Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zadavio devojku i pobegao iz stana, policija traga za osumnjičenim  (Pročitano 7925 puta)
13. Feb 2013, 14:29:32
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Browser
Opera 12.13
Beogradska policija pronašla je danas oko 10.20 telo devojke S. G. (25) u stanu u Ulici Radovana Simića Cige 46 u beogradskom naselju Medaković. Prema saznanjima "Blica", devojku je zadavio njen momak A. Š. (23) za kojim policija traga.



Kako je za agenciju Beta rečeno u MUP-u, devojka ima hematome na vratu, a istraga je u toku. Žrtva je imala oko 25 godina.

 

 

Prema nezvaničnim saznanjima, osumnjičeni mladić iz stana u kome se desilo ubistvo najpre je pozvao svog najboljeg prijatelja, koji je prijavio zločin. A.Š. je nakon poziva pobegao iz stana.

 

Kako javlja reporter "Blica" sa lica mesta, ubijena devojka je nekoliko meseci živela u iznajmljenom stanu, a njen momak je često boravio kod nje.

 

Komšije u Ulici Radovana Simića Cige kažu da nisu čuli da svađa dopire iz stana na prvom spratu gde je živela ubijena devojka.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Стара Пазова
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Apple Iphone 12
Pocivaj u miru, nikad te necemo zaboraviti...  Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.13
Zadavio devojku i pozvao druga: "Posvađali smo se, mislim da sam je ubio"

Beogradska policija pronašla je danas oko 10.20 telo Stele G. (25) u stanu u Ulici Radovana Simića Cige 46 u beogradskom naselju Medaković. Prema saznanjima "Blica", devojku je zadavio njen momak A. Š. (23) za kojim policija traga.



Kako je za agenciju Beta rečeno u MUP-u, devojka ima hematome na vratu, a istraga je u toku.



Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
Стела, нека ти је лака земља, а нека Господ помогне твојим родитељима и сестри да преболе трагедију
« Poslednja izmena: 13. Feb 2013, 21:20:15 od vanjaub »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Iz priče devojaka koje su je poznavale sam stekla utisak da bi do juče svaka poželela njen život. studirala medicinu, skoro diplomirala, lepa, pametna, vrlo dobrostojeća. jedina "greška", ostavi tipa sa očiglednim medicinskim poremećajima i ćao  Smile
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Pocivaj u miru, nikad te necemo zaboraviti...  Smile

Gox, baš sam danas hteo da vam se javim pošto sam video od devojke profil na jednoj folklornoj grupi gde sam i čuo vest o njenoj smrti i onda video da ste zajednički prijatelji s njom i ti i miss ...

Žalosno ...  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9116
Zastava Стара Пазова
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.14
mob
Apple Iphone 12
Mi jos uvek ne mozemo da verujemo, poznajem je od njene 4. godine, sa mimom je isla i u osnovnu i u srednju skolu. Prosle godine je zavrsila medicinu, zaposlila se, ove godine je trebala da proslavi 20 godina igranja folklora. Ne pamtim da sam je nekada video tuznu, uvek je bila nasmejana i super raspolozena. Niko u Staroj Pazovi jos uvek ne moze da veruje sta joj se desilo...   Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Mi jos uvek ne mozemo da verujemo, poznajem je od njene 4. godine, sa mimom je isla i u osnovnu i u srednju skolu. Prosle godine je zavrsila medicinu, zaposlila se, ove godine je trebala da proslavi 20 godina igranja folklora. Ne pamtim da sam je nekada video tuznu, uvek je bila nasmejana i super raspolozena. Niko u Staroj Pazovi jos uvek ne moze da veruje sta joj se desilo...   Smile


U jbt nisam znao da ste toliko bliski bili Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Uhapšen zbog ubistva na Medakoviću

Beograd -- Aleksandar Šundić (23), osumnjičen da je juče u beogradskom naselju Medaković zadavio svoju devojku Stelu Gundelj (25), je uhapšen, saznaje "Blic". 

Pretpostavlja se da je ljubomora glavni motiv za ubistvo, što su za "Blic" povrdile i Steline drugarice.

"Novosti" pišu da su se, prema prvim, nezvaničnim informacijama, Stela i Aleksandar u sredu ujutru posvađali u stanu. Aleksandar je potom i fizički nasrnuo na devojku da bi je, na kraju, zadavio rukama.

Posle počinjenog zločina, oko 10 časova, Aleksandar je mobilnim telefonom pozvao svog najboljeg druga i rekao mu: "Žestoko smo se posvađali! Mislim da sam ubio Stelu! Dođi..."

Ubrzo, oko 10.20 sati, u stan u kojem je živela Stela došao je Aleksandrov drug i zatekao devojku kako nepomično leži. Međutim, Aleksandar je već pobegao, pa je njegov prijatelj, strahujući od najgoreg, telefonom pozvao policiju i Hitnu pomoć.

Kada su policajci ušli u stan, zatekli su, na krevetu u dnevnoj sobi, mrtvu devojku, koja je na vratu imala mnogobrojne hematome, što je i ukazivalo da je zadavljena. Nameštaj i stvari u stanu bili su ispreturani, što navodi da su se mladić i devojka, pre nego što je došlo do tragedije, žestoko svađali, pišu "Novosti".

A u kakvom se on raspoloženju u poslednje vreme nalazio može da posvedoči jedan od njegovih poslednjih statusa na Fejsbuku. Šundić je, prema pisanju "Blica", 26. januara postavio video Tošeta Proeskog u kojem peva "Bacila je sve niz rijeku".

Uz video, Šundić je ostavio i nekoliko stihova te pesme: "Nek čuje bol u pesmi koju pevam njoj njoj, samo njoj...Zauvek neka nosi na srcu znak. Život je jedan ona bacila".

Posle ovog posta, nije više pisao na Fejsbuku.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Linux
Browser
Chrome 18.0.1025.166
mob
Apple iPhone SE 2020
Jos jedan koji ce se izvlaciti na smanjenu uracunljivost, godine, nekaznjavanje... Ako dobije 5, bice dobro. Onda apelacioni sud i jos smanjenje kazne... Eto njega za dve godine na slobodi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.