Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorije zavere: istinska briga ili pitanje sujete?  (Pročitano 234531 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
@deki1

U principu, sve se svodi na jedno prosto - Ja mislim da je tako. Smiley

Citat
Ta rasprava u koju ti po svaku cenu zelis da udjes ima smisla samo sa nekim ko isto kao i ti nije dopro do pravih razloga zbog cega padaju zgrade sa celicnom armaturom u svoj tlocrt zbog blage vatrice na cetvrtom spratu u trajanju od 20min. Iako se ni pre ni kasnije ni desilo tako nesto cak i kod zgrada koje su gorele po citavu noc...

Ja mislim da pravi razlozi ne postoje. Postoje samo licni razlozi i licne iluzije, ali jedan pravi ne postoji.

Mislim da jedna istina ne postoji, a to mozda ima veze sa onim sto si ti spomenuo, a to je da sam ja samo jedan od tvoraca koji stvara svoj svet u kome sam ja Alfa i Omega. To isto, doduse, kaze i Teorija relativiteta, tako da u neku ruku imam i naucni dokaz.

Medjutim, ja ne mislim da ne postoji Veliki tvorac ili veliki razlog. Smiley

Doduse, smatram da i sve sto ne moze da se objasni prostim jezikom uglavnom nije ni vredno paznje.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 13:12:23 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 11.0
mob
Nokia 
Odogovor je prost. Teoretisu iskljuci radi sebe. Prvo, pa onda i ostatak zivotinja/ljudi/planete.

To sam i ja pitala na temu o smaku sveta : Cemu tolka frka oko toga gde ce ko sakriti, sta ce se jesti, ko je napravio brod, ko je zakupio skloniste?

Sta je problem da se umre? Ako je vreme da se mre - umrecemo.

Sve sto pricaju, zagovaraju, pricaju, objavljuju je prvenstveno radi njihovih guzica.
Bore se protiv vlada da bi duze ziveli, ne jedu meso da bi preziveli, citiraju Ra i ostala kanalisana sranja da bi se "inkarnirali" u neko zlatno svetlece bice koje se mislima teleportuje na Veneru i nazad....

Sve zarad sopstvenih guzica, ako jos pride moze i da se zaradi? Gde ces bolje.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
ajd ja pošto sam lepo raspoložen i ne mrzi me. znači provokativno je što je tema smeštena na psihologiju. no mene baš briga.
ne možeš sve da stavljaš u isti koš. to je kao kada bih ja sve ateiste stavljao u isti koš. npr imamo ateiste koji ne veruju i baš ih briga dal nešto postoji ili ne. imamo one kojima je potrebno da uvek ubedjuju sebe ili druge da ništa ne postoji (nešto kao gejovi kada se uvate da je gejstvo normalno). a imamo i one jajare tipa jedan stari član koji se folirao da je ateista kako bi pljuvao po pravoslavlju, ali ipak je đipao kada bih mu ja tepao "ješko".


Citat
Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
ništa.
ali radi se o lošim ljudima koji nam ne žele dobro.
Citat
Sta vi tacno gubite ako ljudski rod, na kraju... nestane?
devojke, treći smrtni greh...
Citat
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?
ljude.
kao kada žena ne bi išla na solarijume, pedikire, manikire, frizere,...
Citat
Da li se plasite smrti, odgovornosti, prezivljavanja, sudbine svoje dece?
kako kad. zavisi dal je lepa ili ružna.
sudbina deca ... ne verujem da bi ikog normalnog bilo baš briga za potomke.
Citat
Da li se mozda radi o tome da se plasite da vam je zivot bezvredan?
ne. moji ex poslovni partneri znaju to. inače bih već nestao.
Citat
Da vas se niko nikada nece secati?
Da li se plasite da ste samo broj?
volim kada nisam upadljiv i kada me ne prepoznaju.
Citat
Da li se tu radi o zaista istinskoj brizi, brizi za dobrobit svih ili je samo pitanje sopstvene sujete?
dobrobit svih u cilju zdravog naroda.
Citat
Da li vi zaista verujete da su te teorije zaista tacne?
naravno.
treba znati šta su te teorije. da ne naleti neki tupson koji će smatrati da vernici veruju i u svevišnjeg i u kleopatra. naravno ima takvih i ovde na forumu.
Citat
Da li vi smatrate da ste upravo vi pijete sa izvora istine, a da su svi ostali zavedeni?
Kako mozete to da dokazete?
ne.
Citat
Da li ste ponekad pomislili da ste upravo mi manipulisani, iskorisceni, zastranjeni?
da. svi su manipulisani manje ili više, na ovaj ili onaj način.
Citat
Kako znate da je nesto istina?
Koji su zaista dokazi da je to istina, kako materijalni, tako i nematerijalni... direktni i posredni?
Na osnovu cega procenjujete istinitost? Koji su vasi metodi, s cime uporedjujete, koji su standardi?
ne znamo. znamo šta je laž.


Citat
Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Nokia 
Vec neko vreme "progonim" drage teoreticare zavere sa prostim pitanjem:

Zasto je vama vazno da ljudski rod prezivi?

Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
Sta vi tacno gubite ako ljudski rod, na kraju... nestane?
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?

Da li se plasite smrti, odgovornosti, prezivljavanja, sudbine svoje dece?
Da li se mozda radi o tome da se plasite da vam je zivot bezvredan?
Da vas se niko nikada nece secati?
Da li se plasite da ste samo broj?

Da li se tu radi o zaista istinskoj brizi, brizi za dobrobit svih ili je samo pitanje sopstvene sujete?

Da li vi zaista verujete da su te teorije zaista tacne?
Da li vi smatrate da ste upravo vi pijete sa izvora istine, a da su svi ostali zavedeni?
Kako mozete to da dokazete?

Da li ste ponekad pomislili da ste upravo mi manipulisani, iskorisceni, zastranjeni?
Da li ponekad pomislite da zaista gresite?
Kako znate da je nesto istina?
Koji su zaista dokazi da je to istina, kako materijalni, tako i nematerijalni... direktni i posredni?
Na osnovu cega procenjujete istinitost? Koji su vasi metodi, s cime uporedjujete, koji su standardi?

I tako dalje...

Do sada nisam dobila nijedan odgovor koji zadovoljava cak ni intelektualne zahteve leptira, a kamo li osobe.

Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...

Sta god vas zanima, ja cu odgovoriti ili pokusati isto, ali ... zaista zelim da cujem odgovor koji nije kontrapitanje nego nesto iskreno i inteligentno sto kasnije moze da bude osnova za dalju raspravu.

Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?






Evo, hm, ja nisam bas zagoreli predstavnik svih tih stvari i ne verujem bas u potpunosti u sve te ''teorije zavere'', i ostalo, iako mi nekako mnogo toga ima logike i nekako se poklapa sa nekim mojim unutrasnjim osecanjima prema svetu ali...Definitivno mislim da zivimo u jednom krajnje manipulativnom sistemu koji nas gusi i koci sa svih strana. Pa cu dati neki svoj, licni, laicki, in between odgovor Smile
Da se razumemo, ja se, otkad znam za sebe, stalno klackam izmedju nekog pragmatiste i duhovnjaka, tako da ovaj moje razmisljanje na tu temu nije preterano ni jedno ni rugo, nisam u tim stadijumima jos:D

Sazet odgovor na sve : verujem da mi ljudi mozemo mnoooogo vise nego sto nam govore, da smo mnogo bozanskija i divnija bica i da imamo potencijal za DIVNE stvari i da mozemo od planete da napravimo divno mesto za zivot, samo smo negde u toku naseg razvoja skrenuli i preobratio nas je citav sistem zivljenja.

Nisam u potpunosti ni upoznata sa istorijom covecanstva, sa svim njegovim tokovima, ne mogu da kazem u kom trenutku je tacno dosao taj prevrat u ljudima da prave sranja, ne znam tacno ni da li je prevrat ili smo oduvek bili rodjeni sa tom klicom nekog ''zla'', ali...ima toliko divnih stvari u covecanstvu i verujem da mozemo biti i mnogo humaniji i bolji, samo kada ne bi bilo ovog sistema koje nas drzi spakovane u kutiji i nonstop prica : NE MOZES, NE MOJ, NE SMES!

A to se sad na nekim sirim, dubljim i pedantnijim stvarima povezuje sa svim tim teorijama zaverama i ostalim teorijama...Koje, slazem se, mogu biti krajnje nastimovane jer u takvim stvarima UVEK mozes traziti i nalaziti simbole i povezivati ih kako zelis, ali takodje, ne mogu ni reci da su sve stvari totalni bullshit.

Na ovih prvih par pitanja - ne mogu dati odgovor da mi je to ekstremno vazno, da je to moj zivotni poziv, da mi je cilj da ljudski rod prezivi...Ali, volela bih, da masa ljudi shvati koliko su izmanipulisani i koliko nas plase sa svih strana raznoraznim sranjima kako bi se nekako oslobodili nekih strahova i poceli da zive neki lepsi zivot, ili barem zivot kakav oni zele da zive.
Nije mi toliko bitno, ali me razalosti nekad, kad vidim koliko ljudi moze nesto, ili zele, ali su zgrceni u nekim svojim strahovima koji su opet, uslovljeni drustvom, sistemom i socijalnim plimama...

Za ove ostale teorije - nisam suvise upucena u sve, nisam ni gledala mnogo materijala, ne bih ih ni zagovarala mnogo, nije to na meni Smile Ali znam da je covek danas uzasno uslovljen i da vecina stvari koje nam se namecu uopste nismo mi i samo bi bilo divno kada bi ljudi to sve zbacili nekako sa sebe...Svet bi sigurno onda bio mnooogo bolje mesto.

Preporuka : Allan Wats - Escaping the game
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 13:17:45 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
@deki1

U principu, sve se svodi na jedno prosto - Ja mislim da je tako. Smiley

Citat
Ta rasprava u koju ti po svaku cenu zelis da udjes ima smisla samo sa nekim ko isto kao i ti nije dopro do pravih razloga zbog cega padaju zgrade sa celicnom armaturom u svoj tlocrt zbog blage vatrice na cetvrtom spratu u trajanju od 20min. Iako se ni pre ni kasnije ni desilo tako nesto cak i kod zgrada koje su gorele po citavu noc...

Ja mislim da pravi razlozi ne postoje. Postoje samo licni razlozi i licne iluzije, ali jedan pravi ne postoji.

Mislim da jedna istina ne postoji, a to mozda ima veze sa onim sto si ti spomenuo, a to je da sam ja samo jedan od tvoraca koji stvara svoj svet u kome sam ja Alfa i Omega. To isto, doduse, kaze i Teorija relativiteta, tako da u neku ruku imam i naucni dokaz.

Medjutim, ja ne mislim da ne postoji Veliki tvorac ili veliki razlog. Smiley

Mogao sam i da ti ne odgovorim na pitanja i preziveo bih jel tako? Dakle Slobodna Volja je na ovoj planeti nenadjebiva. Sve ostalo je relativno...

sem njega:


 Smile
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 13:17:52 od 1deki »
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Borba za teritoriju postoji i u zivotinjskom svetu kamoli u covekovom to je valjda svima jasno.

Nelogicno je otvoriti ovakvu temu i traziti odgovor na koji sama mozes da odgovoris.


I da, teorije zavere, iluminati to verovatno ne postoji

Reci to njemu, zasto je napravio pesmu Killuminati.



Zasto je pronadjen izresetan u svom automobilu. Tada kad je izresetan bio je jedan od bogatijih u svojoj bransi?




Ko je dao ovom 100 miliona $, inace najbogatijii u svojoj bransi.

O cemu se radi zasto on nije izresetan, da nije mozda glavna rec loyalty.


« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 14:35:52 od king_wizard »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
aj pošto je tema na psihologiji evo jedne psiholodžistkinje pa ko ima vremena nek gleda.

prof.dr Mila Aleckovic Nikolic TVAVAX Otvoreno o svemu

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson K610i
Citat
Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?

Lično mislim da su teorije zavera nastale usled nemogućnosti ili nesposobnosti grupe ljudi da razumeju širi svet oko njih. Smatram da oni nisu zadovoljni objašnjenjem trenutnog stanja u svetu i ljudske istorije, pa je tom objašnjenju potrebna ili "dopuna" ili drugo "objašnjenje" koje je njima lako shvatljivo. 

Upravo to... objašnjenje koje je njima shvatljivo... kojem nije potrebno previše razmišljanja i koje je u većini slučajeva samo po sebi dovoljno...

I možda koriste te teorije zavere da sebi podignu samopouzdanje ili vrednost... da misle da rade neko Veće Dobro za ljudsli rod, da bi se oni osećali kao da su nešto epohalno postigli... dok sede uz računar...
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 17:19:26 od Utopia »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.12
Citat
Do sada nisam dobila nijedan odgovor koji zadovoljava cak ni intelektualne zahteve leptira, a kamo li osobe.
Zato sto su uglavnom u pitanju zaludni ljudi koji se previse opterete razmisljanjem o tome i onda krenu u "kopanje" sto vose informacija o tome i potpuno se opterete time. Nikada nece reci tako vec ce uvek "gurati" tu neku svoju pricu o tome kako postoji zavera o necemu i da su oni ti koji treba da predstave istinu a mi tu samo da bi je prihvatili.

Citat
Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?
Vecina su "djubre", ali u svom tom djubretu ima i stosta pametno da se procita i sazna. Saznas nesto novo, ljudski um nikada ne bi trebao da bude zatvoren za nova saznanja jer moze mozda i nesto pametno da se nauci. Eto, ne treba iskljucivati i da je neki procenat od svega toga istinit jer istina nikada nije samo na jednoj strani...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Sta se iza brda valja?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5667
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Naziv teme: Teorije zavere: istinska briga ili pitanje sujete?

Poznato je da su kroz istoriju, glavni kocnicari za bilo kakvu promenu, bili upravo mali, obicni ljudi, tzv "normalni ljudi".

Pitanje koje mene licno "muci", da tako kazem, je koja je granica kada Teorija Zavere prelazi u Zaveru? Zar nismo svedoci raznoraznih manipulacija u svrhu postizanja odredjenog cilja?

(Teorije) Zavere su deo sistema, sistem tako funkcionise, veliki interesi rade mnogo toga da ostvare plan, kroz poluge sistema koje drze u saci.

Nekada je Teorija Zavere bila, mogucnost da planeta Zemlja ipak nije ravna ploca, a oni koji su iznosili sumnje u plocast oblik Zemlje, su u najboljem slucaju dobiljali dozivotnu robiju. Danas sistem ove stvari radi na dosta perfidniji nacin "Kome cete verovati? Nama, "biznismenima" u skupim odelima (koji vas krademo kako god stignmo, ali nemojte nikom da kazete) ili cudacima sa folijom na glavi?"

Postoji onaj film (ne secam se tacno naziva filma, filmadzije ako se sete neka dopune), koji se zavrsava tako sto zaseda krem jedne velike korporacije i kada glavni frajer kaze "Imamo problem sa ovim tipom", na sta dobija odgovor "Pa sta sad, neces ga valjda ubiti?", posle toga se svi pogledaju medjusobno i uz kiseli smesak se zavrsava film.....

Vanzemaljci, zaprasivanja iz vazduha, NLO-i, kontrole uma, citava ta plejada pojmova koji se svrstavaju u Teorije Zavere, su posledice necega, posledice nase organizacije drustva. Da li su istinite ili ne, nije ni bitno, rekoh to su posledice.

Citat
Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
Gubim/o vreme koje se nece vratiti, gubim/o prijatelje, gubim/o zdravlje, gubim/o drage osobe, gubim/o mogucnost da radim/o ono sto me/nas ispunjava. Da li je dosta?

Znatizelja i istrazivanje, to pokrece coveka. Zna se ko prihvata sve zdravo-za-gotovo i ko se miri sa sudbinom na prvu loptu.

Postoji citat u mom potpisu "Mora da je tesko onima koji u autoritete gledaju kao u istinu, umesto u istinu kao jedini autoritet."

Citat
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?

Nista. Bicemo jos jedan cor-sokak, propala mutacija. Ali ne radi se o tome.... Radi se o tome sto covek moze mnogo, mnogo vise od ovoga sto imamo danas. Istorijska i bioloska zelja coveka da zivi slobodno (kako god to neko dozivljavao) moze postati realnost. Ako je merilo slobode to koliko imas para, onda ne pricamo o civilizovanom drustvu, vec o etapi koju covek prelazi ka putu civilizovanja.

Ima li potrebe spomenuti da je Hitler zapalio Rahjstag i optuzio protivnicki tim? Slicno tome, zasto se ne bi ponovilo isto sa npr 9/11? Hmmm...da, zamrseno je, odustajem.

Citat
Borba za teritoriju postoji i u zivotinjskom svetu kamoli u covekovom to je valjda svima jasno.
To vazi samo u odredjenim okolnostima, uslovima oskudice.

Medju plemenima australijskih Aboridzina i nekim plemenima u Africi, uopste nije postojala rec za "rat", "ubistvo". Bila je jedna reportaza, kada su srpski alpinisti isli na osvajanje Everesta i u jednom od logora na odredjenoj visini, doslo je do tuce izmedju planinara i, vodici (serpasi) kada su to videli, poceli su da beze i unezvereno gledaju jer nisu znali sta se desava, ne poznaju pojam fizickog sukoba, verovali ili ne.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 22:35:42 od 85Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.