Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:54:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PTT kablovski internet - ?kakvo je stanje?  (Pročitano 9292 puta)
06. Nov 2005, 23:09:28
Zodijak
Pol
Poruke 2
Uskoro uvodim kablovsku televiziju, pa sam mislio da uvedem i kablovski internet, jer je dial-up poceo da me nervira. Posto je u mojoj okolini kablovski operater PTT, interesuje me u kakvom je stanju njihov kablovski internet, da li se javljaju prekidi, problemi itd. Hteo bih da uzmem neki flat paket recimo 128kbs, interesuje me da li mogu sa tim paketom da koristim p2p i takve stvari...? Zivim u ulici Otona Zupancica pa kako stoje stvari u mom okrugu?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
mob
LG Nexus 5
Raspitaj se kjod PTT-a za tehnicke mogucnosti uvodjenja kablovskog neta u tvojoj ulici....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
u tom kvartu radi kablovski net, mozes da koristis p2p, prekidi i problemi su retki, bas retki, tako da imas moju preporuku da uzmes...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry 
Ja imam taj PTT kabl internet i mogu ti reci da sam zadovoljan. Imam 256/128 flat i placam ga 2000 mesecno. Mozda jeste skupo ali ako ti je komp stalno ukljucen i ako ces nesto korisno skidati sa neta onda se isplati. nestabilnosti u radu su veoma retke. Imam kablobvski modem Motorola SB 5100E. Mislim da je on oko 4800 dinara ali ga i mozes iznajmiti (vise se isplati kupiti ga). I ja ti dajem sve preporuke.

P.S. Mozda im je mana sto nemaju malo jace pakete za nas obicne korisnike (npr.512/256 ili 1024/512) i sto su ipak skupi u odnosu na inostranstvo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone 4
Ja imam taj PTT kabl internet i mogu ti reci da sam zadovoljan. Imam 256/128 flat i placam ga 2000 mesecno. Mozda jeste skupo ali ako ti je komp stalno ukljucen i ako ces nesto korisno skidati sa neta onda se isplati. nestabilnosti u radu su veoma retke. Imam kablobvski modem Motorola SB 5100E. Mislim da je on oko 4800 dinara ali ga i mozes iznajmiti (vise se isplati kupiti ga). I ja ti dajem sve preporuke.

P.S. Mozda im je mana sto nemaju malo jace pakete za nas obicne korisnike (npr.512/256 ili 1024/512) i sto su ipak skupi u odnosu na inostranstvo.
2000 dinara skupo... ti sigurno ne znas sta je dialup?

U odnosu na 'zapad' jeste skupo ali opet... Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry 
2000 dinara skupo... ti sigurno ne znas sta je dialup?
U odnosu na 'zapad' jeste skupo ali opet... Smile
Ma znam sta je dial-up, i ja sam prolazio kroz te muke. Mislio sam na inostranstvo kad sam rekao da je skupo jer na primer Svedjani za skoro iste pare koje mi dajemo ovde dobijaju skoro 20-30 brzi net od nas (mozda cak i vise)...A zna se kakav je njihov standard a kakav nas sto se tice primanja (plata).
Pozzz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone 4
Ali ovo je Srbija... Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry 
Najnovija informacija iz Svedske: net brzine 24/1 Mb kosta oko 35 evra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Apple iPhone 4
Odnos download/upload je ocajan... slovencni nude 20/10mbps za 75 eur mesecno... e sad postoje tu neke fore, da je ta brzina samo za neki grad... a van toga je mozda 20 puta manja i slicno... kao sto je slucaj sa chello.at recimo, dobijes 6mbps ali samo za nekoliko gradova (znaci ako se serveri nalaze u njima), a sve van toga je duplo ili vise puta sporije Smile
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Znas sta je samo problem kod tako brzih konekcija... ne znas sta da skines Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 23:54:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.