Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bice skoro propast sveta, nek' propadne nije steta  (Pročitano 30856 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1430
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Ubica iz Kruševca zatražio mobilni od prolaznika i rekao: "Moram da se prijavim miliciji. Ubio sam ženu!"

Kruševačka policija uhapsila je u sredu uveče,oko 18.30 sati,u blizini kafane „Idu dani“ Radoslava Marinkovića (67) iz Dedine zbog ubistva Danijele M. (42) i njene ćerke M.M. (6)

Blic

Kruševac: Ubio koleginicu dok je sedela za stolom u kancelariji, pa se ubo nožem u stomak


Kruševačka policija uhapsila je Dragana B. (50) iz Pepeljevca, osumnjičenog da je na radnom mestu u fabrici "14. oktobar" sa više uboda nožem u vrat, grudi i stomak ubio koleginicu Vesnu R. (49) iz sela Malo Grkljane kod Kruševca, saopšteno je danas iz policije.

Blic

Oca ubio kamenom


Leskovačka policija lišila je slobode i odredila zadržavanje D.S. (19) iz Leskovca, zbog sumnje da je ubio oca S.S. (63) iz Leskovca, saopštila je danas Policijska uprava u Leskovcu.

Blic
« Poslednja izmena: 10. Jan 2013, 15:52:19 od WizKing »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Jednom davno, u jednom kult kaficu WC je bio oblepljen stranicama iz crne hronike umesto tapeta, uzicancija dok vrsis nuzdu  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Jednom davno, u jednom kult kaficu WC je bio oblepljen stranicama iz crne hronike umesto tapeta, uzicancija dok vrsis nuzdu  Smile

Da brze ide   Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Jednom davno, u jednom kult kaficu WC je bio oblepljen stranicama iz crne hronike umesto tapeta, uzicancija dok vrsis nuzdu  Smile

Da brze ide   Smile

Znam da mi uvek ispred nosa bio clanak o tipu koji je ubio taksistu bilijarskim stapom  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
У, баш комично.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
U tom trenutku je bilo jer sam bas pisao u pauzi na bilijaru  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
"Moram da se prijavim miliciji. Ubio sam ženu!"
Evo ti brate i ne moraš da ga vraćaš.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Devojčica i majka umirale u hodniku zgrade, niko od stanara nije hteo da pomogne

S.Milenković | 11. 01. 2013. - 07:13h 
Kruševljane je šokirala hladnokrvnost kojom je Radoslav Marinković (67) upucao Danijelu Milićević (42) i njenu šestogodišnju ćerkicu M.M. u hodniku zgrade u ulici Gavrila Principa 14 ali možda još više bezosećajnost stanara zgrade K16 koji su ostali iza zaključanih vrata dok su nemoćna žena i dete krvarili na stepeništu!

Ubica je smrtonosne hice ispalio oko 18.30 sati a Hitna pomoć je prvi poziv iz zgrade dobila tek 15 minuta kasnije!

- Bila sam u kuhinji kada sam čula dva pucnja.Brzo sam istrčala i videla Danijelu i malu kako leže na stepeništu. Pitala sam Danijelu „Ko je to učinio?“ a ona mi je samo očima pokazala na M. koja je tražila vodu.Pozvala sam sina koji je doneo ćebe i vodu i iz ruke je dala devojčici. U ćebetu smo je poneli do stana komšinice ali joj nije bilo spasa - vidno traumirana,priča Violeta Radenković koja je jedina pritekla u pomoć Danijeli i M. iako je pre desetak dana imala tešku operaciju.
 
Ubica iz Kruševca zatražio mobilni od prolaznika i rekao: "Moram da se prijavim miliciji. Ubio sam ženu!"

Violeta priča da je glasno dozivala komšije da pomognu povređenima, lupala na vrata ali niko nije želeo da otvori niti da pozove pomoć.

- U jednom stanu su mi rekli da je sama kriva i zalupili mi vrata ispred nosa! Tek je komšija sa prvog sprata pozvao Hitnu pomoć nakon desetak minuta.Kada je stigla Hitna pomoć sestra je tražila da pozovu još jedno vozilo a svi su nemo stajali.Niko nije hteo ni da joj donese makaze kako bi Danijeli isekla trenerku! Svi su stajali i gledali a kada su ih odneli i milicija došla okupili su se ispred zgrade da komentarišu. Strašno kakvi smo ljudi postali. Volela bih da u policiji proverim koliko je bilo poziva iz zgrade. Sumnjam da je bilo više od dva, tri a svi su čuli pucnjeve - kaže Violeta dodajući da je prošle godine ispred zgrade metalnom šipkom pretučen čovek ali ni tada niko nije pozvao Hitnu pomoć i policiju.

Stanari juče nisu bili raspoloženi da reporteru "Blica" otvore vrata dok su ljudi koje smo sretali u hodniku uglavnom slegali ramenima na pitanje da li su poznavali Danijelu i malu M. i zašto nisu pokušali da im pomognu. Na većini vrata nema tablica sa imenima vlasnika a neki su nam priznali da slabo poznaju svoj komšiluk i da “gledaju svoja posla”.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 3231
Zastava Šabac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia Asha 302
Neverovatno kakvi idioti od stanara.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


I Am My Own Savior!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 8650
Zastava Vrčin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Alcatel One Touch
Pored ovakvih "priajtelja" ne trebaju nam neprijatelji. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.