Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:08:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Povucene osobe, ako moze neki savet  (Pročitano 30915 puta)
03. Mar 2013, 22:51:20
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Dobro vece, pozdrav svima.  Posto ovde ima mnogo tema i strana, ja nisam nasao neku slicnu u kojoj bi mogao da iznesem svoj problem, pa ako postoji vec ovakva tema vi prebacite u odgovarajucu.

Ovako, moj problem je vec naslov teme kaze, sto sam mnogo povucena osoba, komunikacija sa vecinom ljudi mi je nula, imam neverovatnu tremu, nesnalazljiv sam, zbunjive sam prirode, ma katastrofa. I kako koja godina prolazi sve je gore i gore.  Inace imam 28.  godina, nisam jos uvek nigde zaposlen, jednostavno u danasnje vreme treba da budes dosta prodorna i komunikativna osoba kako bi uspeo da pronadjes neki posao, a ja nisam takav.  Zapao sam u veliku depresiju zbog svega toga i ne znam uopste kako da se izvucem, a godine brzo prolaze.  Takodje se slabo druzim, ne izlazim, nemam devojku.  Ljudi su dosta iskvareni, niko nece da ti nista pomogne, uglavnom su podsmesljivi, ja sam skroz drugaciji, emotivan, dobra osoba, ali takvi danas nazalost ne prolaze.  Sta da radim, problem mi je zaista veliki? :(
Ja sam sve mislio da ce sa godinama kako sam stariji i zreliji taj strah i trema proci, medjutim nije tako,

Planiram da u toku nedelje posetim psihlogoga, mada nesto nisam siguran da on moze nekako koliko toliko da pomogne.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
SonyEricsson W800i
Poseti ga.Bar si pokusao jbg.
Problem je sto si ti godinama cekao da ti to sve padne sa neba,a to tako ne ide...ti sam moras da povuces neki potez,ja jesam klinac za tebe,ali kad god sam nesto "cekao" nisam "docekao" dok se sam nisam za to izborio ili bar nesto promenio u svom zivotu.
Ne znam sta bih ti tacno savetovao,to ce nadam se uraditi drugi,stariji(nadam se iskusniji) clanovi,posto su mi te tvoje godine jos uvek sablasne  Smile Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 26
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Ne znam ni sam sta sam cekao do sad, trema i strah to je razlog zasto nisam do sad nista pokusavao, ali vidim da to tako ne moze vise, poludecu, nije normalno.  Hteo bi da se promenim da budem vise komunikativan, da se druzim sa ljudima.  Pitam se kako, kad nisam takav, povucen sam, jednostavno to je jace od mene, ali nekog izlaza mora da ima.  Moj problem je stvarno veliki i to je ono sto mene najvise zabrinjava.
Tebi boki hvala, iako si maldji od mene, super je to od tebe sto si mi bar nesto odgovirio.  Valjda ce se jos neki ukljuciti u razgovor, mislim na iskusnije clanove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
као прво и основно ...

има да покушаваш ил заслужујеш да цркнеш ... капираш? И пре него што и кренеш да покушаваш психички се припреми за чињеницу да ти је неуспех у почетку вероватно реална опција. И социјална комуникација је ствар која се учи ... а у почетку ништа није лако

дакле што би рекао Семјуел Бекет ... Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.

и посете психологу су добра идеја ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Имаш само један избор да учиниш на овом свијету, један апслолутни. Да ли да се укључиш у животну трку или не. Пошто видим да си још увијек на овом камену од планете, даћу себи за право да кажем да си изабрао прво.  Smile По писању, не бих рекао да си неки туњавац и глупандер. Желиш да будеш прихваћен од истих оних које називаш неискреним и подлим? Не иде то тако. Мораш да научиш да носиш маске и мијењаш их по потреби. Ко што змај каже, све се учи, а правила животне игре од првог даха који узмеш. За једне буди ово, за друге оно. Стварност је превише досадна да би се људи, а посебно жене њом занимале. Важно је да ти знаш шта је твоја срж, други не морају то да знају, барем не још.  Smile Ваљда имаш неког другара, познаника са којим би могао некад у излазак да одеш. Не глуми недодирљиву величину, некад мораш жабу да прогуташ, и то више пута. Покажи људима да се не сматраш већим од њих, и сами ће ти прићи. Надам се да си схватио смисао смисла.  Smile
« Poslednja izmena: 04. Mar 2013, 11:35:34 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Hteo bi da se promenim da budem vise komunikativan, da se druzim sa ljudima.
Pa probaj i da uradis to. Pocni od malih stvari, a to je da kazes "Zdravo" nekome koga makar malo poznajes (pa maka to bila i prodavacica u prodavnici u kojoj kupujes namirnice) i prozboris par recenica pa se nadogradjuj. Sto rece Zmaj, i socijalna komunikacija se uci, a niko se naucen nije rodio...

Takodje bih rekao po ovome napisanom da verovatno imas blazi oblik anksioznosti i da bi mogao da posetis i psihologa za svaki slucaj. Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 10
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.152
У реду, повучен си момак, мој ти је савјет да останеш такав.  Ја сам ти супротност; мислиш да ови људи воле некога? Ти видиш да некога грле и љубе па помислиш да би било лијепо да си као он? То људи раде из користи, један или два друга, свој локал, своја музика. Ја те једино могу критиковати због тога што не радиш, али знам да је тешка ситуација свугдје.  Теби треба пријатељ, јер ако висиш на рачунару дан - ноћ, проћиће ти живот за час, а ништа нећеш урадити корисно ни за себе ни за околину.  Једноставније речено, заборави на треме и страхове, шта те брига шта ће ко рећи.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Safari 536.26.17
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Inace imam 28.  godina, nisam jos uvek nigde zaposlen, jednostavno u danasnje vreme treba da budes dosta prodorna i komunikativna osoba kako bi uspeo da pronadjes neki posao, a ja nisam takav.


Ne moras.

Samo treba da nadjes zanimanje koje ce "podnositi" tvoju introvertnost... IT je dobar pocetak.

Citat
  Zapao sam u veliku depresiju zbog svega toga i ne znam uopste kako da se izvucem, a godine brzo prolaze.

Kreni od toga da je zivot jebeno dug... i da ces sve stici i podstici...
A ako i ne postignes.... nema veze.... ti si samo treptaj Vasione... Smiley

Znaci:



Citat
Takodje se slabo druzim, ne izlazim, nemam devojku.

Isti slucaj... savremeni vidovi komunikacije su odlicna platforma za stidljive... Offline su uvek razni kruzoci: fotografija, planinarstvo, razni drugi hobiji od maketa aviona pa nadalje...

Citat
Ljudi su dosta iskvareni, niko nece da ti nista pomogne, uglavnom su podsmesljivi, ja sam skroz drugaciji, emotivan, dobra osoba, ali takvi danas nazalost ne prolaze.

Svaki put kada bih zapala u taj momenat - Sveeeeet je zaoooo, ljudiii su stoka... Neko bi me demantovao...
Ljudi jesu okrenuti sebi i svojoj koristi, sto je legitimno...
Zato izgradis stit... i pustas u svet samo minimum...
Nije tesko, ali zahteva malo truda... nista ne dolazi gotovo...

Pitanje je - da li ti uopste zelis da se promenis?

Ako zaista zelis, malo ili malo vise cimanja ti nece smetati....

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 7
OS
Windows 7
Browser
Chrome 25.0.1364.152
Hteo sam da postaviim  slicnu temu, ali vidim da je ova vec otvorena pa da izlozim ovde neke svoje probleme i dileme.  Ne znam da li bi to spadalo pod povucenost, ali imam previse agresivan i grub pristup u komunikaciji, netaktican sam i takmicarski nastrojen u medjuljudskim odnosima i imam jako uzak krug prijatelja. . .  Imam svega par drugova, ali imam utisak da mi i ne trebaju jer jednostavno sve muskarce dozivljavam kao neku vrstu konkurencije i navikao sam da odrzavam povrsne i formalne svakodnevne kontakte sto mozda bas i ne bi odgovaralo mojim godinama.  

Da li sam jednostavno mizantrop i patim od kompleksa vise vrednosti ili bi trebalo nesto menjati u tome i na koji nacin?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Јебеш мушко друштво, тражи женско.  Smile


Znaci:





хе, хехе, мртви Марвин  Smile


@prenka

Иначе, како стојиш на плану физикалија? Ниси шкрбав, ситан, немаш лепру, имаш више од 3 зуба? Баци се на тренинг нечега, не мора бити спорт у питању. Почни да трчиш, убаци мало склекова, скуцкај вратило неко, загосподари тијелом кад већ душом не можеш (фак јеа, појезија)  Smile Пусти да ендорфин потече, осјети силу...
« Poslednja izmena: 06. Mar 2013, 17:36:59 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 18
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 15:08:53
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.