Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I zapad mu priznao popularnost-Vladimir Putin  (Pročitano 5024 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Možete da se ubijete pričajući negativno o Putinu, džaba jer ima nas  koji ga drugačije doživljamao. I njega i njegovu državu.

Time što ga hejtujete ne umanjujete njegov lik i delo. Naprotiv, uzdižete ga do nebesa.

To što ga neki ne vole ne znači da nema nekoga ko ga voli i ceni ono što radi za Srbiju. A uradio je dosta i tek će.

I moje je legitimno pravo da podržavam i Rusiju i Putina.

Pa sad, svako ima svoje mišljenje. Ja sam mnogo puta iznela svoje Za a volela bih da čujem neko argumentovano protiv. Napominjem, argumentovano i bez prozivki, provokacija i vredjanja.


u Srbiji je lakse biti protiv nje nego uz nju...mentori to ne vole  Smile

Egzakli  Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2013, 23:21:22 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?

On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.

Cekaj malo ,.....a ti znas da nije? Spekulisalo se o tome godinama, a zasto bi moje neslaganje sa temom bilo provociranje? Nece verovatno niko ni reagovati jer ovo nije prvi put da ja kazem negativno misljenje, sto je dozvoljeno , o Putinu i Rusiji uopste.
Ne znam zasto dozvoljavas sebi da te licno pogadja ako neko ima drugacije misljenje o Putinu? Mislis da njega boli djoka za tebe ili mene, ili Srbiju uopste? Sve mislim.

Znam ja to tvoje neslaganje  Smile
Inace bilo sta sto se spekulisalo, ne mora da znaci da je tacno.

Kako znas moje neslaganje? Mislis procitao si ono sto sam pisala na forumu o Rusiji u poslednjih nekoliko godina? Ako jesi svaka cast. Ako nisi imas prilike da vidis moje stavove od bombardovanja na ovako. Jer Ruse gledam kao kljuc za bombardovanje moje Srbije.
Spekulacija je ono sto bi nas narod rekao "gde ima dima ima i vatre" Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
oplodi nas putine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?

On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.

Cekaj malo ,.....a ti znas da nije? Spekulisalo se o tome godinama, a zasto bi moje neslaganje sa temom bilo provociranje? Nece verovatno niko ni reagovati jer ovo nije prvi put da ja kazem negativno misljenje, sto je dozvoljeno , o Putinu i Rusiji uopste.
Ne znam zasto dozvoljavas sebi da te licno pogadja ako neko ima drugacije misljenje o Putinu? Mislis da njega boli djoka za tebe ili mene, ili Srbiju uopste? Sve mislim.

Znam ja to tvoje neslaganje  Smile
Inace bilo sta sto se spekulisalo, ne mora da znaci da je tacno.

Kako znas moje neslaganje? Mislis procitao si ono sto sam pisala na forumu o Rusiji u poslednjih nekoliko godina? Ako jesi svaka cast. Ako nisi imas prilike da vidis moje stavove od bombardovanja na ovako. Jer Ruse gledam kao kljuc za bombardovanje moje Srbije.
Spekulacija je ono sto bi nas narod rekao "gde ima dima ima i vatre" Smile

Ovim si sve rekla, ne bih te vise zadrzavao.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Čuvaj se - pas ujedam!

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1155
Zastava Pozarevac
OS
androidNepoznat
Browser
Opera 11.10
mob
Samsung neki
Pazi se Sandra dobro sta komentarises dok su ovo dvoje prisutni.
Dok je Arijada sedela sa ruskim generalima '99 Alokinator im je sedeo u krilu.
Sta ako su u pitanju neke jake face a mi se ovde prolupavamo pa dodje Putin i sve nas otera u Sibir na rehabilitaciju.
IP sačuvana
social share
Kažu da je život kao jednosmerna ulica, moj nekako više liči na kružni tok.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Obratiti pažnju na drugi post od mene. Jbt samo što ne padoh sa stolice  Smile Smile Smile


oplodi nas putine

Ne znam Munka, mnoge se ovde i dalje pale na kurate Ruse  Smile

[/img]



E sad, možemo da nastavimo da se zajebavamo ili da pišemo ozbilno. Ili se oplodjavajte ili pištie argumentovano. To bi bilo normano.  Smile

FSB je sveprisutan @zile, ne brini ti za to. Drago mi je da mi pratiš postove po temama. To ukazuje na još veću popularnost Putina nego što i mogu da pretpostavim Smile
« Poslednja izmena: 15. Jan 2013, 23:37:07 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Lepo ti govorim, ja o tome govorim godinama, ne znam koliko godina imas ali ja sam recimo imala 19 kad je pocelo bombardovanje....I kad je brat Rus preinacio Nejt u Da radi otpisa milionskog kreditnog duga.  Smile
Od tada ih ne podnosim.  Smile


zille ...ne citam sta doticna pise, samo naslove tema, nije mi ni blizu interesantno a ovog decka Alokinatora ne poznajem a koliko vidim ni on mene....tako da...ja cu svoje misljenje da iznesem. Imala sam ja prilku da razgovaram o Rusima sa armijom protivnika nikad me nisu ucutkali. Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Ja iskreno ne znam sta se sve desavalo '99 jer sam imao 8 godina, ali kad vidim sta se sad desava, Rusi su mi najbolja opcija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
CQ Moderator
Jet set burekdzija

Ja sam zvezde.

Zodijak Scorpio
Pol Žena
Poruke 5594
Zastava ...
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Qtek 666
Sta vas spopali ti Rusi? Podjednako su nebitni ko i Ameri, samo sto vise lice na nas. A Putina gledam jedino ko lika o kojem masta moja jako dobra drugarica. Seksualno. I godinama ne mogu da se odlucim da li bi, eventualno, nekad zavrsio u nekoj mojoj fantaziji. Seksualnoj.
IP sačuvana
social share
Ako ništa ne tražiš, ono što ne tražiš, naći će tebe.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ja iskreno ne znam sta se sve desavalo '99 jer sam imao 8 godina, ali kad vidim sta se sad desava, Rusi su mi najbolja opcija.

Vidis....ja tebi necu reci istu onu " ovim si sve rekao" nego cu ti reci kao neko ko je stariji i o ovoj temi ocigledno znam vise, je to da moras da sagledas "istinu" sa svih strana, da imas mnogo toga da procitas, da prostudiras i da te u zivoru zajebe jedno 10 sto blizih sto daljih rodjaka i prijatelja da bi znao iskreno da prepoznas kome da verujes i kako da se postavis. Lepo je biti lojalan prijatelju ali ne ako ti u tom slucaju ispadas glup Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.