Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:26:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: youtube secka u full screen  (Pročitano 1366 puta)
21. Dec 2012, 05:01:48
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
Browser
Chrome 18.0.966.0
Kupio sam jedan polovan laptop mislevsi da ce da mi zavrsi posao za internet surf ali izgleda da ce se pomuciti, u pitanju je 
hp compaq presario 700
amd athlon 1200mhz
sdram 256mb
integrisana s3 grafucja 32mb
20gb hdd

Instalirao sam malo stariji maxhton 3,0 verziju posto je chrome ubica za stare kompijutere prezahtevan. Tako da mogu sa maxhtonom da gledam normalno youtube sve dok ne prebacim u full screen. U full screen secka, dok ovako radi ok. Na chrome sam probao kod njega secka kako god stavis Smiley
Jel postoji neko resenje da gledam youtube u fullscreen bez seckanja na ovoj starudiji? na 360p naravno, mada kad stavim full screen secka i 240p
« Poslednja izmena: 21. Dec 2012, 05:02:51 od zoki358 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Kupio sam jedan polovan laptop mislevsi da ce da mi zavrsi posao za internet surf ali izgleda da ce se pomuciti, u pitanju je 
hp compaq presario 700
amd athlon 1200mhz
sdram 256mb
integrisana s3 grafucja 32mb
20gb hdd

Instalirao sam malo stariji maxhton 3,0 verziju posto je chrome ubica za stare kompijutere prezahtevan. Tako da mogu sa maxhtonom da gledam normalno youtube sve dok ne prebacim u full screen. U full screen secka, dok ovako radi ok. Na chrome sam probao kod njega secka kako god stavis Smiley
Jel postoji neko resenje da gledam youtube u fullscreen bez seckanja na ovoj starudiji? na 360p naravno, mada kad stavim full screen secka i 240p

Na zalost, ne...
Preslaba je konfiguracija, bojim se...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
OS
Windows
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung s21+
Preslaba konfiguracija kao sto chelavi kaze
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 163
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.97
Ja takođe imam jedan problem sa YT.
Naime, kad pustim pesmu u istom, a zatim otvorim drugi prozor - pesma
počinje da secka, i javljaju se šumovi... Do pre nedelju dana nisam imala problema sa tim.
Zna li neko šta može biti u pitanju?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Apple iPhone 12, S21
Ja takođe imam jedan problem sa YT.
Naime, kad pustim pesmu u istom, a zatim otvorim drugi prozor - pesma
počinje da secka, i javljaju se šumovi... Do pre nedelju dana nisam imala problema sa tim.
Zna li neko šta može biti u pitanju?

Za pocetak predji na drugi browser - mozillu, chrome je u poslednje vreme pun bug-ova, pogotovo kada je reprodukcija flash sadrzaja u pitanju.

Probaj pa javi...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Žena
Poruke 163
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
Probala sam sa Operom, radi bez problema. Hvala na pomoći.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 364
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Meni je na ovoj pomenutoj konfiguraciji laptopa cak i filmovi seckali u full screen a ovako radili normalno isto kao na youtube. Ali od kako sam skinuo stare kodekse a izbrisao nove, filmovi mi rade extra i u full screen. Sad kad bi uspeo da sredim i to za youtube. Valjda minimum moze flash player 9 za youtube a flash palyer 9 podrzava i win98. Dal bi seckao youtube ako bi mu stavio win98 i flash player 9? Smiley
Probao sam na neki stari firefox koji bagovao 1.5 i flash palyer 9 ali lose nesto radilo. Ne znam dal bi sa tim istim flash playerom bolje radilo na win98, ako je seckalo na XP sa tim istim? Jel ima logike ?
« Poslednja izmena: 22. Dec 2012, 18:27:48 od zoki358 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 15:26:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.