Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:34:53
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 590 591 593 594 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pogled na Istok - Srbija i Rusija danas  (Pročitano 767086 puta)
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Citat
Vucica ne volim i mislim da je jako los predsednik.
Ali... na izborima je "razvalio"
Niko njega nije "instalirao"

Primer kako izgleda ne kome je glavu dupetu.

Nije on ovde direktno postavljen vec indirektno. Pravljenjem politicke pozadine u Srbiji a izvesno i direktnim uticajem na izbore u Srbiji.
Dakle uzmes lidera najjace stranke i zatvoris ga neosnovano i drzis protiv svih prava.
Ili potcinjavanjem na osnovu kompromisa/ucene/obecanja.
Pa drzanjem svojih medijskih struktura..ili direktnim naredjenjima.
Kao sto je ne znam Haradinaj covek koji je pod palicom Zapada. Mislim da se javno tako izjasnio.

Vucic je nas predsednik samo na papiru. Danas da Brisel i Vasington odluce da on to ne bude...prakticno kraj za njega.

Ja ne znam sta ti uopste pokusavas.

Pokusava decko da ti objasni da si dijabola. Imas 3 stava za istu sitaciju, a onda pokusavas da se igranjem terminima pravis pametan a ispadas glup ko kurac.

Kosovo nije nezavisna drzava. Ako bi se igrali teriminima mi bi morali svaku nasu rec da merimo i uporedjujemo sa znacenjma i definicijom te reci. Govorimo razgovetno da bi se razmeli a ne da bi se pravili pamtni.
Sad cu ja sa tobom da raspraljvam dal je Kosovo nezavisno, delicmino nezavisno, sta uopste bukvalno znaci "nezavino" i slicna sranja.

Dakle, Kosovo je u ovom momentu van svake nase kontrole ili te kontrole ima ali je mala. Znaci da, ako to tvoje usi zele da cuju..nasa vlast na Kosovu nema nikakve ingerencije.

ALI,

Kosovo nema defakto podrsku u celom svetu. Cak sta vise u ovom momentu EU nema konacan stav. Rusija je protiv. Kina je protiv. Indija, Brazil..
Njihova podrska u vidu USA je jaka..Ali nije dovoljna. Jer nije ceo svet Amerika, niti ce to tako da bude.

Zasto to kazem ?

Jer ceo moj zivot je bila prica "Kosovo je zavsena prica"..a istovremeno kukaju oni koji misle da je Kosovo zavrsena prica Smiley Kad je zavseno ja ne znam koji kurac stalno napinjenete da je zavrseno.
Dokle god je situacija na ovom planu koju sam naveo iznad..Nikad nece biti drzava u punom kapacitetu.
Uvek ce da bude situacija gde  cemo da ih saplicemo.
Ekonomija ce da pati mrznja ce da jaca.
Ja nemam problema sa tim. Ne smeta mi da zivim u trajno nestabilnom podrucju. Smiley


Sto se tice Zapada. Mi nikad necemo biti prijateljske zemlje. Ja ne znam koliko ogranicen treba da budes da mislis da ce to da se promeni Smiley
I sve i da nas silom nabiju u EU ..ali pazi silom. Kao CG u Nato. Protiv volje stanovnistva, bez referenduma.. i sl.
Mi cemo da budemo  ono sto je HR bila u Jugoslaviji.
U fazonu tu smo jer moramo i delom iz interesa...ali ako se ukaze sansa mi cemo da budemo oni koji ce da im zabodu noz u grkljan Smiley

Koji je nacin da se Zapad i Srbija pomire ?

Dug je to put.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Srbija i zapad su vec pomireni. Ti nisi Srbija.


Inace se slazem sa dosta toga iz tvoje poruke, sem sto volis da zauzimas inadzijski stav koji te vodi u pogresne zakljucke. I sto volis da vredjas... Vrlo banalno.

Sve u svemy, ne vidim zasto je problem da reci imaju nijansirana znacenja, da zavise od perspektive itd. Za spaniju kosovo je deo srbije za francusku nije.

Ni sto se mene tice kosovo formalno nije nezavisno. To je medjunarodni protektorat kao bosna.

A i savrseno si se nadovezao na moje prethodne poruke stavom da ti nije problem da zivis u trajno nestabilnom regionu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava

Sve u svemy, ne vidim zasto je problem da reci imaju nijansirana znacenja, da zavise od perspektive itd. Za spaniju kosovo je deo srbije za francusku nije.


Проблем је када се правдаш како је Косово посебан случај како би оправдао своје контрадикторне ставове које се не заснивају на логици и истим принципима него на интересима.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ko kad se pravda ? Ameri?

:-)
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Па на пример Амери када признају Косово а не признају друге такве случајеве или на пример Русија када признаје Абхазију или Јужну Осетију а не признају Косово. Мада од Руса нисам чуо '''посебан случај'' оправдање и они правдају тиме ако Америка признаје на основу интереса и кршењем међународног права, можемо и ми и боли нас курац.

Тако да да, Амери су смисли тај концепт посебног случаја како би оправдали контрадикторне ставове на основу њихових спољнополитичких интереса али нису једини који се тако понашају, њих прате скоро све земље посебно западне које су признале Косово.

Није случајност што земље које имају сличне сучајеве не признају Косово јер би то директно дало повода њиховим случајевима. Тако да оне не признају не из принципа или интереса него једноставно из нужде јер су то махом амерички настројене земље и да немају те случајеве одмах би признале Косово.
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ma kakvo opravdanje? sta mislis da ce nemci ameri i ostali da povlace priznanje?

uostalom koliko je ratova vodila amerika od 1999te? gde su sve sipali bombe? pa kad se dokaze da im je opravdanje bilo lazno oni kazu jebiga i zavrse sta su poceli.


sta mi imamo od uvidjanja licemerja velikih sila? pa i nasa drzava je licemerna.
nego gledaj od cega se zivi i sta moze ubuduce pametno da se radi. nismo mi sposobni da isterujemo pravdu, sta god bila pravda
« Poslednja izmena: 25. Maj 2018, 19:39:44 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro



zadovoljstvo je ovo gledati i slusati...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile


Inace ovih dana su padobranci iz srbije stigli u razanj na dvomesecnu obuku..

« Poslednja izmena: 05. Jun 2018, 14:32:27 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 590 591 593 594 ... 857
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 21:34:53
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.