IN < - Pitanja vezano za tehnicke probleme u radu foruma - >LO
(1/134) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Ukoliko primetite neku tehnicku gresku ili imate neki od problema vezanih za funkcionisanje foruma (ne otvaraju se stranice, sporo se otvaraju, ne prikazuju se poruke, ne mozete da saljete nove poruke ili privatne poruke i sl.), molim vas da ih prijavite ovde i ucinicemo sve da budu resene u sto kracem roku.

Za sva ostala pitanja vezano za funkiconisanje foruma, procitajte [Pravilnik], [Najcesca pitanja], pregledajte [ovaj podforum] ili u slucaju da ne mozete da nadjete odgovor - otvorite novu temu:



Autor: Lazar Milic Milic :
Може ли се некако онај проблем са решити? Дуго већ смара..

Не знам шта сте нам предлагали.. да поставимо поруке за прочитане? Више пута сам то радио.. ништа..




Autor: marko 284 :
Vec par meseci mi ne postavlja teme za procitane kada ih procitam vec moram da ih otvorim po dva-tri puta i zatvorim da mi se ne bi pojavljivale u "novi odgovori". Takodje mi u "Nove poruke od prethodne posete" stavlja i teme na kojima sam ja pisao zadnji tako da to izgleda ovako kao na prikazanoj slici...

Pa da pitam, kada ce se to ispraviti ako je moguce? 
Autor: crazy 123 :
meni se desava isto sto i marku

Autor: chelavi1 :
Ista situacija je svima relativno cesta pojava, ali je problem to sto ne postoji pravilo, niti se moze pronaci razlog zasto se desava, kada se desava bez nekog pravila.
Programeri su vise puta gledali i za sada nisu nasli niti razlog, niti resenje.

Za sada molimo za strpljenje i razumevanje, sa obzirom da problem nije lako izolovati, niti ga je moguce namerno ponoviti, kako bi se locirao uzrok.

Svakome od vas se to desava bez nekog pravila, i shvatite da je to bas i najveci problem za isolaciju i otklanjanje uzroka.

Nadamo se da ce biti reseno u narednom periodu...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana