Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodeni žig u Photshop-u kako...  (Pročitano 2430 puta)
06. Jan 2013, 09:12:58
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 115
Zastava Philippines
Browser
Chrome 23.4.0.0
mob
I-mate 
Vodeni žig u Photshop-u kako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
mob
LG L9
Potrazis u Google-u ili na Youtube-u: How to make a watermark in Photoshop. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
I nemoj posle da nam plačeš, kad zaglaviš više robije nego prosečni ubica.  Smile
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Sa fotografijom ili slikom otvorenom u Photoshopu izaberite Custom Shape Tool iz kutije sa alatima.
 


Zatim iz padajuće liste Shape na traci sa opcijama alata izaberite neku figuru. Ja sam u ovom slučaju odabrao znak © za Copyright odnosno autorska prava. Uverite se da nemate nijedan stil sloja asociran sa Custom Shape alatom da ne bi bio primenjen automatski dok crtate, kliknite na trougao pored Style i izaberite None. Zatim kliknite na sliku i ocrtajte figuru. Da zadržite proporcije figure pritisnite i držite taster Shift. Da započnete crtanje figure iz tačke u koju ste prvi put kliknuli, pritisnite i zadržite i taster Alt nakon što ste započeli crtanje figure.
 


Dvaput kliknite na sloj sa figurom vodeći računa da ne zakačite slova da vam se otvori Layer Style dijalog.



Zatim se uverite da u sekciji Blend If na Blending Options: Default kartici stoji Gray i povucite prvi klizač na desno dok figura ne izgubi boju.
 


Kliknite na slova Bevel and Emboss da primenite ovaj efekat i otvorite karticu za ovaj stil u kojoj možete eksperimentisati sa stilom, tehnikom, direkcijom ovog efekta. Ja sam u ovom slučaju izabrao Emboss i za direkciju izabrao Down. Opcionalno možete dodati još neki efekat po želji. Na kraju kliknite na dugme OK da potvrdite i izađete iz ovog dijaloga.
 


Ostaje vam da kliknete na vektor masku (ako je prikazana na ekranu) na LAYERS kartici da biste uklonili putanju oko figure i videli kako vaš žig izgleda.
 
.....

To je to  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 115
Zastava Philippines
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.4.0.0
mob
I-mate 
Hvala, odlično je objašnjeno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
Hvala, odlično je objašnjeno. Smile

Nema na čemu .. i drugi put
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


May God have mercy upon my enemies 'cause I won't

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 9393
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
mob
Apple iPhone 7
to nije baš vodeni žig mada bi mogao da uradiš layer sa tim copyrightom i samo smanjiš opacity tipa na nekih 15 i to je to, barem ja tako radim za neke fotke
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ko bi reko da nisam normalan?? 0_o

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1851
Zastava Far Far Away
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
mob
Nokia 
ja sam prestao da stavljam te žigove u vidu nekog logoa preko fotke jer sam gledao gomilu mojih fotki na fejsu sa ili bez žiga. Dosta često gledam kako uspješno uklanjaju iste. I džabe ih prijavljujem kad neće ni administracija fejsa da ih makne. Na kraju kad nisam mogao da ih pobijedim udružio sam se sa njima i počeo fotke bez potpisa i logoa da stavljam i da im šaljem Smile

Ali ako baš ponekad hoću da stavim potpis onda ga stavim na opacity 1 i ako ne znaš da ga ima na fotki ni ne vidiš ga, a meni je to dovoljan dokaz da je fotka moja.

IP sačuvana
social share




| ፖድጎሪጻ | Падгорыца | بودغوريتشا | Podgorica | Подъгорица | Подгорица | Ποντγκόριτσα | پودگوریتسا | Podgorytsa | פודגוריצה | Պոդգորիցա | ポドゴリツァ | პოდგორიცა | Podgorika | Podgoritsa | Podgòrica | พอดกอรีตซา | Подгориця |
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.