Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorije zavere: istinska briga ili pitanje sujete?  (Pročitano 234533 puta)
21. Dec 2012, 12:33:33
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Vec neko vreme "progonim" drage teoreticare zavere sa prostim pitanjem:

Zasto je vama vazno da ljudski rod prezivi?

Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
Sta vi tacno gubite ako ljudski rod, na kraju... nestane?
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?

Da li se plasite smrti, odgovornosti, prezivljavanja, sudbine svoje dece?
Da li se mozda radi o tome da se plasite da vam je zivot bezvredan?
Da vas se niko nikada nece secati?
Da li se plasite da ste samo broj?

Da li se tu radi o zaista istinskoj brizi, brizi za dobrobit svih ili je samo pitanje sopstvene sujete?

Da li vi zaista verujete da su te teorije zaista tacne?
Da li vi smatrate da ste upravo vi pijete sa izvora istine, a da su svi ostali zavedeni?
Kako mozete to da dokazete?

Da li ste ponekad pomislili da ste upravo mi manipulisani, iskorisceni, zastranjeni?
Da li ponekad pomislite da zaista gresite?
Kako znate da je nesto istina?
Koji su zaista dokazi da je to istina, kako materijalni, tako i nematerijalni... direktni i posredni?
Na osnovu cega procenjujete istinitost? Koji su vasi metodi, s cime uporedjujete, koji su standardi?

I tako dalje...

Do sada nisam dobila nijedan odgovor koji zadovoljava cak ni intelektualne zahteve leptira, a kamo li osobe.

Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...

Sta god vas zanima, ja cu odgovoriti ili pokusati isto, ali ... zaista zelim da cujem odgovor koji nije kontrapitanje nego nesto iskreno i inteligentno sto kasnije moze da bude osnova za dalju raspravu.

Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?




IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Flock 2.6.2
ja nemam ništa protiv da nestanemo sa zemlje. samo ja bih da nestanem poslednji. ipak ja sebe najviše volim.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Citat
Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...
Теоретичари?
- Тражиш да ти се црта...Имаш довољно материјала да истражујеш сама, ако желиш. Толико.
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Tatex, mene ne zanimaju izvori.
Mene zanima licni odgovor.

Eto, ti si mene nesto pitao, ja pitam tebe...

Zasto ti sve to radis?

Koji je tvoj poriv?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.12
нећеш добити одговоре Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, eto.. hvala na slagvortu za jos jedno pitanje...


Da li vi mislite da vase ponasanje lici na dogmatiku verskih zajednica gde se zahteva nekriticko prihvatanje vazece verske istine?

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 59
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Ne govori se o verskoj opredeljenosti, vec o genocidu.

Tax mozda ne bira reci pa ih naziva satanistima, sama rec nista ne znaci.
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 13:02:28 od king_wizard »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.8.2
Browser
Chrome 23.0.1271.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja ne govorim o verskoj opredeljenosti, vec od nedozvoljavanju kritike koji je slican kao kod verskih zajednica...


Ja generalno mrzim taj odgovor - Pogledaj... Jer ako ja krenem da gledam, odgovor se mnogima ne dopada...

Prema tome, ja zelim od zainteresovanih da cujem sta su to videli, koja je to istrina koju su otkrili...

Prosto uputstvo.

I sta imaju od toga?
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Vec neko vreme "progonim" drage teoreticare zavere sa prostim pitanjem:

Zasto je vama vazno da ljudski rod prezivi?

Sta gubite, a sta dobijate time sto neka tajna vlada mozda vlada ovom planetom?
Sta vi tacno gubite ako ljudski rod, na kraju... nestane?
Sta ova planeta gubi ako ljudski rod nestane?

Da li se plasite smrti, odgovornosti, prezivljavanja, sudbine svoje dece?
Da li se mozda radi o tome da se plasite da vam je zivot bezvredan?
Da vas se niko nikada nece secati?
Da li se plasite da ste samo broj?

Da li se tu radi o zaista istinskoj brizi, brizi za dobrobit svih ili je samo pitanje sopstvene sujete?

Da li vi zaista verujete da su te teorije zaista tacne?
Da li vi smatrate da ste upravo vi pijete sa izvora istine, a da su svi ostali zavedeni?
Kako mozete to da dokazete?

Da li ste ponekad pomislili da ste upravo mi manipulisani, iskorisceni, zastranjeni?
Da li ponekad pomislite da zaista gresite?
Kako znate da je nesto istina?
Koji su zaista dokazi da je to istina, kako materijalni, tako i nematerijalni... direktni i posredni?
Na osnovu cega procenjujete istinitost? Koji su vasi metodi, s cime uporedjujete, koji su standardi?

I tako dalje...

Do sada nisam dobila nijedan odgovor koji zadovoljava cak ni intelektualne zahteve leptira, a kamo li osobe.

Prema tome, dragi moji teoreticari o kemitrejlsima, sejpsifterima, tajnim vladama, GMO, HARRP... i tako dalje... odgovorite...

Sta god vas zanima, ja cu odgovoriti ili pokusati isto, ali ... zaista zelim da cujem odgovor koji nije kontrapitanje nego nesto iskreno i inteligentno sto kasnije moze da bude osnova za dalju raspravu.

Takodje, zamolila bih i ostale da iznesu svoje misljenje - Sta misle o teorijama zavere? Da li je iko u pravu?



Nije mi vazno. Vec je bio unisten. I to na vise mesta... (Recimo Denebu i Marsu)
Gubim kvalitet zivljenja kroz fizicku i duhovnu manipulaciju (guse mi inkarnaciju takoreci). dobijam katalizator(e) za ono najvaznije - moju evoluciju tj. rast Duse.
Nista. (ponavljas se..)
Planeta i njeni stanovnici su neraskidivo povezani Svescu. Gubi katalizator (citaj gore) jer je i planeta entitet koji evoluira..
Ne toliko da mi blokira proticanje energije kroz najnizu cakru (crveni zrak)...
Ne.
Ne.
Opet - NE!
Sve je Jedno i Jedno je sve. Ako brines o Drugima brines i o Sebi.
Neke da neke ne. One koje nisu uglavnom sluze da bi potkopale one koje jesu...
Ne.
Jebe mi se da nekom nesto dokazujem. Njihov zivot, njihova stvar. Jedno je davati smernice a drugo je ubedjivati po svaku cenu.
'da ste upravo mi...' no comprende pitanje. a i da ga razumem verovatno sam vec odgovorio na isto...
U velikoj slici - NE. U detaljima - moguce, ali detalji su i tako nebitni u odnosu na veliku sliku...
Slusam, probam i degustiram. Isto kao sto znam da je so slana a secer sladak...
Vidi ovo iznad a moze i da pomogne cinjenica da sam ja Jedno sa citavom Kreacijom..Materijalni dokazi? Pa ona piramida u Egiptu mi je nekako previse velicanstvena da bih mislio kako su je gradili neki ganferi sa cekicem i dletom a nisu nasli za shodno ni tocak da izume. Comprende? Smile
Odgovorio...
Koga briga sto TI nisi dobila odgovore? Ti si samo jedan od kreatora a ne Jedan Beskonacni Kreator. Nevertheless, i kroz tebe On/Ona/To uci o Sebi.

Ta rasprava u koju ti po svaku cenu zelis da udjes ima smisla samo sa nekim ko isto kao i ti nije dopro do pravih razloga zbog cega padaju zgrade sa celicnom armaturom u svoj tlocrt zbog blage vatrice na cetvrtom spratu u trajanju od 20min. Iako se ni pre ni kasnije ni desilo tako nesto cak i kod zgrada koje su gorele po citavu noc... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
 "In the end, everything will be ok ... If it's not ok, it's not yet the end" - Fernando Sabino

Moja nova omiljena misao.
Inače nisam ljubitelj teorija zavjere. Jednostavno, ja svoj život doživljavam kao nešto što je uglavnom samo meni bitno, tako da ne mislim da samnom bavi neko u Jerusalimu, Vašingtonu ili Moskvi.

Ono što znam da 90% problema dolazi od mene i ljudi koji me okružuju, a koji takođe nisu dovoljno važni da bi se njima bavi neko u Jerusalimu, Vašingtonu ili Moskvi.
Tako da sve pakosti, prepreke, zla, dobra, koristi, ljubavi, mržnje - sve to zavisi od nas samih i toga kakvi smo ljudi.

Mislim da bi svi mi zajedno mnogo više učinili da svako od nas svakoga dana svakog trenutka radi nešto da nam sada svima bude bolje, nego što trošimo vrijeme na razgovore ispred kafane o svjetskim problemima.
Zaluđujući se glupostima, trošimo energiju na stvari koje ne možemo da promjenimo ili koje ne zavise od nas, a zanemarujemo sve ono što možemo da promjenimo i što zavisi od nas.

Ljudi koje ovakve stvari zanimaju, su uglavnom muškarci, žene imaju bolji osjećaj za bitno.

Valjda im bavljenje tim temama "većim od života" ispunjava tu rupu u duši. Daje im iluziju da je njihov život bitniji od drugih, potrebniji, važniji. Ebi ga, kad žene osjete takve porive, rode sebi dijete, taj čin stvaranja je nešto što ih čine bliskim Bogu.

Znači kad osjetite potrebu da uradite nešto veće od života, da date sebi smisao - obrišite nečije dupe, nahranite nekog, operite ga, obucite, dajte mu lekove, učinite njegov život vrednim čoveka - tako će i vaš dobiti na važnosti i smislu.
IP sačuvana
social share
'If you wish to make an apple pie from scratch, you must first invent the universe." - Carl Sagan


I may be lazy, unmotivated and arrogant, but at least I'm good at it.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 103
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.062 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.