Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: I zapad mu priznao popularnost-Vladimir Putin  (Pročitano 5027 puta)
15. Jan 2013, 21:34:02
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Lik i delo Vladimira Putina


[/img]



Владимир Владимирович Путин (рус. Владимир Владимирович Путин; 7. октобар 1952, Лењинград, сада Санкт Петербург) је тренутни председник Руске Федерације.
За председника Руске Федерације изабран је 26. марта 2000, у првом кругу председничких избора. Од 31. децембра 1999. до 7. маја 2000. године, по декрету председника у оставци Бориса Јељцина, вршио је дужности председника Русије. За други мандат је изабран 2004. који је трајао до 7. маја 2008. када је га је на тој функцији наследио Дмитриј Медведев. Путин је изабран за други мандат на месту премијера, 8. маја 2008. На председничким изборима одржаним 4. марта 2012. победио је у првом кругу, освојивши 63,7 посто гласова.
Младост и служба у КГБ-у
Путин је рођен у Лењинграду (данашњи Санкт Петербург) 7. октобра 1952. Његова мајка Марија Ивановна Путина је била радник у фабрици, а отац Владимир Спиридонович Путин је био регрутован у Совјетску морнарицу да служи на подморници почетком 1930их, а касније је служио у НКВД-у у саботерској групи током Другог светског рата.[2] Владимир Путин је имао још два брата који су рођени средином 1930их; један је умро неколико месеци након рођења, а други је подлегао дифтерији током опсаде Лењинграда. Деда Владимира Путина, Спиридон Путин, је био лични кувар Владимира Лењина и Јосифа Стаљина.[3]
Путин је у младости волео да имитира обавештајце које су у филмовима глумили глумци попут Вјачеслава Тихонова и Георгија Жижонова[4] Дипломирао је међународно право на Правном факултету Лењинградском државном универзитету, а тема димпломског рада је био Принцип најповлашћеније нације (рус. Принцип наиболее благоприятствуемой нации).[5] На универзитету је такође постао члан Комунистичке партије Совјетског Савеза и остао је њен члан све до њеног распуштања децембра 1991.[6][4]
Након дипломирања, Путин је примљен у КГБ. Радио је у Директорату КГБ Лењинграда и Лењинградске области, где је упознао Сергеја Иванова.[7] Године 1976. завршио је курс КГБ-а у Окти код Лењинграда.
Од 1985. до 1990. Путин је био на дужности у Дрездену, Источна Немачка. Након пада Берлинског зида, Путин је био враћен у Совјетски Савез и у јуну 1991. је преузео место у Одсеку за међународна питања на Лењинградском државном универзитету, где је вице-ректор био Јуриј Молчанов. Градоначелник Лењинграда у то време је био Анатолиј Сопчак, асистент на Лењиградском државном универзитету из Путинових студентских дана и његов предавач. Путин је званично дао отказ у државној безбедности 20. августа 1991. током државног удара који је предводио КГБ против совјетског председника Михаила Горбачова.
Почетак политичке каријере
Постаје први заменик градоначелника Санкт Петербурга 1994, године, а у августу 1996. године се сели у Москву где постаје члан администрације председника Бориса Јељцина. Био је шеф руске обавештајне службе ФСБ (једне од наследница КГБ) од јула 1998. до августа 1999. године, а такође је радио као секретар у служби безбедности од марта до августа 1999. године.
Први пут премијер (1999)
Путина је Борис Јељцин поставио на место премијера у Влади Русије у августу 1999. године. Путин је постао пети руски премијер у мање од 18 месеци. Тада нико није очекивао да ће, јавности непознати, Путин на том месту остати дуже од његових претходника. Јељцинов главни опонент градоначелник Москве Јуриј Лушков и бивши премијер Јевгениј Примаков, су већ били у кампањи за председничке изборе. Тада нико није могао претпоставити да ће већ у септембру Путин постати најпопуларнији политичар у Русији. Иако није члан ни једне партије, Путин је подржао партију Јединство која је на изборима за Думу у децембру 1999. године освојила највећи број гласова.
Први пут председник
Борис Јељцин је 31. децембра 1999. године неочекивано поднео оставку и именовао Путина за привременог председника. Председнички избори су одржани 26. маја 2000, а Путин је победио у првом кругу, када је остварио убедљиву победу са 52,94 % победивши у већини гувернија осим у Чеченији. У неким гувернијама Путин је освојио и преко 80% гласова. После истека свог првог мандата Путин се поново кандидовао на изборима 2004. године и победио са 71,34 % гласова.
Путиново обнављање Русије
Владимир Путин радио је на препороду Русије, за време његове власти економија Русија расла је у просеку за 7% сваке године. Путин је радио и на учвршћивању централне власти у свим гувернијама. Тако је смањио ризик од отцепљења далеких области побуњених сепаратистичким осећањима.
Други пут премијер (2008)
По завршетку свог другог мандата 2008. године Путин је подржао Дмитрија Медведева на изборима, притом је рекао да намерава да задржи важну политичку улогу у држави (уз додатак да ће то урадити само ако Медведев победи на изборима). После победе Медведева, Путин је изабран за премијера у новој влади. Он је 2008. прихватио да постане председник Јединствене Русије, владајуће странке у Русији.
Други пут председник (2012)
Владимир Путин је изабран за председника на изборима 2012. Наследио је Дмитрија Медведева који је њега након инаугурације наследио на месту премијера.
Популарност
Путин ужива популараност широм Русије и у многим државама света, нарочито у земљама у развоју [8], а у Русији он се сматра симболом оживљеног национализма.[9]
У многим земљама са већински православним становништвом Путин се цени због својих дела учињених на рехабилитацији положаја православне цркве у Русији.
Путин је популаран и у Србији, Републици Српској и Црној Гори због принципијелног става Русије у одбрани суверенитета Србије. Он је проглашен за почасног грађанина више српских градова: Новог Сада, Сомбора, Врњачке Бање, Рашке, Апатина, Врбаса, Пожаревца, Љубовије, Оџака, Свилајнца и Лознице.[10]
Године 2007. проглашен је за „личност године“ у избору америчког часописа „Тајм“.
У очекивању посете Владимира Путина Републици Србији 2007. године, у својству председника Руске Федерације, тадашњи патријарх СПЦ Павле је предложио, а Свети архијерејски синод прихватио, да се Владимиру Путину додели највише црквено одликовање, Орден Светог Саве првог реда, у знак дубоке захвалности за љубав према тој цркви и за драгоцену подршку у настојању да Косово и Метохија остану у саставу Републике Србије. Овај орден је Владимиру Путину уручио патријарх Иринеј у Храму Светог Саве, 23 марта 2011. године.
Приватни живот
Ожењен је Људмилом Путин и имају две кћерке. Верник је Руске православне цркве и често истиче заслуге своје мајке за своје верско опредељење.[12][13] Тренира бокс, самбо и џудо (црни појас 6. дан) и бави се скијањем. Воли животиње и има женку црног лабрадора ретривера звану Кони .
Ruski car Putin
Dugogodišnju dopisnicu RTS i "Nina" iz Moskve Ljubinku Milinčić smatraju najvećim srpskim putinologom. Intervjue sa ruskim premijerom Vladimirom Putinom pretočila je u knjige. Nedavno je promovisala i prvi tom triologije "Fenomen Putin - čovek koji je stvorio sam sebe", a do jeseni bi na tržištu trebalo da se nađu i druga dva toma "Čovek koji je ukrotio oligarhe" i "Čovek koji je preporodio Rusiju".
Za većinu Rusa jedan od najmoćnijih svetskih državnika predstavlja otelotvorenje božje pravde i čoveka koji je zemlji vratio ugled, a narodu nacionalni ponos i dostojanstvo. Američki magazin "Tajm" proglasio ga je za ličnost 2007. godine "zbog majstorskog rukovođenja zemljom koju je doveo u stanje stabilnosti", nazivajući ga carem nove Rusije i opisujući ga kao "čoveka koji je čista snaga volje".
 
Ko je Vladimir Putin?
- Teško ga je opisati jer i on sam želi da ostavi deo tajne oko sebe. Pripremajući knjige o Vladimiru Putinu, to pitanje sam postavila i psiholozima. Žarko Trebješanin ga je uporedio sa ličnošću iz bajke. A u bajci car ima tri sina, na najmlađeg niko ne obraća pažnju, on je razmažen i slobodan. Stariji sinovi u ruskim bajkama su moćni, oni su naslednici prestola. Na kraju se ispostavi da prva dva sina ne zaslužuju presto i car postaje najmlađi brat.
Po čemu život ruskog premijera liči na bajku?
- Putin je zaista imao dva starija brata, ali oni su umrli pre nego što se on rodio. I upravo zato se odnos roditelja prema njemu mogao objasniti rečima - samo neka je živ i zdrav. Do petog, šestog razreda nije voleo da uči, igrao se po dvorištima. Tada je video film u kojem su obaveštajci ljudi koji mogu sve i rešio je da postane obaveštajac. Počeo je marljivo da uči, umesto trojki dobijao petice, završio je pravni fakultet, magistrirao i krenuo putem koji je zacrtao.

Koliko je školovanje za obaveštajca uticalo na formiranje njegove ličnosti?
- Taj deo obrazovanja stvorilo je od Putina čvrstu, jaku, usredsređenu ličnost, čoveka koji mora da pobedi, koji ne pokazuje emocije i koji će pet puta promisliti pre nego što nešto odluči. Kažu da je u Rusiji buja korupcija, ali je obaveštajna služba skoro nekorumpirana. Oni se vaspitavaju da taj posao rade iz ljubavi prema domovini, pa i Putin sve što radi čini iz velike ljubavi prema Rusiji.
 
Može li se reći da je Putin savremeni ruski car?
- U psihologiji ruskog naroda je sačuvana predstava o caru-baćuški koji rešava sve probleme. Najpre su bili takvi vladari, a onda je došla revolucija i sa njom Staljin koji je bio još jači od cara. Ono što je Staljin u negativnom smislu radio ruskom narodu to nijedan car nije činio. Potreba za autoritetom oduvek je postajala u psihologiji slovenskog naroda. Ruski čovek nikada nije slobodno odlučivao o svom životu. Prvo je bio kmet i radio za plemića koji mu je davao onoliko koliko je smatrao da mu je potrebno da preživi. U komunizmu je dobijao platu, ali nije mogao da odluči kad će kupiti televizor ili frižider jer je trebalo doći na red za to.
Kakav utisak je ostavio na vas?
- Na jednoj konferenciji organizovanoj za uzak krug novinara sedeli smo jedno preko puta drugog. Posmatrala sam njegovu mimiku, činilo mi se da vidim kako mu brzo lete misli, kako u deliću sekunde traži najbolje moguće rešenje i najbolje odgovore. Sve objašnjava slikovito i veoma je duhovit. Odlično je obavešten, kao iz rukava sipa gomile podataka. Mislim da kamere ne mogu da prenesu tu neposrednost. Jedino kad je ljut, onda je leden, oštar i surov. Ali, ima i drugačijih situacija. Kada mu je ruska baka poklonila džemper potpuno se raznežio. To su retki trenuci kad pokazuje sebe onakvim kakav zaista jeste.
Koliko je sve ono što se dešava oko njega plod dobro osmišljenog marketinga
- Da nije marketing, ne bi bile kamere svuda oko njega kada nešto radi. Ali, ne bi mene zbog marketinga niko mogao da natera da se spustim na dno Bajkala u kapsuli ako sam klaustofobična ili da sednem za upravljač aviona koji leti nadzvučnom brzinom. Ne može ni reklama da se napravi ni iz čega. On se ne potčinjava PR službi, već PR stručnjaci koriste njegove talente i sposobnosti najbolje što umeju.
 
Stiče se utisak da je Medvedev u Putinovoj senci, pa se sve glasnije raspravlja o tome ko je od njih dvojice gazda u kući?
 
- Ne dao bog nikome da posle Putina dođe za predsednika. Bilo bi sasvim drugačije da je Medvedev došao na vlast posle Jeljcina. Ipak, ne smatram da je Medvedev u senci, on je jednostavno drugačiji čovek. Medvedev je 10 godina mlađi, vaspitavan je u porodici intelektualaca a Putin u radničkoj. Medvedev je kao dete iz dobre porodice morao da se potčinjava raznim pravilima i običajima, Putin je rastao slobodno. Uostalom, Putin nije slučajno izabrao Medvedeva za svog naslednika na mestu predsednika. Zajedno su radili 16 godina i Putin dobro zna šta Medvedev može.
-   
Putin: Mi smo pobednička nacija
"Hoćemo li pobediti? Hoćemo!", govorio je Putin masi, u kojoj se, prema procenama ruske policije, okupilo oko 130.000 ljudi. To je do sada najveći ulični skup u znak podrške Vladimiru Putinu.
„Nećemo nikome dozvoliti da se meša u naše unutrašnje stvari“, rekao je Putin u govoru okupljenima koji su došli da ga podrže na moskovskom stadionu Lužnjiki kada je bila kandidatura za predsednika Rusije.

Rusima je pobeda zapisana u "genetskom kodu" i oni neće dozvoliti strancima da se mešaju u njihove unutrašnje stvari, rekao je ruski premijer i predsednički kandidat Vladimir Vladimirovič Putin na centralnom predizbornom mitingu u Moskvi.

"Nećemo nikome dozvoliti da nam nameće svoju volju. Imamo našu volju i to nam je uvek pomagalo da budemo pobednici. Mi smo pobednička nacija. To je u našim genima. To je u našem genetskom kodu", istakao je Putin.

On je pozvao na ujedinjenje "sve one koji Rusiju smatraju svojom domovinom". "Glavno je da budemo zajedno, mi smo multinacionalni, ali jedinstven i jak ruski narod", rekao je Putin.

„Simbolično je što smo se okupili 23. februara, na Dan branilaca otadžbine, jer smo mi zaštitnici otadžbine. Došli smo da kažemo da volimo Rusiju!“, dodao je Putin na mitingu koji je održan pod sloganom „Odbranimo zemlju“.

Citirajući stihove Ljermonotova, Putin je rekao: „Bitka za Rusiju se nastavlja. Pobedićemo!“
Izborni skup: Vladimir Putin na stadionu Lužnjiki (Beta - 23.02.2012.)
Miting pod sloganom "Zaštitimo zemlju" održava se, vrlo simbolično, na nacionalni praznik - Dan zaštitnika otadžbine. Premijer Putin je u govoru evocirao istorijske događaje, poput Bitke kod Borodina 1812. godine, kada se Rusija borila protiv Napoleona.

„Pozivamo sve da se ujedine, sve one koji Rusiju smatraju svojom otadžbinom, one koji su spremni da je štite, paze i veruju u nju", rekao je ruski premijer.


„Mene niko nije naterao da dođem. Iz naše privatne firme 'Rusko mleko' iz Podmoskovske oblasti došlo nas je 500. Imam 52 godine i video sam sve naše šefove država, od Brežnjeva naovamo. Putin je najbolji“, kaže Andrej.

Ruslan (32) iz Moskve, navodi da je došao sam, jer mu se dopada Putin i jer se „sa njim dobro živi“. Dodaje da mu je otac poslanik vladajuće Jedinstvene Rusije. Kaže da nema ništa protiv ni mitinga opozicije, mada, kako navodi, njima se ne daju ista prava za okupljanje kao vladajućoj strukturi.

Sam stadion bio je preplavljen transparentima Jedinstvene Rusije, Putinovim slikama, plakatima s parolama podrške Putinu.
U Moskvi su održani mitinzi Komunističke partije RF Genadija Zjuganova i Liberalno-demokratske partije Rusije Vladimira Žirinovskog za podršku njihovim kandidatim , ali je na njima bilo svega po nekoliko hiljada ljudi.


Korišćeni izvori-Wikipedia, B92, Glas Rusije





« Poslednja izmena: 15. Jan 2013, 21:36:09 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Citat
putinologom

 Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Ovo je stvarno izvan svake pameti. Barem treba da se plati za ovakav literarni BJ.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Meni je Vladimir Putin mnogo veći lik od Sulejmana.

Faca je, i to svetska. Daj Bože da jedan takav zavlada ovim prostorima.  Smile
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?

On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini


On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.

Samo čekam da to još neko primeti a lepo su svi opomenuti.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?

On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.

Cekaj malo ,.....a ti znas da nije? Spekulisalo se o tome godinama, a zasto bi moje neslaganje sa temom bilo provociranje? Nece verovatno niko ni reagovati jer ovo nije prvi put da ja kazem negativno misljenje, sto je dozvoljeno , o Putinu i Rusiji uopste.
Ne znam zasto dozvoljavas sebi da te licno pogadja ako neko ima drugacije misljenje o Putinu? Mislis da njega boli djoka za tebe ili mene, ili Srbiju uopste? Sve mislim.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


MAJA

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3310
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
u Srbiji je lakse biti protiv nje nego uz nju...mentori to ne vole  Smile
IP sačuvana
social share
Nemoj na silu uzmi veci cekic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Asha 302
Evo ga..potvrda popularnosti dvostrukom agentu, ni prvi ni poslednji put da CIA zvanicnik bude na celu jedne drzave  Smile

"popularnost u Srbiji" jebes mi mater kod koga i gde je on popularan, ja ne znam ko lupeta po ovim tekstovima. Ko je gori? Oni koji lupetaju ili ovi sto veruju?

On je bio u KGB-u, to sto ti ne znas sta pises to je druga stvar. Napomenuto je da se ne provocira i ne truje po ovakvim temama, ali ocigledno ti imas obilatu protekciju i za tebe i pojedine to ne vazi.

Cekaj malo ,.....a ti znas da nije? Spekulisalo se o tome godinama, a zasto bi moje neslaganje sa temom bilo provociranje? Nece verovatno niko ni reagovati jer ovo nije prvi put da ja kazem negativno misljenje, sto je dozvoljeno , o Putinu i Rusiji uopste.
Ne znam zasto dozvoljavas sebi da te licno pogadja ako neko ima drugacije misljenje o Putinu? Mislis da njega boli djoka za tebe ili mene, ili Srbiju uopste? Sve mislim.

Znam ja to tvoje neslaganje  Smile
Inace bilo sta sto se spekulisalo, ne mora da znaci da je tacno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.