IN < - Teorije zavere: istinska briga ili pitanje sujete? - >LO
(1/205) > >> :: Odgovori!
Autor: Anea :
Vec neko vreme "progonim" drage teoreticare zavere sa prostim pitanjem:

Zasto je vama vazno da ljudski rod prezivi?

Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
Sta vi tacno gubite ako ljudski rod, na kraju... nestane?
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?

Da li se plasite smrti, odgovornosti, prezivljavanja, sudbine svoje dece?
Da li se mozda radi o tome da se plasite da vam je zivot bezvredan?
Da vas se niko nikada nece secati?
Da li se plasite da ste samo broj?

Da li se tu radi o zaista istinskoj brizi, brizi za dobrobit svih ili je samo pitanje sopstvene sujete?

Da li vi zaista verujete da su te teorije zaista tacne?
Da li vi smatrate da ste upravo vi pijete sa izvora istine, a da su svi ostali zavedeni?
Kako mozete to da dokazete?

Da li ste ponekad pomislili da ste upravo mi manipulisani, iskorisceni, zastranjeni?
Da li ponekad pomislite da zaista gresite?
Kako znate da je nesto istina?
Koji su zaista dokazi da je to istina, kako materijalni, tako i nematerijalni... direktni i posredni?
Na osnovu cega procenjujete istinitost? Koji su vasi metodi, s cime uporedjujete, koji su standardi?

I tako dalje...

Do sada nisam dobila nijedan odgovor koji zadovoljava cak ni intelektualne zahteve leptira, a kamo li osobe.

Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...

Sta god vas zanima, ja cu odgovoriti ili pokusati isto, ali ... zaista zelim da cujem odgovor koji nije kontrapitanje nego nesto iskreno i inteligentno sto kasnije moze da bude osnova za dalju raspravu.

Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?





Autor: gottago :
ja nemam ništa protiv da nestanemo sa zemlje. samo ja bih da nestanem poslednji. ipak ja sebe najviše volim.
Autor: taxtex :
Citat

Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...
Теоретичари?
- Тражиш да ти се црта...Имаш довољно материјала да истражујеш сама, ако желиш. Толико.
Autor: Anea :
Tatex, mene ne zanimaju izvori.
Mene zanima licni odgovor.

Eto, ti si mene nesto pitao, ja pitam tebe...

Zasto ti sve to radis?

Koji je tvoj poriv?

Autor: mrgec :
нећеш добити одговоре
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana