Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 709 710 712 713 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostale vesti iz sveta "dzet-seta" edicija 2  (Pročitano 787711 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ŽESTOKO OPLELA PO SVOM MUŽU Jelena Karleuša: "Duško je zadojen mržnjom!"


- Moj suprug nikako ne podržava ovo što sam uradila. S druge strane verujem da je ponosan što ima hrabru ženu koja se ne plaši da javno stane iza svojih uverenja - izjavila je pevačica koja je objasnila da je njen suprug takav stav "pokupio" od roditelja.

- Svest o ovakvim stvarima dolazi iz porodice. Ne možeš preko noći da promeniš ono čime si celog života zadojen, a to je netolerancija i mržnja prema onima koji su drugačiji. Ali eto, ja sam tu da menjam takvu svest - rekla je Jelena Karleuša.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile

i eto razloga za slobodu...

tako ocekivanu slobodu...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Jbg... to je tvoja diva... riba sa stavom Smile





KONTROVERZNI UČESNIK "ZADRUGE" Imao je okršaj sa policijom, više puta je tukao poznate ličnosti, a smešio mu se i zatvor



Osim u svom prvom "Velikom bratu" gde je postigao da bude miljenik nacije 2009, Miki je u svakom rialitiju napravio neki problem. U "Farmi" je udario Marka Vanili i potpuno mu je ispcepao majicu. Iako tada nije bio izbačen, sam je prekršio pravilo šoa, preskočio je ogradu i pobegao sa imanja.

U "Maldivima" se fizički obračunao sa Ivanom Gavrilovićem, odakle je i izbačen.

- Ružno je to što sam uradio. Stidim se svog postupka. Poneo sam se kao budala koja ne zna da se kontroliše. Povredilo me je to što me je Ivan vređao, ali to je rijaliti i ima pravo da me provocira. Čim sam to uradio, shvatio sam da sam pogrešio”, ispričao je tada Miki i objasnio je da će, ukoliko ne bude imao novca da plati novčanu kaznu televiziji "Happy" zbog kršenja ugovora, otići u zatvor.

Nakon svega sud mu je dodelio dve godine uslovno.

Tokom učešća u "Parovima", Dalila Moreno je tražila da se Miki Đuričić kazni jer ju je udario u glavu. Sve je počelo kada su se potukle Dalila i Anđela, a Miki je poželeo da odbrani devojku. Produkcija je prekinula emitovanje programa pa gledaoci nisu mogli da vide kako se sve završilo.

U "Parovima" je Mikijevu ruku na sebi osetio i Željko Stojanović koji je zaplesao sa Mikijevom bivšom devojkom Anđelom Lakićević, a pčelar iz Kupinova je dobio napad ljubomore, prišao je i udario ga je po glavi. Željko je davao izjave i da će Mikija tužiti u Strazburu, a potom je otkrio i da ga je spasio od zatvora.

- Ja sam Mikija spasio zatvora. On je na uslovnoj i mogao je da završi u zatvoru da sam se preko advokata obratio sudu“.

Inače, slično ponašanje Miki je preneo i u stvaran život.

On je nakon jedne utakmice u Rumi imao probleme sa policajcima.

Naime, nakon prepirke s političkim neistomišljenicima na fudbalskom terenu u svom selu, Miki je pre tri godine imao sukob sa saobraćajnom policijom, koja ga je zaustavila u tuđem automobilu i bez vozačke dozvole. U medije su tada dospele informacije da je Miki pesnicama udarao policajca koji ga je ošamario, ali on je to demantovao tvrdeći da je reč samo o verbalnom sukobu.


- Proglašen sam krivim zbog bahatog ponašanja prema službenim licima, ali je dokazano ono što sam i govorio, da nisam udario policajca. Kaznu koja mi je izrečena u iznosu od 100.000 dinara platiću u ratama, kako smo se i dogovorili. Novac ću uplatiti na račun socijalnog osiguranja i on će otići onima kojima bude najpotrebniji - rekao je tada Miki za „Blic“.

Inače, osim fizičkih obračuna, Miki je više puta priznao da ga je slava odvela u kocku, te da je tokom rialiti staža više dugovao nego što je zaradio, a nije imao ni velike sreće sa ženama.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Jelena Karleuša: Ne mogu više da imam decu; Nisam se udala za Karića zbog para


Pevačica Jelena Karleuša izjavila je da bi svom suprugu, fudbaleru Dušku Tošiću rado rodila treće dete, ali navodi da je njeno zdravstveno stanje veoma loše, pa zato ne može da mu ispuni želju.

Pop zvezda Jelena Karleuša otkriva da ne može više da ima dece, te zato neće svom suprugu, fudbaleru Dušku Tošiću ispuniti najveću životnu želju - da dobije sina!

Pevačica, koja u javnosti uvek izgleda snažno i moćno, priznala je u intervjuu za "Informer" da je privatno veoma krhka i ranjiva, te da joj problemi sa zdravljem ne dozvoljavaju da proširi porodicu.

* Da li se Duško miri s tim da mu nećeš roditi treće dete, odnosno sina?
- Duško prvo mora da shvati da je veliko pitanje da li bismo treći put dobili sina. Verovatno bih opet rodila devojčicu. Kada razgovaramo o tome, ja mu sve to kažem i na taj način ga odgovaram od ideje da pravimo treću bebu. Mada ja se nimalo ne bih bunila kada bih imala još jednu ćerku.

* Šta vas sprečava da radite na tome?
- Ja sam zdravstveno loše i zbog toga ne bih više mogla da imam decu. Imala sam već tri carska reza: dva zbog porođaja i jedan zbog hirurške intervencije na koju sam morala da idem nedavno. Trudnoća, odnosno sam porođaj sada je veoma opasan za mene.

* Na sreću, već si majka dve divne devojčice. Atina i Nika ne oskudevaju ni u čemu. Plašiš li se da će postati bahate?
- Vrlo sam stroga, a Duško je taj koji im sve dozvoljava. Nisu bahate, iako imaju sve što požele. Moja deca raspremaju za sobom, ne ostavljaju smeće, kažu i "dobar dan", i "hvala", "izvini", "doviđenja", "prijatno", persiraju starijima. Njih dve idu u devet sati uveče na kupanje i u krevet. One ne znaju ko su javne ličnosti u Srbiji, skoro pa i da ne znaju koliko su im mama i tata poznati. Ne opterećujemo ih svojim poslovima. Totalno su zaštićene, ali mora da se zna red. Naše ne je za njih veliko ne. Ne moram mnogo da pričam sa Atinom i Nikom, dovoljno je samo da ih pogledam. Kada su baš nevaljale, brojim: tri, dva i na jedan ustajem.

NISAM SE ZA KARIĆA UDALA ZBOG PARA
* Šta te privlači kod muškaraca?
- Sve sem love. Ni za mog bivšeg muža Bojana Karića nisam se udala zbog para. Supruga Duška sam upoznala kada nije bio poznat, ni slavan, nije imao ni lovu. Bio je mlad. Ja sam žena koja je mogla da bira, a izabrala sam njega. On se izborio za mene, a ja sam imala njuh i izabrala onog pravog. Duško se ostvario kao muškarac, otac, muž i fudbaler.
* Zanimljivo je da nikada ništa ružno nisi rekla o svom prvom mužu, a ni on javno nije govorio o tebi... - Ja nisam pljuvala Bojana, a što je još bitnije nije ni on mene. Zahvaljujem se porodici Karić što nikada nisu govorili ništa ružno o meni. Veoma sam srećna što sam se razvela od Bojana, jer da nisam, nikada ne bih bila sa Duškom, kojeg volim najviše na svetu.* Kako provodiš vreme kada nisu upaljeni reflektori?
- Volim da provodim vreme sa njima. Igramo se, crtamo, gledamo televiziju, kuvam im.

* Ti umeš da kuvaš?
- Ja super kuvam. Spremam hranu deci bez obzira na to što imam dve dadilje. Atina i Nika najviše vole kada im mama kuva. Imam čak i modle, pa pravim kolače u obliku zvezde, srca, zeke. Njih dve vole pasulj, kiflice, gibanicu...

* Kuvaš i pasulj?
- Kraljica sam pasulja, pravim ga najbolje na svetu. Ipak, ja sam neko ko ne prodaje tu priču u javnosti. Kada bih izašla u javnost sa pričom kako sam sjajna kuvarica, niko mi ne bi verovao. Prodajem ono što je ljudima lako da povežu sa mnom, sa mojim provokativnim izgledom. Uostalom, ne moraju ljudi da znaju sve o mom privatnom životu.

* Znači privatno si potpuno drugačija nego na sceni?
- Naravno! Znam da budem i najneprivlačnije i najaseksulanije biće na svetu kada to poželim.

* Imaš li tremu kada Duško treba da gostuje u estradnim emisijama, jer se ne snalazi pred kamerama kao ti?
- Na malim ekranima ja sam oštra, ali privatno sam veoma povučena. Nigde ne izlazim, nigde se ne krećem. Dosadni sam kućni tip koji ne voli da se šminka, da se oblači. Sve sam suprotno od onoga što mislite o meni. Niti sam gruba, niti sam oštrog jezika. Duško je privatno dominantniji od mene. I baš zato što ga dobro znam nemam tremu kada nastupa u nekoj emisiji, on je pravi fudbaler.

* Šta to znači "pravi fudbaler"?
- Postoje predrasude o fudbalerima. To kažu i za pevačice: da su glupe, neobrazovane, nemušte. Istina je da ima mnogo takvih, ali ima i drugačijih. Duško je jako pričljiv i elokventan, ali u javnosti je takav kakav je. On se bori na svoj način, nije vičan kada treba da se priča o škakljivim temama. Međutim, kada treba da govori o sportu, on nema nikakvu blokadu. Kada ga pitaš o estradi ne zna šta bi rekao, jer ga to ne zanima mnogo.

* Da li ga nervira kada otkrivaš detalje iz vaše spavaće sobe?
- Ponekad. Kada sam pisala kolumne, to je za njega bio veliki stres. Svađali smo se dosta tada.

POSTOJI HEMIJA IZMEĐU MARIJE I MENE, ONA VOLI PLAVUŠE

* Mnogi komentarišu da se oseća jaka hemija između tebe i Marije Šerifović...
- Postoji hemija između mene i Marije, ali postoji i između mene i Lukasa.

* Kažu da se između vas dve oseća ona seksualna...
- Nikada nisam razmišljala o tome, ali ja sam liberalnih shvatanja, podržavam LGBT populaciju. Ipak, moram da ti kažem da Marija nikada ni na koji način nije pokazala zainteresovanost za mene, kada sedimo privatno, kada se družimo...
* Ipak, umeš najviše da je iznerviraš, najviše da je nasmeješ...
- To nije do Marije, nego do mene. Znam kako da priđem, znam kako da izvučem od Marije ono što želim. Marija ne trza na mene, barem bih ja znala da je drugačije. Mislim da nisam Marijin tip, mada... ona voli plavuše.
* Kako nisi?
- Marija ne voli alapače. Marija voli baš sve suprotno od onoga što sam ja.
* Da li bi bila sa Marijom?
- Ne znam da li bih bila sa ženom. Ja sam prevara, delujem kao da bih eksperimentisala sa svim i svačim, a privatno sam klasična, pomalo umorna, pomalo nezainteresovana za te stvari...
* Da li si ikada razmišljala o seksu utroje?
- Muškarci imaju fantaziju sa dve žene, meni nikada to nije bilo zanimljivo. Moraću da pitam Duška da li bi mu bilo interesantno da gleda mene sa dve žene. Na primer, Mariju i mene.

(Informer)

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Citat
Tri meseca nisam pila alkohol, ponosna sam!

 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
Citat
KONTROVERZNI UČESNIK "ZADRUGE" Imao je okršaj sa policijom, više puta je tukao poznate ličnosti, a smešio mu se i zatvor

ako ih on onakav udara onda ih i treba izudarati...
gledo sam neko vece kod malagurskog je bio gost maric-cirilica
 i neka tamo doktorica  sto nesto prica o rijalitijima...
pa su pustali te neke sutke u rijalitijima..
 pa sam video kad je ovaj  medjed miki udario nekog drugog propaliteta,...

jbt covek je na ruku prenio svu tezinu tijela i svu energiju koju je  imao u sebi 
i posle mulavog udarca...pao je na coveka...
ovaj drugi propalitet da je napravio samo jedan iskorak u stranu i izbacio nasilnika  iz ravnoteze
olos miki .... glavom bi zid probio...



tako da ...samo sam potvrdio ono sto sam mislio posle prvog puta kad sam vidio tog mikija....
pitao sam se i tada ...pod utiscima njegovog 'ne znam kako bi nazvao -ponasanja'....
boze.... koliko li je puta ovaj covek dobio batina... Smile

sto se tice jelene karleuse ...mislim da treba da promjeni masinu za stancanje djece... Smile
ne bi rekao da je problem u njoj...jos je ona u tjeranju i dobra je za rasplod . .... Smile Smile Smile

 Smile
« Poslednja izmena: 03. Okt 2017, 13:57:16 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 709 710 712 713 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.