Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:27:58
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povucene osobe, ako moze neki savet  (Pročitano 30911 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Chrome 25.0.1364.152
E ja sam slican tebi imam 17 godina,drugi srednje imam malo drugova ovako kod kuce u skoli se druzim sa jedno 30-40 ljudi i pricamo,zezamo se,ali kod kuce nemam nikog jer zivim u stanu i sjedim za racunarom i neide mi se napolje jedino nekad sa rodjakom sto volim izac ili jedan drug iz razreda a sa ostalim nevolim neznam glupo mi i neznam sta cu sa njim da pricam ako nesto kazem sto netreba odma prenesu ko babe tracare posle ih moram tuc.Do 9 razreda sam bas bio povucen nisam nista gotov prico u skoli,posle prvi srednji malo proprico ali opet nije to to,ali zato sada sam shvatio i sad lupam sta mi padne na pamet a oni se smiju pre nisam znao fore sad odjednom nekako skontam i kazem i njima je zanimljivo pa se i na casu nema veze sta sam reko dali je smesno ili nije oni se pocnu smijat,sta god postavim na fb status/sliku sutradan oni citav dan u skoli o tom pricaju i zezaju.Jedino sto sa curama neznam sta da pricam ja ovako zelim curu ali kad dodje prilika ja se trudim i nekako htjedne ona a onda necu dodje ispred mene ja se pogubim neznam sta da radim zacrvenim se Smile I tako neznam sta da ti kazem ovako posto si odrasto neides u skolu svakodnevno pa da se vidjas pa da nekako "propricas"...Ja imam drugova koji me zovu da idem ali svi oce u igraonicu niko gotov napolju nema da oda svi lete u igraonicu na igrice a meni se neide bolje mi je kod kuce biti.Nemoj se kurcit da si jak i ako jesi jer ti se kurcis i sad misle ti si jak a potuces se sa nekim ko je jaci a nepravi se da je jak,pravi se ko obican,povucen i sad te on istuce tebe obruka a njega pohvale,bolje kontra biti ko i ja do 9 razreda bila su tu dva druga koja su zajebavala nas stalno a ja nisam hteo se tuc posto u osnovnoj udaris nekog oce te kazne profesor/roditelji i nesmes i u 9 me dojadilo reko sta bude bude jednom na casu ja sjeo ispred te dvoice namjerno reko ovi sto su sjedeli da ustanu da ja sedem da bi me ovi zadirkivali bio cas srpskog kad oni pocese po glavi cvoke ja ustanem i izvucem ih iz klupe jednoj po jednog preko sebe beacim obadvoicu na klupe i sakom u glavu  ali sve to brzinski posle jedva odali i otdat nikad nisu smeli nikog dirat ja im zapretio da cu ih slomit ako budu ikog dirali i tako ovi ostali kad su vidili poceli se vise samnom druzit.Posle u osnovnoj jedan od ovih ide u istu skolu ali drugi razred gde i ja i opet se pocne kurcit a veci od mene i ja sedim ispred skole na klupi kad on sledja rukom po vratu pozadi a to me najvise nerivara ja ustanem nisam ni gledo ko je samarcinu pade ko svijeca i posle nesmije mi nista cim ga pogledam okrece glavu i tako i tu dobijem jos prijatelja i sad se nesme niko gotov potuc i svi samnom.Nadjes nekog ko manje prica slicno tako ko i ti i onda idete i ja sa takvim se druzim najvise...Ako imas rodjaka nekog i reknes ajmo u grad i kazes mu pozovi nekog svog druga i on pozove i idete troica i nekoliko puta tako malo pricas za njima zezas sta te briga sta si reko pricas nesto bezobrazno i onda posle ce on sa tobom taj drug pocet izlazit i nemoj previse da pricas kad on prica pravis se da slusas da te zanima kaze "ma ja" "ja" "da" aha" i kaze nesto ti ga pitas da ponovi kao nisi cuo  i tako...A curu nadjes neku koja neprica vec da cuti i onda ti da budes pricljiviji od nje i da je zabavis nemoj nikako onu koja melje ko vodenica izgubices se kad pocne pricat ko i ja Smile Ja nisam imo cure nikad kolko se secam Smile Mozda pre nego sto sam kreno u skolu a mogo sam dosta.Ima jedna u razredu imala momka oko godinu dana i ja se nabacivo i ona raskine sa njim da bi bila samnom a ja onda nisam hteo ja se uspanicio sta cu radit sa njom ali najbolja u razredu i ono perverzna je sto meni odgovara ali prica malo vise pa ja se izgubim nemogu da pohvatam sta kaze Smile Ukratko od mene nesto ima i sto je vezano za temu i sto nije ali jbg nisam dovoljno pismen da sklopim Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
mob
Motorola 
Pa sustina nije da se osamis tako ce strahovi da se produbljuju. Napravi sebi neki trening kako da vezbas strahove. Prvo napravi listu strahova i klasificiraj ih od najlaksih ka najtezih. I onda kreni u razbijanje strahove. Na primer od pitanja nepoznatih osoba na ulici za tu i tu ulicu. Do ulaska u kafice,kafane gde ima puno ljudi i pitanja gde se nalazi ta i ta ulica,to pozorite itd...Dobro bi bilo i da nadjes neki usluzni posao gde ces uciti vestinu komunikacije i gde ces biti u svakodnevnom kontaktu sa ljudima kako bi se socijalizovao. Na primer trgovina,ugostitetljstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Nokia Luvmya 520
Ovako, moj problem je vec naslov teme kaze, sto sam mnogo povucena osoba, komunikacija sa vecinom ljudi mi je nula, imam neverovatnu tremu, nesnalazljiv sam, zbunjive sam prirode, ma katastrofa. I kako koja godina prolazi sve je gore i gore.  Inace imam 28.  godina, nisam jos uvek nigde zaposlen, jednostavno u danasnje vreme treba da budes dosta prodorna i komunikativna osoba kako bi uspeo da pronadjes neki posao, a ja nisam takav.  Zapao sam u veliku depresiju zbog svega toga i ne znam uopste kako da se izvucem, a godine brzo prolaze.  Takodje se slabo druzim, ne izlazim, nemam devojku.  Ljudi su dosta iskvareni, niko nece da ti nista pomogne, uglavnom su podsmesljivi, ja sam skroz drugaciji, emotivan, dobra osoba, ali takvi danas nazalost ne prolaze.  Sta da radim, problem mi je zaista veliki? :(
Ja sam sve mislio da ce sa godinama kako sam stariji i zreliji taj strah i trema proci, medjutim nije tako,

Planiram da u toku nedelje posetim psihlogoga, mada nesto nisam siguran da on moze nekako koliko toliko da pomogne.
Situacija u kojoj se nalazis je rezultat pogresnog shvatanja situacija u kojima si se nalazio. Sam sebe si ubedio da si gubitnik i to je dovelo do grudva efekta svega sto ti se desilo od te prve situacije do danas.
Na licu, u komunikaciji, u ponasanju se vidi " ja sam gubitnik " stav, zato je okolina reagovala kako je reagovala.
Trebao bi da zakljucis da ima na milione gorih sudbina od tvoje, da si zato u ogromnoj prednosti i da ne treba da posustajes u pokusajima da dodjes do situacije koja bi zadovoljila potrebe koje imas...
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.172
Zvezda u usponu ti je dala dobar savet!
Ja sam imala isti problem i resenje je -bacanje u vatru-, jedino tako mozes savladati svoje strahove, znaci uleci u situacije gde moras da komuniciras, poslove koji traze to od tebe itd.
Takodje pocni da verujes u sebe i da ponavljas stalno sebi da ti to mozes, da vredis, jer sigurno i jeste tako i tek kada to sebi dozvolis videces da oni bucniji od tebe nisu nista kvalitetniji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Hvala svima puno. Odmah mi je lakse, pa i kad ovako komuniciram sa nekim, iako se ne vidimo.
Nisam mogao ranije da se javim zato sto sam ostao bio bez interneta. Inace ja jos nisam smogao snage da odem kod psihologa. Sve danas, sutra, danas, sutra i jos uvek nista za sada.
Da me neko od vas pogresno ne shvati, dodao bih da ja na primer sa ljudima koje poznajem sam uglavnom na zdravo, zdravo. Daleko od toga da samo prodjem pored njih i savijem glavu. Isto tako i sa radnicama u prodavnici (neko od vas je to pomenuo), posto su one sve mlade, a meni je prodavnica na 50m od kuce. Nije ja bas da ne progovorim ni rec kad udjem tamo, ali nije to to, na distanci sam maksimalnoj. I one same vide da sam ja cudan za njih, ljudima je to nekako smesno, podsmesljivi su i to me jos vise podstakne da se povucem u sebe.
Trenutno mi je najveci problem sto ne mogu da nadjem posao. Kad bi se zaposlio bilo bi makar malo drugacije, ne bi me ovako hvatala kriza.

Posto sam dosta povucena osoba najvise vremena provodim za kompjuterom, na internetu. Obozavam da vozim biciklu, to mi je neka vrsta rekreacije.







IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ponekad je u redu zadržati distancu, nema ničeg lošeg u tome.

Mislim da treba da posetiš psihologa, ako naiđeš na nekog iole stručnog, mogao bi mnogo da ti pomogne. To što se tebi dešava, dešava se i ogromnom broju ljudi. Važno je da znaš da nisi jedini i da ti ima leka. Samo treba da odlučiš da želiš promenu i kreneš da je sprovodiš.
« Poslednja izmena: 24. Mar 2013, 01:24:52 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.3
Browser
Safari 536.28.10
mob
Apple iPhone SE 2020
U sustini.. ljudi uopste nisu toliko strasni i zlonamerni, ali jesu egocentricni...

Nista sto ne moze da se savlada...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
s obzirom da imas 28 godina..i da si tek sada skapirao da se neki klinac s tobom desava...
sve sto mozes da uradis je da odes kod psihologa...
ili da kupis dva spila dobrih karata...i naucis da slazes pasijans..kupis psa..ili macku...
a to da ces nauciti nesto ...nesto ...kao pristup ljudima..u tim godinama...
nema od toga nista...
sigurno ne...ne sa tim strahom koji imas...od ljudi...

ti se bojis ljudi...

i strasno mi je kad procitam ovako nesto...
"ja sam fin i osjecajan...a drugi su zli i nece niko da se druzi sa mnom"
neces ti da se druzis s njima(ljudima)
jer se plasis da ti ne povrede sujetu..
ili bilo sta.....i u bilo cemu da se ne sloze sa tobom...
pa te ljudi vjerovatno i izbjegavaju.,..(to mozda pise na drugoj strani medalje)

i ja sam osjecajan... Smile
osjecam kad sam gladan..kad mi se spava i kad mi se piski... Smile
i tako svasta nesto osjecam jos... Smile

i ponekad i prema nekome budem i fin...uglavnom  prema ljudima koje volim... Smile Smile Smile
ali to je rijetko...kad sam pijan.. Smile

a u sustini i inace za cio ostali svet...sam gad... Smile
i drago  mi je zbog toga..

a da sam dusa mamina..ne bi imo s kim da se druzim  Smile Smile Smile Smile
posto se duse mamine ne druze ni sa kim ...nego samo sa svojom mamom... Smile

ajde ba nemoj tu da me nerviras..
ko neko dijete pizdis tu..
nece niko da se druzi sa mnom..
ne znam da se druzim s ljudima...bla -bla...
pliz masteri poducite me... Smile
nisi ti poslednji dzedaj da te mi poducavamo necemu tako normalnom... Smile
ajde bjezi tamo... Smile

znaci..sve ti je jasno....izadji napolje i nemoj puno srat...
niko ne trpi sranje... napolju...
nego se ponasaj ko neko normalan...ko co'jek  Smile
« Poslednja izmena: 24. Mar 2013, 21:09:22 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Lako je tebi da pises tako kad nemas takav problem, a pitao bih te kad bi imao.
Ne trazim ja od nikog ovde da me poducava, niti pizdim, vec sam dosao lepo kao covek na ovaj forum da pitam nesto ako je ikako moguce. Misilo sam da ovde mogu da se izbegnu ovakvi komentari, ali izgleda da sam pogresio.
Jos ispada kao da sve ovo izmisljam i sto je jos gore, ja sam kriv a svi ti ljudi u mom okruzenju su u pravu. Ma da, kako da ne.





« Poslednja izmena: 25. Mar 2013, 03:53:01 od prenka »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
pa eto valjda ti je jasno ...u cemu je mali dio tvog problema.....tako ti je druze u zivotu..
ne mozes da ulazis u nikakvu interakciju sa ljudima i da ocekujes da te svi tetose i maze i paze...
ljudi su uglavnom slobodna bica...imaju svoje misljenje...oni tako misle... svidjalo se to tebi ili ne..ali je tako...

eto mozes odavde da pocnes da resavas svoj problem... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 01:27:58
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.