Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ne uzimati stan 201/62 J.Gagarina - Blok 45  (Pročitano 2017 puta)
07. Jan 2013, 07:35:41
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Gazdarica i njen sin ne vraćaju depozit od 300 EVRA.
U stanju su da vas verbalno izvredjaju i fizički nasrnu.

Update: Trenutno je cena stana (verovatno i depozita) spala sa 300 na 280 evra na Haloogalsima.



Sve u početku izgleda fino oko dogovora za stan. Preveliko prijateljstvo i uslužnost. Onda odmah na tom istom početku vam kažu da morate da plaćate dva fiksna telefona pošto su tu u stanu, iako nemate kako da koristite dva fiksna telefona.
Onda vam se požale kako su jedva završili sa prethodim podstanarima i kako su oni bili loši (to je bila jedna porodica sa malom decom pre nas, a sada ćemo to biti mi, mladi bračni par). Kako su jedva platili prethodna dugovanja i kako su se jedva pokrpili sa novcem od depozita. Umeju tu priču da ispričaju lepo i da im poverujete.

Na kraju kada predajete stan izračunaće da poslednji računi za infostan, struju, telefone (2 fiksna telefona) iznose 15000 dinara iliti 150 EVRA. Onda će nabaciti da stan mora da se očisti za 12000 dinara iliti 120 evra od strane žene koja čisti na crno i ne daje nikakav račun priznanicu, iako bi mogla priznanicu da da i kao obično fizičko lice i koja je zakonska. Tu će uključiti pranje tepiha, pranje kauča i fotelja u dnevnoj sobi kao i pokrivača za iste, brisanje prašine sa rubova vrata, i ne znam šta još. E kad to sabere na 120 EVRA, onda će dodati da zavesa u kupatilu mora da se baci i zameni novom za 5400 dinara. Pa silikon u kuhinji pored sudopere zato što je pocrneo od ručnog pranja sudova za ne znam koliko, ali to je metar i po silikona. Isto tako kada će izgledati strašno jer će i tu silikon pocrneti od korišćenja i nemate kako da ga oribate domestosom ili mr. musculom, a ona i njen sin će reći da ima kako nekom „posebnom hemijom“.
Uradiće i proveru dušeka na spavaćem ležaju i ne daj bože da je iscepan, tu će vas odrati.
Svo čišćenje kuhinje, frižidera, brisanja svih površina i svo drugo čišćenje neće postojati. To će sve morati ponovo da se uradi i naplati i na kraju će to koštati 35000 dinara iliti 300 EVRA tako da će se to isprebijati sa depozitom i tako ništa nećete dobiti nazad.
Pišem ovo zato što za 11 godina nisam doživeo ovako nešto u ukupno 5 stana u kojima sam živeo. Da se neko ne zezne da iznajmi stan (HALO OGLASI su mi blokirali oglas-antireklamu i nisu odgovorili na mail zašto niti da li se može platiti antireklama, pošto već nemaju mogućnost za review oglasa). I zato što će mi ostati ostati dužni 150 EVRA ili nešto više, a neću da im ostanem dužan.

Napravio sam i blog sa slikama http://neuzimatistan.blogspot.de/
« Poslednja izmena: 07. Jan 2013, 07:38:17 od lilBeat »
IP sačuvana
social share
Ja sam najpametniji i tacka.
Ne uzimati stan blog http://neuzimatistan.blogspot.de/
Ne uzimati stan FB http://www.facebook.com/Neuzimatistan
Tjiu tjiu http://twitter.com/neuzimatistan
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


I am a naughty Leonora.

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 19397
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share


Never stop showing someone how much they mean to you. 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
  Шта ти је смешно мицо?

Ја не дајем депозит никад више након што ми је лик остао кратак око 50€ је тобоже морао да "офарба шпорет јер се боја окрњила"+наплата рачуна које нисам ни видео.  Не верујем им ништа и када тражим гајбу не пристајем на депозит, шансе али шансе нема.
Мој предлог ти је, како се ово не би дешавало да тражите гајбу без намештаја, да се кућите сами а не да вам багра даје свој намештај који ће на нос да вам изађе. Значи ништа Тв, неки уређај, шпорет, фрижидер, плакар, било који комад намештаја, значи све празно. Рачуне сами плаћате након што вам стигну у сандуче(не дозволите да газде стана узимају истзе и плаћају их) а одсечке дајете ономе ко је главни за тај стан.

Ако инсистирају на депозиту због фиксног телефона и то је решиво-нека га угасе.  Скајп и мобилни телефон завршавају причу.
Ако немате намештај можете увек да купите два душека(има их пристојних за око 5000 максимум) које спојите и спавате тако. Све само не давање депозита. Плачем за Титовим временима када су такви изроди имали своје место а сада су се распомамили ко хијене Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
MSIE7.0
au prijatelju...
googlaj: kako napraviti molotovljev koktel.
lepo sacekas da vidis koji je njihov auto.
obezbedis sebi alibi (ako treba evo ja cu biti jedan od 100 ljudi sa kojima si proveo to vece kada je izgoreo navedeni auto) naravno ne sad, nego tamo za godinu dana jer se osveta jede hladna..
i


ili mozes sve da im oprostis. to je lepo... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Dobro neću.
Hvala na savetu.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
Плачем за Титовим временима када су такви изроди имали своје место а сада су се распомамили ко хијене

E, tad su ljudi kukakli kako je sve lose a kako ce kapitalizam da donese poboljsanja i prednosti  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
 Smile Smile Smile za trud .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung GT-S7580
Колико текста, а ништа нисам ни планирао.  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 50
Zastava Gradiska
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple iPhone 5
Sve same prevare gdje god da se okrenes
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
au prijatelju...
googlaj: kako napraviti molotovljev koktel.
lepo sacekas da vidis koji je njihov auto.
obezbedis sebi alibi (ako treba evo ja cu biti jedan od 100 ljudi sa kojima si proveo to vece kada je izgoreo navedeni auto) naravno ne sad, nego tamo za godinu dana jer se osveta jede hladna..
i


ili mozes sve da im oprostis. to je lepo... Smile


sto golfa  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.