Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Osnovana Liberalno-demokratska partija - predsednik Čedomir Jovanović  (Pročitano 7821 puta)
06. Nov 2005, 12:18:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Osnovana Liberalno-demokratska partija - predsednik Čedomir Jovanović
Srbija je još Miloševićeva

Oni koji su izgubili 5. oktobra, misle da su nas pobedili 12. marta. Tačno je da vode jer danas nema nijedne ideje koja je nalik Đinđićevoj, poručio lider LDP

BEOGRAD - Pod sloganom "Srbiji se žuri", u Beogradu je juče održana Osnivačka skupština Liberalno-demokratske partije. Za predsednika LDP izabran je Čedomir Jovanović, a među članovima predsedništva su Nenad Prokić, Nikola Samardžić, Branislav Lečić, Đorđe Đukić i Mile Korićanac.

- U poslu koji želimo da uradimo nemamo pravo na neuspeh. Možemo da nestanemo. Neka propadne LDP i neka propadne naša politika, ali jednog dana kada se sretnemo i pogledamo u oči reći ćemo: mi smo dali sve od sebe - rekao je Jovanović, čiji je govor prekidan ovacijama i vriskom, tokom svečanog dela Osnivačke skupštine u prepunoj sali Doma omladine.
   
      

Demokratski blok nije usitnjen

Jovanović je ocenio da formiranjem LDP nije usitnjen demokratski blok u Srbiji. Objašnjavajući da liberalizam nije ideologija već sistem vrednosti, on je rekao da će najjače oružje LDP biti istina.
Pored funkcionera LDP, članove i simpatizere nove stranke pozdravili su predsednica GSS Nataša Mićić i lider SDU Žarko Korać. Skupštini su, kao gosti, prisustvovali predstavnici diplomatskog kora, nevladinog sektora, DHSS, LS i LSV.
      
      
      
   

Čedomir Jovanović je, posle izbora, u govoru istakao da su osnivači LDP odlučili da naprave partiju jer "još živimo u Miloševićevoj Srbiji u kojoj veličaju ratne zločince i kriminalce".

- Oni koji su izgubili 5. oktobra, misle da su nas pobedili 12. marta kroz Đinđićevo ubistvo. Tačno je da vode, jer danas u Srbiji nema ni jedne zvanične ideje koja je nalik na ideje Zorana Đinđića i viziju budućnosti koju je on imao - objasnio je Jovanović.

- Zemlja je okrugla, Koštunice i Tadiću, pogledajte istini u oči, mi više nemamo vremena za čekanje - prozvao je Jovanović premijera i predsednika Srbije da nisu spremni da se suoče sa istinskim problemima u kojima se zemlja nalazi.
- Uvek su u Srbiji bili bolji građani, nego političari. Ovom državom vladaju najnesposobniji i najlošiji, a naše društvo nije takvo. Mi se nalazimo u jednoj velikoj trci, i, ako oni toga nisu svesni, treba da im kažemo.

Takmičimo se s vremenom. Imamo samo jedan život. Izgubili smo 15 godina, i kažu nam da treba da se strpimo još 500 dok se ostvare njihove ideje - rekao je Jovanović i zatražio brze i beskompromisne reforme u Srbiji. On je postavio pitanje ko će rešavati tri krupna problema koja su pred Srbijom, Kosovo, Hag i pitanje odnosa sa Crnom Gorom.
D. Đ.

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
Konacno!!!!
LDP je jedina stranka koja zastupa normalne,za obrazovanog coveka prihvatljive ideje!!!!!
Samo hrabro napred! :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy: :joy:




[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Nov 2005, 11:09:52 od Anea »
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Moram da se ne slozim...
Pored afera koje prate gospona Jovanovic, bice cudno ako ta stranka i zazivi...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
slozila bih se sa Aneom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
Sasvim je logicno da ljudi tako misle nakon afera koje je izmislio Kostunjavi...Jao ako mi kazete da ste to procitali u Kuriruu i da verujete to sto doticne "novine" napisu sve  mi je jasno... Smile Zaista verujem da je Ceda jedini  u ovom trenutku na politickoj sceni koji moze nesto da promeni....
Da prekine kohabitaciju sa ubicama Zorana Djindjica,da zabrani objavljivanje kjiga onog sljama Legije, da preda zlocince Mladica i Karadzica,da ponov podigne optuznicu protiv Mire Markovic i njenog debilnog sina,itd.




[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 07. Nov 2005, 12:00:28 od Anea »
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Postoji jedna stara izreka: "Gde ima dima, ima i vatre."
Sasvim slucajno zivim u blizini sedista DS na Vracaru, tako da sam imala prilike da vidim kakvi se automobili voze, a takvi automobili su nedostizni obicnim smrtnicima, cak i sa poslanickim platama.. S druge strane, iako mi Kostunica nije omiljeni lik sa politicke scene, moram da priznam da mi poprilicno nategnuto zvuci ta recenica: "Sasvim je logicno da ljudi tako misle nakon afera koje je izmislio Kostunjavi..." Tesko je poverovati da jedan premijer ili predsednik drzave ima vremena da smislja afere o nekom politickom potrcku...
S druge strane, price o Cedinim aferama nije sirio samo Kurir, vec svi dnevni listovi i TV stanice... I da, sorry, ali ja nisam malo dete pa da verujem u sve to mi novine i TV serviraju... Wink
Sto se tice ovoga:
 
Citat
Da prekine kohabitaciju sa ubicama Zorana Djindjica,da zabrani objavljivanje kjiga onog sljama Legije, da preda zlocince Mladica i Karadzica,da ponov podigne optuznicu protiv Mire Markovic i njenog debilnog sina,itd.

Pa, doticni gospodin je bio na vlasti kad je Djiki ubijen, da je hteo.. ako je vec toliko veliki politicki igrac, mogao je nesto tada da preduzme...
U ostalom, to je sve obicna politicka propaganda i provlacenje imena najpostenijih od svih njih po novinama zarad sticanja politickog rejtinga... Svi su oni zeleli da budu slutan umesto sultana, ali im je falilo mnogo politickog iskustva i ljudske cestitosti...
Sramota da ih bude!  Smile

I da.. bez obzira da li su afere tace ili ne.. Ceda je za mene uvek bio jedan oduran i mracan lik, a za te nove panove kao stosu Karic, Batic ili Ceda, nikad u zivotu ne bih glasala  Smile
« Poslednja izmena: 07. Nov 2005, 12:14:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Stasno...
Sa ovakvim tragkomicnim stavovima ne vredi gubiti vreme...Uostalom,istina ce izaci na videlo svakako!
Pitam se,samo,ko je imao najvise koristi ubistvom premijera?
A sto se dzipova "nedostiznih obicnim smrtnicima" tice,zar zaista mislis da se on vozi blindiranim autom zato sto mu je cef?
Od petog oktobra i njemu i Djindjicu se svakodnevno pretilo...A pretili su isti oni (jso) koje je Kostunica branio i koji se pojavljuju u specijalnom sudu i ometaju sudjenje...
Da li mislis da Kostunica radi dobar i "castan" posao tako sto dozvoljava da Legija (neobrazovani primitivni ubica) objavljuje knjige iz zatvora?
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Stasno...
Sa ovakvim tragkomicnim stavovima ne vredi gubiti vreme...
Uzvracam komplimente Wink
Isto se moze reci i za tebe.. Ali boze moj.. svako ima pravo na zivot i na svoje misljenje Smile
Usput budi receno, odavno sam prerasla nosenje bedza "Cedo, ozeni m!" A, ti?!  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


espresso, aspirin i red bull

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 7219
Zastava bgd
mob
Samsung s3
Verovatno mu je mnogo tesko u onoj osmici i dva pajera sa kojima se voza po gradu sa sve obezbedjenjem i sa onolikim stanom u Takovskoj. Sigurno je to sve uspeo da kupi od plate dok je bio na vlasti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 11
Zastava Bg
Citat
Stasno...
Sa ovakvim tragkomicnim stavovima ne vredi gubiti vreme...
Uzvracam komplimente Wink
Isto se moze reci i za tebe.. Ali boze moj.. svako ima pravo na zivot i na svoje misljenje Smile
Usput budi receno, odavno sam prerasla nosenje bedza "Cedo, ozeni m!" A, ti?! Smile

Za razliku od tebe ja isti nikad nisam ni nosila...
Ali u jednom se zaista slazemo:svako ima svoje misljenje...
Nazalost,oni koji razmisljaju kao ti doveli su do toga da danas zivimo u ovakvoj zemlji...
U zemlji gde se ubice dozivljavaju kao heroji i kako klinci kazu "cool baje"...
Sto se dzipova opet tice:no comment.
Ako ti nisu jasne neke stvari to je tvoj problem... Smile
IP sačuvana
social share
Some people dream of success...
Others wake up and work hard at it!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.