Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovana Liberalno-demokratska partija - predsednik Čedomir Jovanović  (Pročitano 7802 puta)
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
Kostunica je naveci mfijas koji je setao ovom zemljom i to se videlo onda kada je podrzao protest JSOa i kada je po ubistvu Djindjica predlagao koncentracionu vladu, ka i onda kada je rusio specijalni sud itd. Dokaza je za to puno.

Kostunica je politicki kisobran ubicama.

Sadruge strane Legija nije bio Kostunicu nego Djindjica i nije hteo da ubij Jocica nego Cedu i BEbu i to nabolje govori o tome ko je bio pretnja po mafiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Sadruge strane Legija nije bio Kostunicu nego Djindjica i nije hteo da ubij Jocica nego Cedu i BEbu i to nabolje govori o tome ko je bio pretnja po mafiju.

Ovo ce ostati najveca misterija.. sto covek nije skinuo te krelce Cedu i Bebu, vec je ubio coveka koji ih je obuzdavao koliko je mogao i umeo  - Djikija...
Ako ni zbog cega drugog, zbog toga mu treba suditi.. Kakvu je idiotsku gresku napravio..  Smiley 1
« Poslednja izmena: 14. Nov 2005, 12:58:05 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Što se tiče dvojca Pokojnik i Čeda, postoji jedna stara izreka koja kaže da ko sa decom spava, upišan se budi... Objasni mi samo ko je paktirao sa JSO, da li mučeni Koštunica ili druga dvojca... Objasni mi ko je M. Bracanovića postavio tamo gde ga je postavio, pitanja je bezbroj a odgovor je samo jedan. I istina je samo jedna. Kad tad će izaći na videlo....
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
sto covek nije skinuo te krelce Cedu i Bebu, vec je ubio coveka koji ih je obuzdavao koliko je mogao i umeo  - Djikija...

Nije skinuo njih dvojicu zato sto mu je Djindjic bio meta i zna je da su ova dvojica tu da bi ga kontrolisala dok Djindjic ne uspe da osnazi drzavu dovoljno da ga sjebu. Na zalost zakasnio je, Legija je uspeo i zato sada imamo Kostunicu, legijinog coveka za Premijera, Djindjic je mrtav, a Ceda je izbacen iz DSa.

Objasni mi samo ko je paktirao sa JSO, da li mučeni Koštunica ili druga dvojca...

Ako su oni paktirali sa Legijom sto je onda JSO demonstrirao i pod oruzijem blokirao prilaze Beogradu?
I to onda kada ga je Kostunica podrzao a Jocic izjavio da je to protest "podtlacenih i ponizenih".
Pa kada je Bagzi pokusao da ubije Djindjica Kostunica se bunio kako to da se zadrzava covek koji nema dosije.
5. 10. je miloseviceva i seseljeva mafija nasla novog sefa, Kostunicu i usla u sukob sa ljudima koji s hteli da menjaju Srbiju Djindjicem, Cedom, Bebom...

Objasni mi ko je M. Bracanovića postavio tamo gde ga je postavio, pitanja je bezbroj a odgovor je samo jedan. I istina je samo jedna. Kad tad će izaći na videlo....

Djindjic je morao da pristane na kompromis sa Legijom i Bracanovic je postao nacelnik 7. uprave.

Ako s secas Aco Tomic i Rade Bulatovic su se vidjali sa legijom, siptarom i bracanovicem u institutu za bezbednost i primai poklone par dana pred Zoranovo ubistvo.
Slucajno?
Ne!

Kao sto kazes istina je jedna.

Zato danas podrzavam Cedomira kao nekada Zorana u borbi protiv mafije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.0
mob
Apple iPhone SE 2020
Mozes da pricas koliko god hoces.. ja ti ne verujem... Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia 6680
morao da zaposli bracanovica?A jel morao da se vidja sa kucnim prijateljem iz SPS-a vucelicem da se ceda sastaje u garazi sa legiom da idu na veceru kod ceptera,da veceravaju u preduzecu onog komunjare i majmuna mihajlovica preduzece lutra?pa rucak sa radom markovicem u Drzavnoj Bezbednosti sve je on morao a????A kertez?a dafina?a jezda?A milovan Bojic?a firma progres Mirka marjanovica pa tomic i simpo jel morao i na dil sa njima ili da ih nedira jeli i to morao,jeli morao Danicu Draskovic koja ga je stalno upozoravala Zorane uhapsi legiju bracu Japanac siptara doci ce ti glave da je otera u P.M.Jel i to morao
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia 6680
za sve se ima izgovor i opravdanje ko nekad za slobu ,pa znas sankcije hoce amerika to oni nemci e tako su matori pravdali slobu,Ej bre nema morao ja ne sedim ni u kafani sa ljudima takve biografije ili slicne a kamoli da ih zaposljavam u D.B.-citaj BIA.U insajderu ceda kaze ja i MIhajlovic potpisujemo smenu siptar sikce od ljutnje a legija uza zid place,a onda pazi sada ovo legija zove zorana i dere se i insistira da se bracanovic primi u sluzbu,ej bre kriminalac ima slobody da zove premijera na telefon-mislite malo o tome.PA zove i cedu dere se i preti mu za ibrsku magistralu,nemam vise reci,sem sram ih bilo sta su nam pre 5  oktobra obecavali a sta su radili-posledice radikali danas 34 %imaju biraca pss 15% sps 6%,eto to je Reforma DR.ZORANA DJINJICA
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 152
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.02
mob
Nokia 6680
Ponavljam nezamerite na zurbi i malim slovim bitno je ono sto pise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Dragi Alane, ne samo da znam, nego se i sećam mnogo više od tebe 100% ovako na neviđeno, ali ovo nije mesto gde ću to sa tobom da podelim! Živi svoj život i uživaj u njemu, veruj u šta god hoćeš ali ja znam da je taj mali nesrećnik eksponent mafije, iste one koja mu je i ubila predhodnog gazdu! On kao takav predstavlja najveće zlo za Srbiju, veće čak i od radikala kao pandana na suprotnoj strani!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry bold 9000
Dragi Alane, ne samo da znam, nego se i sećam mnogo više od tebe 100% ovako na neviđeno, ali ovo nije mesto gde ću to sa tobom da podelim! Živi svoj život i uživaj u njemu, veruj u šta god hoćeš ali ja znam da je taj mali nesrećnik eksponent mafije, iste one koja mu je i ubila predhodnog gazdu! On kao takav predstavlja najveće zlo za Srbiju, veće čak i od radikala kao pandana na suprotnoj strani!
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.