Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Programi za povraćaj podataka sa Hard Diska  (Pročitano 2193 puta)
08. Feb 2013, 18:48:34
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 
"Crkao" mi je hard disk. Uglavnom ništa hardverski već softverski. Kako mi reče ovaj tip što sam ga njemu nosio, vjerovatno mi je neđe ispao i pobrkao (kako ja to svatam, te neke ulazno izlazne "šifre") i sad ne mogu da pristupim podatcima na HD-u.
E sad, ja sam našao program "Find and mount" koji mi može očitati dio podataka sa diska, ali meni ti podaci koje on očita ne trebaju. Tako da vas molim da svi koji znate bilokakav besplatan i sličan program da mi javite, jer mi je jako bitno da povratim te informacije. Nakon toga ću formatirati disk i trebalo bi sve da radi kao nekada.
Što se tiče informacija na disku, tamo sam imao nekoliko glavnih foldera tipa:
Filmovi
Muzika
Koncerti
Fotografije
itd..
Disk je Apacer veličine 750GB
Program "Find and mount" je našao samo glavni folder Filmovi i sve u njemu. Nekih 300 GB filmova, ako ne i više..
Meni je potrebno da povratim folder Fotografije u kojem sam čuvao sve fotografije sa putovanja i tu imam poprilično gigabajta, ne bih da lupam jer ću pretjerati, ali mislim da imam jedno 50GB fotki. E trebaju mi te fotke.

HVALA! ~ Alexandar
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 379
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
FINALDATA
pitao si
probaj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
HTC 
Kad podignes neki Live CD vidis li podatke na tom HDD?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 
kakav live cd?

ja kad ubacim hd preko usb-a u kompjuter treba mi da jos pola sata ubacujem i izbacujem kablove u komp dok ga ne bi prepoznao, tj. probao da ocita, cuo bi onaj zvuk kako radi. a inace lampica gori odmah cim ih povezem.


sto se tice onog programa FINALDATA on nije besplatan, a cini se da ga ne mogu nac krekovanog.. kad ga nadjem javljam se..
Unaprijed da kazem da demo necu da probam jer demo je ogranicen na fajlove od sto i nesto kilobajta a meni su fotke minimum 4mb..
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 19:59:47 od Al3k5aNd4R »
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 379
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
neznam dal mog da posaljem imam sa seriskim brojem.
ako kazu da postavim ja postavljam
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
HTC 
Citat
kakav live cd?

ja kad ubacim hd preko usb-a u kompjuter treba mi da jos pola sata ubacujem i izbacujem kablove u komp dok ga ne bi prepoznao, tj. probao da ocita, cuo bi onaj zvuk kako radi. a inace lampica gori odmah cim ih povezem.

Ja te nista ne razumem. Vidii li Windows taj HDD ili ne vidi, vidi li se u biosu?

Ako se vidi, narezes Live CD i bootujes. kad podignes Live sistem onda probaj da pristupis tim podacima.

Evo ti spisak pa izaberi neki.
http://www.livecdlist.com/



Citat
Nakon toga ću formatirati disk i trebalo bi sve da radi kao nekada.

Jesi probao da formatiras C i podignes novi sistem, to ti se svodi na isto.

Ako uspes da pristupis podacima sa Live OS onda formatiraj C particiju i podigni novi sistem, time ces resiti problem.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 20:18:15 od ivicaspas »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 
sad vidim ovaj program... ljudi meni je crkao prenosivi HD Smile
spomenuh jos prije da sam ga na USB povezivao.
meni bi inace vise odgovarao neki program koji moze da podigne HD kao onaj mount sto sam postavio gore a ne recovery. ionako jedva i da imam slobodno 10gb memorije u kompu. a ne ovaj recovery bi mi nasao jos 2tb fajlova i datoteka sa diska od 750gb Smile

nasao sam program i serijski.
« Poslednja izmena: 08. Feb 2013, 20:33:04 od Al3k5aNd4R »
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 379
OS
Windows XP
Browser
Chrome 24.0.1312.57
poslo
probaj samo treba dosta memorije da bih se recovali veliki fajlovi
i podesavanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
mob
Nokia 
poslo
probaj samo treba dosta memorije da bih se recovali veliki fajlovi
i podesavanje.

stao mi program kao kad stane explorer kad pokusam da udjem u hd.
mislim da meni treba program koji ce da zaobidje taj glavni ulaz u hd da bi procitao podatke, iliti program koji ce da dekodira taj novi nacin kodiranja hd-a koji je nastao padom hd-a na zemlju i tako mu ostetio informacije.
isto tako mislim, ne znam sad na koji nacin rade ti programi, zaista nisam upoznat sa tim, ali vidim da je ovaj program iz 2002 godine a tad jedva, ili cisto sumnjam i da su postojale fleske a kamoli prenosivi harddiskovi a i mislim (ovako neuk) da se podaci ne pisu isto na tvrdi i eksterni disk. tvrdi ima one metalne diskove, a ovaj je pun one elektronike, kako god se zvala. dosta sam kenj'o. sta dalje mislite? ;D
IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1718
Zastava Vršac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.13
mob
HTC Sensation
mislim da meni treba program koji ce da zaobidje taj glavni ulaz u hd da bi procitao podatke
Ja mislim da je tebi potrebna lozinka za ulaz na mala vrata  Smile
Ne valja da ulazis na kapiju  Smile

program koji ce da dekodira taj novi nacin kodiranja hd-a koji je nastao padom hd-a na zemlju i tako mu ostetio informacije.
Hajde ako imas auto, uzmi macolu ili bejzbolku, pa ga izlupaj posteno. A onda idi kod majstora i recu mu: "Majstore, aj' ti meni ovo dekodiraj auto, kodirao sam ga macolom."  Smile
Ako ti je ispao i ostetio se, sigurno nije smislio novi nacin upisa. Ili je crkao ili radi po Vuku Karadzicu: "Pise kako je procitano i cita kako je napisano".

tvrdi ima one metalne diskove, a ovaj je pun one elektronike, kako god se zvala.
Bez obzira sto se kaci na komp preko usb-a, hard disk je hard disk. I on ima te ploce, koje ne moraju bas da su metalne.

Ja mislim da je tebi neko napricao razne price i iskrivio ti percepciju problema na neverovatan nacin. Najbolje je da zoves nekog drugara ko se nesto razume, pa neka se on javi na forum.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.