Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:00:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ugašen forum „Rapidserbia“  (Pročitano 15161 puta)
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Koliko je popularan da nisam nikad čuo za njega  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Poštovani članovi i posetioci Rapid Serbia v2 Foruma

Nakon prevazilaženja određenih tehničkih komplikacija koje je ova zajednica imala proteklih nedelja, stvorili su se uslovi da Vam se javno i oficijalno oglasimo i time pomognemo da se određene sumnje, strepnje i nerazumevanja oko dešavanja koja su nas proteklih nedelja pratila, potpuno odagnamo i finalno stavimo tačku na sve to.

Naime, ono što mnoge posetioce sasvim sigurno dovodi u sumnju, je pojava neistinitih informacija, termina koji dovode u pitanje legitimitet nastavka jednog petogodišnjeg druženja u viruelnom svetu na jednom drugom mestu koje će se graditi na sasvim drugim osnovama.

Nastojaćemo da u ovom obaveštenju razjasnimo termine koji su za mnoge nejasni pa mozemo reći i misteriozni.

Fast Serbia Forum je zajednica koja je nastala 2011. godine kao pokušaj tadašnje administracije da stvori određeni paritet jednoj od najvećih zajednica širom Balkana zvanoj Rapid Serbia.com i time otpočne jedan novi vid zajedništva i druženja na nekim njima znanim osnovama, nezavisno od prvobitne zajednice.

U samom startu takvog pokušaja, odziv članstva Rapid Serbia.com je bio jako mali, pa je tadašnja administracija donela odluku da se prekine sa stremljenjem i pokušajima da takva zajednica zaživi. Za to su imali svoje određene razloge od kojih je očigledan bio deo koji se ticao samih forumskih urednika.

Fast Serbia Forum je nastavio da spontano postoji sve do momenta kada je tadašnja administracija Forum predala sadašnjoj administraciji, usled odluke vlasnika najveće zajednice Rapid Serbia.com da forum zatvori i prestane sa radom.

Odluku o prekidu rada Rapid Serbia com-a je 14.12.2012 vlasnik objavio na svojoj oficijalnoj stranici facebook-a.

Citat
RapidSerbia
14. decembar

Rapid Serbia Forum danas prestaje sa radom.

Hvala svima onima koji su zajedno uložili hiljade sati rada u jedan od najvećih internet projekata u Srbiji.

Pet godina postojanja i pola miliona članova je nešto čime svi možemo da se ponosimo.

Ostanite vredni i dobri kao do sada.

Veliki pozdrav

Različiti su stavovi, mišljenja i procene članova oko takve odluke i svi kao dugogodišnji članovi toliko velike zajednice imaju potpuno pravo da iznose svoje viđenje celokupnog dešavanja oko pomenutog foruma.
Kako je vlasnik Rapid Serbia.com jasno i nedvosmisleno stavio do znanja da je kraj takve zajednice očigledan i izvestan, stvorila se jedna prirodna potreba velikog broja članova da svoje virtuelno druženje ipak nastavi.

Kako bi rađanje te nove zajednice imalo uslova i smisla, sadašnja administracija Fast Serbia Foruma je tehnički omogućila nastavak takvog druženja na domenu fastserbia

Kako je odziv članova prilikom registracije na Fast Serbia Forumu bio u hiper inerciji, spontano se stvorila potreba da se tim članovima omoguće svi uslovi kako bi svoje sećanje na stari Forum zadržali i krenuli u razvitak jednog sasvim novog početka koji bi trebalo da im bude prirodna zamena bar dela onoga što su imali na starom Forumu.

Tako se rodila Rapid Serbia v2 Forum


zajednica kojoj su sami članovi svojim dolaskom dali legitimno pravo da bude naslednik jedne priče i druženja koja je živela punih pet godina i okupljala ljude širom EX Yu.

Veoma je važno i bitno da se termini poput ... kopije i legitimnog nastavka druženja jasno razdvoje.

Rapid Serbia v2 Forum svojim rađanjem i postojanjem neće ni u jednom segmentu naneti štetu i ugled jednoj zajednici koja je pod imenom Rapid Serbia.com punih pet godina povezivala ljude širom Balkana pa i sveta. Ta sećanja želimo svakako svi da zadržimo u svojim srcima i ponosito kažemo da smo bili deo jedne tako velike priče koja je svima nama u srcima definitivno ostavila neizbrisivi trag.


Takvu uspomenu treba da čuvamo dok budemo razvijali nastavak druženja na Rapid Serbia v2 Forumu.


Oficijalno potvrđujemo da ne posedujemo nikakve informacije o korisnicima i sadržaju Rapid Serbia.com-a i da su tvrdnje o istom forumu neosnovane i neistinite.

Rapid Serbia v2 je legitiman nastavak druženja rasutog članstva koje je nekada bilo okupljeno oko Rapid Serbia.com-a.



Dobrodošli su svi koji imaju iskrene namere da ovu zajednicu gradimo na poverenju, iskrenosti i održivim osnovama koje će članstvu dati jednu sasvim drugačiju notu.

Budite deo zajednice koja je nastala upravo radi Vas, ponosite se njome kao što smo se svi ponosili Rapid Serbia.com-om.

Rapid Serbia.com zauvek u srcu

IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
Zasto mi je obrisan post i to 2 puta?
« Poslednja izmena: 10. Jan 2013, 13:41:05 od levoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Zato sto reklama drugih sajtova nije dozvoljena prema Pravilniku Bureka, a isto pise i pored polja za upis poruka:

Citat
Nemojte forum koristiti za reklamiranje bilo kakvih sadrzaja

S druge strane, nije lepo da vase nesuglasice resavate ovako... javno...  Smile

I da... torrenti rulaju Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
Citat: Anea link=topic=594939. msg10832847#msg10832847 date=1357824943
Zato sto reklama drugih sajtova nije dozvoljena prema Pravilniku Bureka, a isto pise i pored polja za upis poruka:

Citat
Nemojte forum koristiti za reklamiranje bilo kakvih sadrzaja

S druge strane, nije lepo da vase nesuglasice resavate ovako. . .  javno. . .  :chuckel:

I da. . .  torrenti rulaju Smile


OK.  A zasto onda ne obrisaste i onaj post iznad mog, nego samo moj, ono kao nije reklama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Zato što sam ja naučio da hodam po tankoj liniji, između pravila i kršenja istih.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
Pravi naslednik Rapidserbia foruma nije ovaj gore pomenuti, vec forum koji u linku sadrzi "rapidserbia", sto mozete i sami proveriti, a link ka forumu imate u mom profilu, pogledajte sliku dole:
Valjda sad ne krsim nijedno pravilo Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

burek3.jpg
(96.12 KB, 323x482)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Apple s5
Pravi naslednik Rapidserbia foruma nije ovaj gore pomenuti, vec forum koji u linku sadrzi "rapidserbia", sto mozete i sami proveriti, a link ka forumu imate u mom profilu, pogledajte sliku dole:
Valjda sad ne krsim nijedno pravilo Smile

cuo sam za rpidserbia ovaj novi sto imas i to je original!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Valjda sad ne krsim nijedno pravilo Smile
Dobar si  Smile brzo učiš, ali ipak treba to malo diskretnije.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.07.0
Valjda sad ne krsim nijedno pravilo Smile
Dobar si Smile brzo učiš, ali ipak treba to malo diskretnije.


E jbg. smislicu nesto bolje, trenutno nemam vremena... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:00:34
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.153 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.