Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 707 708 710 711 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ostale vesti iz sveta "dzet-seta" edicija 2  (Pročitano 787559 puta)
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
TURSKI MEDIJI BRUJE O PREVARI Duško Tošić uhvaćen sa misterioznom brinetom


Reprezentativac Srbije koji igra za turski Bešiktaš viđen je kako iz jednog noćnog kluba izlazi sa jednom lepoticom, sa kojom je seo u automobil i odvezao se u nepoznatom pravcu.

On je te večeri navodno slavilo prvenstvenu pobedu sa fudbalerima svog kluba, a navodno ju je primetio u klubu i pozvao da mu se pridruži u separeu. Iz kluba su izašli oko pet ujutru.

Njihove zajedničke fotografije osvanule su u turskim medijima, i podstakle glasine da Duško vara svoju suprugu, pevačicu Jelenu Karleušu, sa kojom ima dve ćerke.

Karleuša se ovim povodom oglasila na Tviteru.

- Dragi turski mediji, ova žena je verenica Duškovog prijatelja, svi su bili zajedno te večeri. Ovo nije fer sa vaše strane - napisala je ona.




Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
SEKS, DROGA I RIJALITI Svi skandali srpske starlete koja je uhapšena zbog narkotika


Starleta Ema Lapin koja je uhapšena nakon što je u njenom stanu otkrivena veća količina narkotika, i ranije je javnosti poznata po skandalima.

Ema ima 22 godine, i bavi se pevanjem.Široj javnosti postala je poznata nakon učešća u rijalitiju "Parovi" na televiziji "Hepi" 2015. godine. U rijaliti je ušla kada je imala samo 20 godina, sa tadašnjim dečkom Markom Perovićem. U rijalitiju su se često svađali, te jedno drugo optuživali za prevare. Po izlasku iz vile, Ema je otkrila da ju je Marko prevario, pa je stavila tačku na tri godine drugu vezu.

Marko je potom ponovo ušao u novu sezonu "Parova", ali ovog puta bez Eme. Za to vreme, a ona je navodno pala u depresiju. Pisalo se da je jednom prilikom piokušala da se ubije kada je popila veliku količinu antidepresiva, zbog čega je završila na VMA.

Drami tu nije bio kraj. Ema je Marka potom optužila da ju je pokrao i da joj duguje novac, da se bavi podvođenjem devojaka, a njihove svađe često su bile zabeležene pred kamerama raznih emisija na televiziji "Hepi".

U septembru prošle godine Marko je takođe uhapšen pošto je kod njega pronađena droga. On je bio u društvu Mladena Vuletića, koji je takođe bio učesnik "Parova". Kod njega je tada pronađen paketić marihuane.

Pažnju tabloida Ema je privukla i krajem prošle godine, kada je u javnost iznela tvrdnje da je imala aferu sa vlasnikom TV "Kopernikus "Srđanom Milovanovićem, koji je inače dečko pevačice Jovane Tipšin. Ema je tvrdila da je Jovana za njihov odnos znala, ali da nije želela da prihvati da ju je dečko otkačio.

Kako saznaje "Blic", u stanu Lapinove, u kome je živela, ali nije bila prijavljena na toj adresi, pronađeno je oko šest kilograma marihuane spakovane u 23 paketa i jednu kesu, kao i jedna elektronska vagica sa tragovima marihuane. Kako izgleda njen dom pogledajte OVDE.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
SINAN SAKIĆ LJUT NA KARLEUŠU: Spasao sam joj život, a ona me zove džiberom!

Foto: Damir Dervišagić,Foto: Printscreen Instagram13:03, 29.05.2017.
(VIDEO) EDITA ARADINOVIĆ O SUKOBIMA SA...

Folk pevač Sinan Sakić samo je jedan u nizu pevača kojima se Jelena Karleuša nikada nije zahvalila što su joj pritekli u pomoć. Pevač otkriva da je „malu od skandala“ spasao batina od četvorice momaka u avionu i ističe da ga vređa što ga ona posle svega zove džiberom i seljoberom.

Budući da je Jelena više puta kritikovala takmičare „Zvezda Granda“ da ne treba da izvode pesme ovog narodnog pevača i “Južnog vetra” jer ih ona ne oseća najbolje i ne razume ih.

"Zašto onda ona peva moje pesme?! To je baš bezveze što priča. Mi smo bili stvarno dobri, ja sam nju i branio. Kad god ju je neko napao, ja sam je branio. Kad god smo se našli, ja sam je pozdravio i zato me je povrediolo kada sam čuo da pljuje po meni", iskreno kaže Sinan i otkriva kako je spasao život Karleuši, a ona mu vraća ovako.

"Sve se odigralo brzo. Legao sam u avion da spavam, vraćao sam se sa jedne tezge i bio sam umoran. Tek što me uhvatio san, osetio sam da me je neko uhvatio za ruku. Tada sam video da njih četvorica lupaju tamo i galame na nju. Govore joj kako hoće ovo, hoće ono. Vidim koliko je sati i priđem tim momcima i kažem im: „Ej, momci, bre, dajte, ostavite je na miru, to je žena. Šta vi imate s njom?“. Oni me pogledaju i kažu „Pa ona ne može pet života da živi“. Ja počnem da vičem: „Stanite. Ostavite ženu na miru. Je l‘ hoćete da siđemo sada dole i da nas sačeka policija, pa da pitaju šta smo radili u avionu?! Sedite, bre, tu i smirite se“, prepričava Sinan neprijatnu situaciju.

 
"Onda sam prišao njoj i rekao joj: „Sestro, eto, a tvoj brat je onda seljober i džiber?“. Ona je počela da se pravda; „Pa nisam ja mislila na tebe“, kaže, a ja je pitam: „Pa kako nisi mislila, kad si govorila za ‚Južni vetar‘?“. Pokušava ona da se izvuče, kao: „Pa to je prošla muzika“, a ja se mislim kako, bre, prošla muzika, mi smo doneli revoluciju u zemlju, kao „Bitlsi“ što su doneli u Engleskoj. Preokrenuli smo kompletnu vrstu muzike", tvrdi Sinan, nakon čega je rešio da popusti i jednostavno sleže ramenima.

"Na kraju sam joj rekao: „Sestro, nema veze, neka si“, a ona meni: „Nisam, nisam mislila na tebe“. To me je uvredilo jer nema veze da li je mislila na mene ili na nekog drugog, sve nas je stavila u isti koš. Ona mi se posle pravda kako peva moje pesme na nastupima, ali ja ne znam šta je s njom. Sve vreme razmišljam šta je toj ženi da tako vređa koga stigne", završava Sinan, koji ne krije da ga je Karleuša povredila iako joj on nikada nije dao povod, već da je pevačica čak želela da snimi duet s njim.


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ovu sad kupuju i za manje od pica...  Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Синан ко Конан.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
PEVAČICA PALA ZBOG EKSTAZIJA: Plakala i histerisala pa kroz suze pitala da li je lepa u novinama



Autor: Jelena Spasić, Foto: Damir Dervišagić

BEOGRAD - Ema Lapin (23), pevačica „Granda“ i bivša učesnica rijaliti programa „Parovi“, napravila je incident posle hapšenja zbog droge, pošto je odbijala da uđe u ćeliju i tražila da se za nju obezbede posebni uslovi!

Kako otkriva sagovornik Kurira, rijaliti zvezda je histerisala, vrištala i plakala, a krivicu svaljivala na policiju i izvesnog Crnogorca Kostu. Međutim, sve prisutne je šokirala kada se između dva napada plača raspitivala za svoje fotografije u novinama.

Vikala i plakala
- Odbijala je da uđe u ćeliju, vrištala je i tražila da joj se obezbedi neka druga prostorija „jer ona ne može da boravi u takvoj rupi“. Posle prave borbe da uđe u ćeliju, nervozno je šetala, vikala, plakala, a onda se odjednom smirila i pitala da li novine pišu o njoj. Posebno ju je zanimalo da li joj je lepa slika - otkriva sagovornik upućen u istragu.

Prema njegovim rečima, Ema je odbila da iznese odbranu, pravdajući se da je u šoku, ali je kratko izjavila „da joj je sve namešteno“.

- Nisam kriva, droga nije moja. Sve mi je namestio Kosta, kriminalac iz Crne Gore. Ja se njega plašim - rekla je navodno ona, ali nije otkrila identitet muškarca kog je optužila. Ubrzo potom pokušala je da okrivi policiju da ju je maltretirala, ali i da stan u kom je pronađeno šest kilograma droge, kao i vagica za precizno merenje nisu njeni.

- Pravdala se da ona samo iznajmljuje stan na Novom Beogradu u koji je policija upala, sve vreme pokušavajući da odglumi zbunjenost - dodaje on i podseća da je starleta i pevačica u utorak uhapšena u stanu polugola, odnosno u donjem vešu, ali da su joj policajci dozvolili da se obuče i ponese torbicu sa ličnim stvarima.
Prema rečima sagovornika Kurira, akcija policije je trajala dugo, a učesnica rijalitija je uhapšena tokom večeri kada je primila pošiljku sa velikom količinom droge.

Tražila da vidi dečka
Kako otkriva, prava drama se odigrala i kada su joj stavljane lisice, jer je pokušala da pruži otpor, uz vrisku i napade histerije.
- Međutim, kada se smirila, imala je samo jedan zahtev: da je poseti dečko, izvesni Nemanja V. - otkriva naš izvor.

Inače, pevačica koja se na društvenim mrežama često hvali fotografijama sa luksuznih putovanja i skupim automobilima objasnila je i kako zarađuje novac.
- Ja sam estradna umetnica, godišnje zaradim od 10.000 do 50.000 evra - pokušala je da objasni odakle joj novac. 

Promenila ime zbog estrade
ZVALA SE EMILIJA VELKOVIĆ


Posle hapšenja Eme Lapin otkriveno je da ona ovo ime nosi od prošle godine. Ranije se, kako je utvrđeno, zvala Emilija Velković.

- Po zanimanju sam estradna umetnica i trebalo mi je estradno ime, koje je zvučnije - otkrila je ona.



Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
CECA: Godinama trpim torturu Karleuše! Dosta je! JK: Tek ću da ti je.em majku!



Autor: Foto Dragan Kadić

ESTRADNI RAT

Stars 30.05.2017. 10:27h

Rivalstvo i netrpeljivost Jelene Karleuše i Svetlane Cece Ražnatović na estradi traje više od 20 godina i ne vidi se kraj njihovim sukobima.

ako je sve vreme ćutala na optužbe koje je Karleuša iznosila na njen račun, Ceca je odlučila da progovori i stane na put najnovijim Jeleninim izjavama u kojima je optužuje da je kriva za ubistvo Zorana Davidovića Ćande.

Ražnatovićeva najavljuje da će pravdu da potraži na sudu kako bi zaštitla sebe i svoju porodicu.

Naime, Jelena je istakla da je Ceca naredila da se likividira Jelenin bivši dečko Ćanda i uzela pravdu u svoje ruke.

"Godinama ćutim i trpim najstrašniju torturu a da nikada nisam odgovarala na najveće uvrede i laži. Samo jednom sam pomenutu osobu tužila i dobila je na sudu", rekla je Ceca.

Ponovo sukob između večitih rivalki: Evo šta je rekla Ceca, a šta Karleuša

"Trpim najprizemnije klevete i laži. Ovoga puta ću se isključivo obratiti nadležnim organima jer sve ovo više nema ljudskog smisla. Primorana sam da zaštitim kako sebe tako i svoju porodicu jer svi su na udaru a ne samo ja. Razmišljam o tome da tražim psihijatrijsko veštačenje jer ne verujem da normalan čovek može da izgovori takve stvari.

Jelena Karleuša je na društvenoj mreži Tviter odgovorila Ražnatovićevoj i to u svom stilu, bez dlake na jeziku:

"Tek ću da ti je.em mater".


foto: Printscreen/Twitter
Blic/Aleksandra Vučićević/EPK


Izvor: Kurir
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
kad kokoska  umisli sebi da je jastreb .... Smile

IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 707 708 710 711 ... 735
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.