Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:03:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: PC platforma  (Pročitano 82607 puta)
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Nokia 5800 express mus
Blizard,slazem se.Al ne mozes ocekivati odmah sada sve nalickano. Uporedi neku igru za Ps3/xbox kada je izasla konzola,sa nekim skorijim igrama. Nebo i zemlja.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Sendo 
Znam, ali je prošlo 7 godina od premijere PS3. 7 godina je poe meni period kada treba da dođe do drastične promene na tom polju (u redu, kriza itd, razumem taj deo). Ali ne razumem WII U koji postade lider, posle PS2 koji je bio Benchmark. Nije da likujem, niti da mi je drago, nego analitički sagledavam stvar, sa pogleda Sonya, bez poređenja sa PCem i ostatkom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46871
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ovo je sam pocetak nove generacije,daleko od maksimuma.Ne ocekujem skoro da iskoriste ceo potencijal,ali definitivno obecava.




IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Citat
Nove konzole se ne mogu nositi sa PC-em

Eeee,još samo kad bi i konji iz Dev.timova to skapirali... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


NAJBOLJI TIM TO SVAKO ZNA...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 80
Zastava white city
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
mob
HTC One
to smo vec znali  Smile
cekamo sta ce da kaze markus feniks  Smile
marcus fenix nece nista vise da prica ovde,jer 95% onoga sto napise mu se obrise od strane "pametnog/ih" moderatora koji stite i povladjuju P(r)C populaciji,plus dve najsmesnije nintendo fan devojcice predragoonicu i shakalicu! svi koji spadaju u tu kategoriju moci ce samo da skriveno blenu i balave na ps4 i novim xbox klipovima na YT-u i njihovim exkluzivima koji ce biti najjace i najbolje igre danasnjice!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Sendo 
Ako si nam rekao! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Записи из подземља

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 15651
Zastava Београд
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung S8
Licno mislim da danasnje konzole ne mogu da pridju PC-ju sto se tice grafike.
Ove igre za PS4 izgledaju brutalno, ali mogu da zamislim kako ce to izgledati na kompu podeseno na ultra-high settings  Smile
IP sačuvana
social share
Ako je nesto ocigledno, ne mora biti istinito.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 5800 express mus
Naravno da ne mogu da se porede.Sumnjam da ce ikada i moci. Smile

Medjutim,ja sam jednostavno resio (xbox 360)smucilo,mi se konstantna potreba da kupujem nesto novo za komp,da bih odigrao neku igru sa iole pristojnim FPS-om. Uzeo konzolu (igram i  dalje na pc-stare igre) i ne mogu da se pozalim. Imam grafiku,odlican fps,zavalim se i uzivam. Kontroler (u narodu poznatiji kao dzojstik)? Nikakav problem,navikne se covek,a i realno,dzojstik i jeste za igre,da imas sve komande na dohvat ruke.

Iskreno,smucila mi se prica u krug oko toga,dal ce konzola pratiti pc i obrnuto.Jednostavno to poredjenje.Na kraju se sve svodi na individualnu odluku,i opet svako fura sta mu odgovara.Meni je nebitno komp,sega,ps1,ps2,xbox360,bitno da uvek uzivam,na bilo cemu,a to je i poenta svega.  Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
Kontroler (u narodu poznatiji kao dzojstik)? Nikakav problem,navikne se covek,a i realno,dzojstik i jeste za igre,da imas sve komande na dohvat ruke.

Džojstik odgovara za određene žanrove,odnosno akcije u igrama.Džojstik nije za pucačine ili strategije.
Nikad mi neće biti jasno kako ljudi mogu da igraju pucačine preko džojstika,bez obzira koliko to lepo i prilagođeno bilo,to je meni prosto smešno.

A meni ne smeta ta ''trka'' ko će biti bolji,nego mi smeta šovinizam kroz koje PC često prolazi.Na niske je grane gaming industrija pala kada se uopšte i razmišljalo o tome da li da GTA 5 uopšte izlazi za PC ili ne. Pa makar to bilo samo privremeno,ili hype.To je prosto sramotno.
Da PC nije dobio trku u tehničkoj superiornosti,verovatno bi već počeli da ''gase'' taj sektor gaming industrije.Sreća pa su uvideli da mnogo više može da se uradi na PCu,pa su ponovo jednaki,mada veliki deo igara još uvek izlazi i pravi se samo za konzole.Iskreno,mislim da bi postojeći oligpolisti,poput EA-a i Ubisofta,da mogu,verovatno najradije napravili konzole isključivo za svoje naslove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 19.0
marcus fenix nece nista vise da prica ovde,jer 95% onoga sto napise mu se obrise od strane "pametnog/ih" moderatora koji stite i povladjuju P(r)C populaciji,plus dve najsmesnije nintendo fan devojcice predragoonicu i shakalicu! svi koji spadaju u tu kategoriju moci ce samo da skriveno blenu i balave na ps4 i novim xbox klipovima na YT-u i njihovim exkluzivima koji ce biti najjace i najbolje igre danasnjice!
Smile
Ponovo si demonstrirao da si ti fangirl, kojoj je bitnija šminka od gameplay-a... ali te podržavam u odluci da ne komentarišeš ništa. Tvoje razumevanje sveta igara identično je nekome kome je Indy 4 bolji od ranijih delova zbog "grafike".

Kao što tema kaže, ako ti je svojstveno da balaviš kad gledaš trejlere i klipove, gledaj na PC-ju i mani se konzola.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:03:04
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.