Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:07:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problеm sa tastaturom  (Pročitano 2185 puta)
15. Feb 2013, 19:39:25
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Ljudi, imam vеliki problеm, ako mozе pomoc hitno, molim Vas. Jеl bi znao nеko da mi kazе sta da radim sa tastaturom na laptopu i kako da pokusam popraviti posto mi 2-3 slova na njoj nе radе, konkrеtno е mi jе najbitnijе (a ovo sto sad pisеm nijе iskucano vеc kopirano), a posto radim posao vеzan za laptop, jеl mi mozе nеko hitno pomoci, konkrеtno da zamnim slovo е sa nеkim drugim npotrеbnim na tastaturi, ili sta da radim...

Bio bih Vam izuzеtno zahvalan.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 375
Zastava Srbija
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia 
Da odneseš u servis da pogledaju šta je problem sa tim tasterima i gde je prekid, i da ti to pošrave. Ili otvaraj sam pa popravljaj, ako znaš kako i šta.
« Poslednja izmena: 16. Feb 2013, 16:36:23 od slaks »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Dok ne resis problem...on screen keyboard.


Ako je tastatura u kvaru, jedino resenje je da je popravis ili zamenis  Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Gdе sе nalazi on scrееn kеyboard, sad mi nе radi ni cirilicno Z ni znak pitanja, pomagajtе molim Vas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Jel prolivano nesto po tastaturi? ili ne? ako jesi postoji mogucnost i ti sam kuci da je popravis, a ako ne onda su vodovi na fletu u prekidu i tu nema pomoci
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Juce je moj brat brisao tastaturu mokrim papirom, mada je dosad isto nekoliko puta radio, evo sad ne radi, a kako da ga kuci popravim, da li uopste mogu da ga otvorim? Pomagajte
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Sony xperia
I da otvoris, sta ces da uradis? Ako imas lemilicu koja je uzemljena mozes probati. Samo pod uslovom da su tasteri na ploci a ne folija. Ako je folija, onda probaj grafitnom olovkom da po onim vodovima prodjes.

Veruj, nesto ne "greje Sunce" da ce to uspeti. Najbolje je servis, i da celu zamene.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.14
mob
HTC Sensation
Ja sam imao slican problem jednom prilikom. Ali je bio problem sa vise tastera. Otprilike 123qweasdzxc i mozda ctrl, tab i drugi u levom delu tastature. Takva grupisanost govori da verovatno problem nije u samim tasterima. Ja sam imao srece, samo se malo izvukao flat kabal. Izvadio sam ga i vratio, i sve bilo ok. Mozes to da pokusas ako ti ne radi cela grupa tastera.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
 Sta je flat kabl i gde se nalazi?

A ljudi jel postoji mogucnost da se namesti tastatura da se npr. podesi da se pritiskajuci neko dugme drugo iskuca e, postoji takva mogucnost?

A ovo za lemilicu, ne znam da li imam, ali kolika je mogucnost ako ja to sam uradim, a nisam bas vrstan majstor, mada mozda moj brat jeste, da nesto jos vise pokvarimo, ipak je to samo mali kvar mozda, mi napravimo jos veci, a ne rade samo tri dugmica, ž, e i ?, tj. shift ne reaguje?

A kod servisera mi se ne nosi jer mi je pre samo mesec i manje kod istog bio zbog pada sistema, tj. neceg slicnog... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 15
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
pomoci, ima li? Sad sam tek u stvari primetio da mi 4 dugmica ne rade, ne radi ni desna strelica, tj. right arrow dugme, pomagajte ljudi Smile

Inace moze li nesto da znaci to da je prvo samo e prestalo da radi, a tek onda je kroz 1h prestao i znak pitanja, pa ostali...?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:07:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Probl tastaturom

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.