Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zaljubio sam se u drugaricu iz odeljenja  (Pročitano 13103 puta)
18. Jan 2013, 22:10:08
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
Zastava
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Pozdrav svim članovima i članicama foruma! :wave:
Da počnem.  .  .       
Upoznali smo se u prvoj godini srednje škole, i tada sam se zaljubio u nju.   Nikakvih većih komunikacija nismo imali sve do četvrte godine.   Došao je red na matursku ekskurziju.   Ni ona ni ja  nismo išli, i od tada sam rešio da joj se "približim".   Krenuo sam vise da pričam sa njom u školi, sms.   Malo po malo pa sam i dosta puta sedeo sa njom u klupi.   Mnogo puta me je zatekla kako je gledam, viđao sam i ja nju kako ona gleda mene.   Nekoliko puta zajedno smo išli kući sami, a par puta sam išao sa njom dužim putem samo da bih bio duže sa njom.   Ali nisam imao hrabrosti da joj kažem šta osećam.   I od tada sam se mnogo zaljubio u nju, mnogo mi se sviđa.   Nisam nikada imao devojku, niti sam pokušavao da muvam neku.  (biće objašnjenje za ovo) Znam da je imala dva momka.   Jedan je bio moj drug iz odeljenja, ali to je bilo posle druge godine.  (ponavljao je drugu godinu) Rekao sam dvojici drugova da mi se sviđa drugarica iz odeljenja u nadi da će mi koliko toliko pomoći, ali vidim da od njh nema vajde.   Razmišljao sam da popričam sa nekom drugaricom, ali i tu postoji problem.   Ostalo je svega četiri devojke u razredu, od kojih je samo jedna u dobrim odnosima sa mojom simpatijom.       
Pokušavao sam nešto sam: Pred Novu godinu sam je sms-om pitao da prosetamo za vikend do grada, nije mogla.   Drugi put sam je pitao dan posle Nove godine da prosetamo, odgovor: Stvarno ne znam, verovatno dok smo na raspustu svako veče ću biti sa dečkom.    Tu je možda pročitala moje namere, pa se tako ogradila? Nzm.   Posle te poruke sam napravio "pauzu", nastavili smo sa običnim dopisivanjem posle nedelju dana.   Ne znam koliko je ovo bilo pametno, ali neiskustvo.  Smile

*Objašnjenje za onu rečenicu gore*
Na polugodištu osmog razreda sam se razboleo od raka, znate i sami da je to vrlo teska bolest i da je potrebno vreme za izlečenje.   Celo drugo polugodište osmog razreda sam proveo u bolnici.   Prvu i drugu godinu sam više proveo kući nego u školi jer mi je imunitet bio veoma slab.   Ono što hoću da kažem  je da sam skoro tri godine proveo samo kući.   Izlasci u grad, uživo druženje ništa.  .  .       Zato i nisam mogao da steknem neko iskustvo sa devojkama.       

Sada sam zdravstveno dobro, nisam stidljiv, ali je problem moje neiskustvo.   Komuniciram sa svima iz razreda, slobodno vodim razgovore sa drugaricama.   Ali kada je u pitanju drugarica koja mi se sviđa tu nastaje problem.   Kako da joj priđem i kažem moja osećanja prema njoj, a da ne povredim njena prema meni? Skoro sam saznao od najboljeg druga da ima dečka.   Ne znam koliko da mu verujem jer kada sam mu rekao da mi se sviđa on je prokomentarisao: "ja sam protiv veza odeljenju".   Rešio sam da drugovima više ništa ne pričam.   Pročitao sam nekoliko tema sa sadržinom mog problema, ali ipak se moja priča donekle razlikuje od ostalih.   Ostao sam sam u ovome bez iskustva.       

Mnogo sam se raspisao ali trebate da znate tačno o čemu se radi.       

« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 22:21:17 od *Lowe* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Otaku koji jede burek kod Trpkovica

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 23325
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Sendo 
Citat
Zaljubio sam se u drugaricu iz odeljenja

Arent we all? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
Citat: BlizzardJakkal link=topic=596900. msg10846019#msg10846019 date=1358543566
Citat
Zaljubio sam se u drugaricu iz odeljenja

Arent we all? Smile

Samo to imaš da kažeš? Smile

Znaš kako kažu najlepša je drugarska ljubav. 
« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 22:28:35 od *Lowe* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
imas dosta tema o ovome na forumu, iscitaj sve, mozda ti pomogne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
imas dosta tema o ovome na forumu, iscitaj sve, mozda ti pomogne

Čitam takve teme od kako sam došao iz škole, pomoćiće mi neke sigurno.
Ima dosta sličnosti, ali je moja priča malo drugačija. Smile


Nemojte da vas mrzi da pročitate celu prvu poruku.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 22:52:49 od *Lowe* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
imas dosta tema o ovome na forumu, iscitaj sve, mozda ti pomogne

Čitam takve teme od kako sam došao iz škole, pomoćiće mi neke sigurno.
Ima dosta sličnosti, ali je moja priča malo drugačija. Smile


Nemojte da vas mrzi da pročitate celu prvu poruku.

ево мене није мрзело  Smile како неко рече свима нам се то дешавало, е сад она се дописује и гледи те а као биће са дечком...  Smile мало шаље збун-сигнале. А да пробаш ти мало њу да кулираш, пар дана да јој ништа не шаљеш, у школи се мало дистанцирај, па ако приђе прва, пошаље поруку и при том покаже интересовање за твоје ново понашање-загрејана је. А ако не видиш реакцију боље је да не говориш ништа-она је само ситна риба у овом мору плавом  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Nemojte da vas mrzi da pročitate celu prvu poruku.

procitao sam sve, nije me mrzelo,

sto se tice tvoje situacije, probaj da posmatras signale i pokazi samopouzdanje i vere u sebe.gledas je direktno u oci dok razgovarate itd. sitnice su cudo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 16
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
imas dosta tema o ovome na forumu, iscitaj sve, mozda ti pomogne

Čitam takve teme od kako sam došao iz škole, pomoćiće mi neke sigurno.
Ima dosta sličnosti, ali je moja priča malo drugačija. Smile


Nemojte da vas mrzi da pročitate celu prvu poruku.

ево мене није мрзело  Smile како неко рече свима нам се то дешавало, е сад она се дописује и гледи те а као биће са дечком...  Smile мало шаље збун-сигнале. А да пробаш ти мало њу да кулираш, пар дана да јој ништа не шаљеш, у школи се мало дистанцирај, па ако приђе прва, пошаље поруку и при том покаже интересовање за твоје ново понашање-загрејана је. А ако не видиш реакцију боље је да не говориш ништа-она је само ситна риба у овом мору плавом  Smile

Što se tiče gledanja, više ja gledam nju. Smile Na časovima neki put kada se okrene onako bzvz, pogledamo se, tako isto i na odmoru kada ide sa drugaricom. Moje mišljenje: to što me ona gleda, ja mislim da "proverava" da li ja gledam u nju. Ako me razumeš? A to za dečka nisam siguran da li ima, da bih bio siguran to ću morati sam da ispitam, ali kako?

Nemojte da vas mrzi da pročitate celu prvu poruku.

procitao sam sve, nije me mrzelo,

sto se tice tvoje situacije, probaj da posmatras signale i pokazi samopouzdanje i vere u sebe.gledas je direktno u oci dok razgovarate itd. sitnice su cudo

To i radim.
« Poslednja izmena: 18. Jan 2013, 23:12:20 od *Lowe* »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Одакле си ако није тајна?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Samsung 111111
Citat
Krenuo sam vise da pričam sa njom u školi, sms.   Malo po malo pa sam i dosta puta sedeo sa njom u klupi.   Mnogo puta me je zatekla kako je gledam, viđao sam i ja nju kako ona gleda mene.   Nekoliko puta zajedno smo išli kući sami, a par puta sam išao sa njom dužim putem samo da bih bio duže sa njom.   Ali nisam imao hrabrosti da joj kažem šta osećam.


Brate ona te u startu odvalila da si zaljubljen u nju.Ili da ti se svidja.Tako kad si se vec blamirao sto lepo nisi iso do kraja ?!
Msm ne kapiram poentu da se blamiras i pojedes sva govna i na kraju ni ne pitas.Pa ja msm da bih se jeo dano-nocno bez odgovora.
Znas ako ti je blam da joj pridjes,gledaj da se malo opustis.Nisi mator imas 18 godina,tad se sve prasta i daj sebi malo oduska..pa i oprosti sebi i da je ne smuvas.Nece ti pasti kruna sa glave.
Inace nemam neki poseban savet..Moras da pridjes.Msm kakav god ti mi plan napravili svi bi se svodili na to da mora da ti bude neugodno.Tako da, jebiga izguraj to..svaki poccetak je tezak...
Kapiram da ako je kojim slucajem smuvas,tvoj ego ima da skoci u petsto XD
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.