvije pokreću 99,5% istih igara. Čovjek sa dječijom pameću kog roditelji nisu tukli na vrijeme.
« Poslednja izmena: 14. Mar 2013, 12:28:04 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Užas... uparivanje savršenstva Nintenda sa ovim izrodima. Abominacija. Oh, kuda ide ovaj svet.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Motorola 
Ajde,ajde ,nemo´ se igramo igara znanih kao "grozdje kiselo"  & "mene moji ubijali od batina,zato sam ispao čovek"... Smile
Majstor lepo reče na početku prvoga snimka (pre nego što do lakata zaroni u plejstejšnove iznutrice) da konačno ispunjava zahtev koji mu godinama unazad upućuju iznova i iznova.Dakle,budževina nije namenjena njemu (ko se petlja rasberipijem,teško da su mu konzole bitna stavka u životu) , već srećnom dobitniku nagradne igre.
Inače,uvek mi je drago kada vidim ljude koji bez straha urone u čačkanje tehnologije.Takvi su likovi najsvesniji ko je tu zbog koga... 
« Poslednja izmena: 14. Mar 2013, 21:24:56 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7049
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ma, super je on... šalimo se mi (valjda).
Gledao sam kako NES frontloader konvertuje da prima kertridže kao video rikorder i super je odradio posao.
Podržavam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Motorola 
Ma znam ja da se ti zezaš,ali čini se da je Medžiku srce preskočilo 3 otkucaja... Smile
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.161 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.