Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bice skoro propast sveta, nek' propadne nije steta  (Pročitano 30851 puta)
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
Samsung GT-S7580
Kradu i ubijaju pse, pa od njihove kože prave rukavice za golf


Vlasnicima pasa u Tajlandu vlasti te zemlje napomenule su da obrate posebnu pažnju na svoje ljubimce jer je zabeležen porast krađe kučića, koje lopovi potom ubijaju, a od njih, posebno od kože sa testisa, prave rukavice za golf.

Veliki broj slučajeva zabeležen je na granici sa Laosom, gde je pronađen ogroman broj psećih kostiju. Vlasti napominju da lopovi izvoze ubijene pse u Kinu i Vijetnam gde se nalaze fabrike za izradu golf opreme.

Pored toga, pseće meso se koristi i za izradu novčanika i nekih delova garderobe kao što su kape.

- Koža pasa se izbeljuje i potom se švercerskim kanalima prebacuje do fabrika za golf opremu. Takođe, koža se koristi i za neke muzičke instrumente kao što su bubnjevi – rekao je član specijalne policije Lamal Sakolpitak, koji je napomenuo da je koža sa testisa posebno tražena zbog mekoće.

On je rekao da i pored toga što u Tajlandu postoji veliki broj pasa lutalica, lopovi ipak kradu pse koje ljudi drže kao ljubimce jer su ti kučići umiljati i lakše ih je uhvatiti. Bilo je i primera da ljudi švercerima prodaju svoje pse po ceni od oko 10 dolara.

Izvor:Telegraf
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Veliki broj slučajeva zabeležen je na granici sa Laosom, gde je pronađen ogroman broj psećih kostiju. Vlasti napominju da lopovi izvoze ubijene pse u Kinu i Vijetnam gde se nalaze fabrike za izradu golf opreme.

A gastronomiju su zaboravili  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
porast krađe kučića, koje lopovi potom ubijaju, a od njih, posebno od kože sa testisa, prave rukavice za golf.
Знао сам да је голф геј, али ово... Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 35.0.1916.114
HOROR U GEPEKU: 100 kg svinjetine sa stočnog groblja poneli na pijacu

Osumnjičeni se terete, da su s groblja u ataru Sibača, Opština Pećinci, izvlačili i sekli meso uginule stoke



SREMSKA MITROVICA - R.J. (25) i G.J. (26) sa područja Sremske Mitrovice, uhapšeni su zbog sumnje da su izvršili krivično delo proizvodnja i stavljanje u promet škodljivih proizvoda.

Osumnjičeni se terete, da su sa stočnog groblja u ataru Sibača, Opština Pećinci, izvlačili i sekli meso uginule stoke.

U prtljažniku njihovog automobila, policija je pronašla oko 100 kilograma obrađenog svinjskog mesa za koje se sumnja da je namenjeno daljoj, pijačnoj prodaji.

Policija je oduzela meso i obavestila sanitarnu i veterinarsku inspekciju koja je izašla na lice mesta i konstatovala da meso nije za ishranu. Po nalogu inspekcije, meso je odneto u kafileriju na spaljivanje.


kurir
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 29.0
Хорор у гепеку  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 29.0
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.114
Otac zaklao sina kod Smedereva


SMEDEREVO – U selu Seone kod Smedereva u četvrtak oko 18 sati meštanin Đ. J. (72) izbo je kuhinjskim nožem svog sina Z. J. (49), koji je od nanetih rana preminuo nedugo nakon toga.

Ubistvu u trpezariji porodične kuće je prethodila svađa oca i sina, a istraga tek treba da utvrdi motiv zločina.
 
Ubica Đ.J. je uhapšen, određeno mu je poliicjsko zadržavanje, a tužilac je naložio obdukciju tela ubijenog.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 35.0.1916.153
HOROR U SARAJEVU Zadavljena muška beba nađena u kontejneru


Zadavljena muška beba pronađena je u kontejneru za smeće u opštini Novo Sarajevo.

Specijalista sudske medicine Hamza Žujo saopštio je danas da je obdukcijom ustanovljeno da je beba rodjena zdrava, nakon čega je vezana krpom u predelu vrata i zadavljena.
 
Telo bebe je pronašao jedan gradjanin i obavestio policiju, a lekari Zavoda za hitnu medicinsku pomoć konstatovali su smrt. Policija nastavlja istragu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 39.0.2171.95
STRAVIČAN PRIZOR U SELU RIĐEVŠTICI KOD TRSTENIKA

UBIO SE NA SVETOG NIKOLU: Obesio se o hrast jer su mu oduzeli četiri ćerke!

Slavoljub Egerić (40) ubio se na brdu iznad sela nakon odluke Centra za socijalni rad u Trsteniku da odvoje decu od njega



TRSTENIK - Slavoljub Egerić (40), zvani Čika iz Riđevštice kod Trstenika, obesio se o hrast na brdu iznad sela, nakon što su mu radnici Centra za socijalni rad oduzeli četvoro dece!
Egerić se ubio na Svetog Nikolu, a pronašao ga je brat od strica Dragan Egerić.

Stravičan prizor

- Sledio sam se kad sam video Čiku kako visi obešen o granu. Desetak minuta stajao sam kao ukopan! Nisam znao da li da mu priđem ili da bežim. Onda sam otrčao u selo da kažem šta se dogodilo - kaže za Kurir Dragan Egerić, koji je slučajno naišao na bratovljevo telo dok je šetao psa.



Golub Egerić, rođak nastradalog, kaže da je Slavoljubu srce prepuklo što više nije mogao da bude uz svoje mališane.
- Ko bi izdržao da mu neko otme četiri zlatne devojčice - Anitu, Anđelu, Katarinu i Milicu. Pričao mi je da su ga plašili da mora da potpiše u Centru za socijalni rad u Trsteniku da hoće da preda decu kako bi ponekad mogao da ih viđa, a ako ne potpiše, neće nikada da ih vidi - priča Golub.

Slavoljubu su deca oduzeta u utorak, tri dana pre tragedije, a on je sve vreme govorio da će da se obesi.
- Bio je to tužan, mučan i težak prizor. Čika se udarao u glavu i čupao kosu dok su decu smeštali u kola. Obožavao je svoje devojčice, žrtvovao se za njih. Radio je od jutra do sutra kako bi zaradio koji dinar i omogućio im da imaju što i druga deca. Kad su mu najavili da će mu oduzeti decu, pričao je po selu da to ne može da preboli i da će se obesiti. Ljudi to nisu ozbiljno shvatali, iako je od utorka, kada su decu odveli, do petka, kad se obesio, hodao kroz selo kao zombi - kaže komšinica L. U.


Majka pobegla

Slavoljubova supruga Dragana napustila je kuću u Riđevštici prošle godine u novembru. Sa sobom je u rodno selo Srnje povela najmlađu devojčicu jer je za nju primala socijalnu pomoć.
- Kad je pomoć ukinuta, odnela je dete u Centar za socijalni rad i ostavila ga, preteći da će ga ubiti ako ostane kod nje. Slavoljub je pak bio srećan da može da prigrli i najmlađu ćerkicu i doveo je sestricama u svoje selo. To je bio njen drugi brak, a i iz prvog braka imala je četvoro dece, koje je takođe napustila - kažu meštani.

Juče sahranjen

Za decom najviše tuguje baka Javorka.
- Pilići moji, kuća mi je pusta bez njih. Očuvali smo ih od kile mesa, a sada da nam ih uzmu. To je nepravda! Tražićemo da nam ih vrate - kukala je baka Javorka.
Slavoljub je juče je sahranjen na seoskom groblju u Riđevštici.

Očajni otac
ZVAĆU AKADEMIKA EGERIĆA

- U ovoj kući u Riđevštici rođen je poznati pisac, akademik Miroslav Egerić, moj brat od strica. Ići ću na sva vrata, moliću i njega da mi pomogne da mi vrate unučiće. Moj mlađi sin Miloljub, baba i ja staraćemo se o deci. Imamo dovoljno imanja i prostranu kuću da ih čuvamo - kaže deda Radivoje.



Centar za socijalni rad BEZ KOMENTARA

Reporteri Kurira pokušali su juče da stupe u kontakt sa zaposlenima u Centru za socijalni rad u Trsteniku kako bi dobili odgovore na pitanje zbog čega su Egeriću oduzeta deca, ali nisu želeli da daju bilo kakve izjave.
- To su poverljive informacije, koje ne smemo da iznosimo u javnost - bilo je sve što nam je rečeno u centru.

MISTERIJA  Po selu kruži strašna priča
DEVOJČICE UZELI ZBOG PEDOFILA?!


Po selu se uveliko priča da je najstariju devojčicu maltretirao seoski pedofil J. V. (70).
- Decu je uzeo Centar za socijalni rad privremeno da bi ih sklonio iz sela i zaštitio od tog pedofila. Brat nije hteo o tome da mi priča. Policija je odradila svoje, ali je negde stalo, ne znam zašto - kaže Slavoljubov brat Miloljub.

Po selu svi hvale reagovanje policije, ali se priča da je istraga zastala jer je pedofil radio u Švajcarskoj i da je imućan.
- Tog komšiju policija je hapsila i odradila svoj deo posla ali je sada na slobodi. Mlađa devojčica je pričala kako je gledala dok joj taj deda svlači stariju sestru. Čuo sam da se on branio u policiji da je dete svlačio da ga pretrese jer mu je navodno nešto ukralo - kaže jedan meštanin.


kurir
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows
Browser
Opera 12.17
mob
Nokia 6220
Citat
seoski pedofil
Као код Бората јебем ти сунце   Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 28 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.