Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Idemo protesti No.2 ~ Gradjanska neposlusnot na severu KiM  (Pročitano 7667 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
U Rudaru saobražaj otežan

Rudare -- Saobraćaj u Rudaru se odvija otežano nakon što su Srbi sa severa Kosova juče istovarili balvane, pošto je KFOR uklonio betonske barikade u četvrtak ujutro.

Balvani su postavljeni u Rudaru, izmedju krsta i raskrsnice za Zvečan.

Građani na severu Kosova ističu da neće odustati da brane ovaj deo pokrajine od integrisanja u kosovske institucije i dodaju da ih na to obavezuju odluke odbornika četiri opštine.

Drvena debla na magistralnom putu su postavljenjena nakon što su u jutrošnjoj akciji vojnici Kfora odatle uklonili velike betonske blokove.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Citat
- kao sto rece Vesna Pesic: "Srbija moze da bira - da udje u EU bez Kosova ili da ne udje u EU bez Kosova!"
Ko je Srbin i srpskoga roda i od srpske krvi i kolena... Smile

Hvala lepo, ali ja bas i ne bih u boj. Ali, mislim da mi nikako ne bismo mogli u boj. A, i realno, koliko bi njih otislo da ratuje za Kosovo? Toliko malo, da ne mozes ni da zamislis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
To niko ne zna...moze poci cela zemlja a moze poci i saka jada.
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
To niko ne zna...moze poci cela zemlja a moze poci i saka jada.

Veruj mi, niko ne bi posao. Ko je lud da ratuje? A i ona saka jada koja bi posla, uplasila bi se cim bi videla pusku. A, i ne znam odakle ti ideja da "zveckas oruzjem", kao da nema pametnijih stvari na koje treba trositi pare.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Veruj i ti meni da znam masu ljudi koji bi se odazvali rado pozivu.
Kada tebi neko pokuca na vrata sa namerom da ti razbije njonju, ti kao demokrata mu postavis nos da ti ga razbije ili mozda potrazis nesto za samoodbranu ili pozoves muriju?
Bezbednost zemlje je prioritet svuda u svetu, ne treba se busati u grudi ali ne treba ni ko cave bezati u rupu.
A za pare...vise su nas za ovih 10 godina politicari opeljesili nego sto je ulozeno za bilo kakvu odbranu zemlje.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2013, 10:41:51 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Veruj i ti meni da znam masu ljudi koji bi se odazvali rado pozivu.
Kada tebi neko pokuca na vrata sa namerom da ti razbije njonju, ti kao demokrata mu postavis nos da ti ga razbije ili mozda potrazis nesto za samoodbranu ili pozoves muriju?
Bezbednost zemlje je prioritet svuda u svetu, ne treba se busati u grudi ali ne treba ni ko cave bezati u rupu.
A za pare...vise su nas za ovih 10 godina politicari opeljesili nego sto je ulozeno za bilo kakvu odbranu zemlje.


Razlika je sto niko nije dosao na vrata, nego su im sva vrata bila otvorena. Otvarali ih svi od Tita, preko Milosevica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.57
Nece niko da ratuje ali ce da cekaju taj epohalni dan kada cemo da dobijemo datum za pocetak pregovora.  Smile


Ulazak u evropsku uniju nije neophodan, nacionalni interes je neophodan.
« Poslednja izmena: 01. Feb 2013, 11:50:20 od Orfanelin »
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Citat
Razlika je sto niko nije dosao na vrata, nego su im sva vrata bila otvorena. Otvarali ih svi od Tita, preko Milosevica.

Red je neko i da ih zatvori zar ne?
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Citat
Nece niko da ratuje ali ce da cekaju taj epohalni dan kada cemo da dobijemo datum za pocetak pregovora.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1461
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 16.0
Nece niko da ratuje ali ce da cekaju taj epohalni dan kada cemo da dobijemo datum za pocetak pregovora.  Smile


Ulazak u evropsku uniju nije neophodan, nacionalni interes je neophodan.

Kako kome. Ko je malo isao u drzave EU i video kako se tamo zivi, video je da je ipak bolje da udjemo u EU. Na Kosovu maltene nema srba (ima ih, ali neuporedivo manje u odnosu na albance). Ako hocete, na Kosovu ima 92% albanaca i 5% srba. Dakle, toliko sjedinjenih albanaca bi dovelo do toga da njihove stranke dobijaju preko 30% glasova. Spremino smo da na Taci, Ceku, Haradinaj, Jahjaga budu premijer ili predsednik!? Iskreno, ja nisam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.