Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:31:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektrotehnička škola Nikola Tesla, Beograd  (Pročitano 7069 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Ne mogu to seljoberi da pojme.
Evo tipicnog primera, predmet Tehnicko crtanje sa nacrtnom geometrijom, nastavnik Bora (jebem li ga kako se preziva znam samo da je Kandic ovaj sto predaje u drugoj smeni). Decko nije mogao jebenu dvojku da dobije za ono sto je crtao i uzme njegov cale, profesionalni arhitekta da nacrta rad. Odnese decko rad i preda na ocenjivane a ono ocena...TROJKA! Ej, profesionalni arhitekta dobio ocenu 3 za rad.
Drugi primer: decko se javlja da odgovara osnove elektrotehnike, kao ucio i te fore...kad je ova uzela da ga seta levo-desno, gore- dole...'vratite se na mesto..', jedan. zatim prozove drugog lika i isto ga seta ko i ovog prvog ali decko sve zna, sve sto ga je pitala tacno odgovorio. secam se kenjala mu: 'dajte pisite tu gore vidite da ima jos mesta' i slicne fore... elem, ocena: 2
I na stranu ocene, ti kreteni ti odmah ubiju volju za radom jer vidis da sta god uradis imaces 2 ili 3. U toj skoli uglavnom predaju sujetni inzenjeri dodjosi iz unutrasnjosti isfrustrirani maximalno jer nisu videli picke ili kurca pre 35 godine, a i tad su za to morali da plate... Smile
I onda mi dodje na forum bas jedan od tih dodjosa iz Pickovca na Mlavi i kaze mi 'a jeeeeeste, nema sanse da su skole u Beogradu tako teske bla truc...' Nije nego... Smile
Tesla je posle Matematicke gimnazije ubedljivo najteza srednja skola u Srbiji.  Onaj ko ju je pohadjao zna o cemu govorim... Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Realno.Najgore je kad dodje neki mladi (neiskusni) profesor, koji se pravi da je strog tako sto ce da podeli keceve svima koji ne znaju ono sto on ispredaje. A pritom jos ako ni nezna da predaje, onda ode sve u pm. Najlakse je podeliti keceve, treba biti umetnik i nauciti nekoga nesto...

naravno. secam se jedne sto je na trecoj godini dosla da predaje elektrotehniku isto odmah posle ETF-a. ono preko cele face joj vristi 'Ja sam seljanka iz Sabca'. odmah krenula djonom na nas. pocela nesto da deli zute i crvene kartone. pazi ti tu budaletinu. naravno isto tako joj se i vratilo. secam se i kontrolnog kod nje. 9 pitanja ja 7 bodova...ocena 2 na 3!? Smile pitam drugara koji je dobio trojku 'Jeli Luis, koliko bodova si imao?' '7 i po' kaze on. ej 7/9 ocena 2 na 3. a onda kada treba da upises fax, ti se pojavis sa tim mucenim trojkama i cetvorkama i 30 bodova ukupno a pored tebe dodje gomila likova iz Pickovca na Mlavi sa sve i jednom peticom iz sve ijednog predmeta sa 59 bodova (od 60 mogucih). naravno, nigde u diplomi ne pise da su mu nastavnici iz srednje skole komsije koji dolaze da pozajme jaja kada im zafali za omlet. posle ti moras da propisas majcino mleko da bi presao sa samofinansiranja na budzet. zato kazem, najlaksa moguca skola u kojoj se kupe petice ko u video igrici. pa posle kad upises fax na budzet, onda lepo zapnes i operes fax. u startu imas vise energije od mucenog teslasa...
Isra se ti gladan Smile


Da su vam po Beogradu tako teske te srednje skole onda bi i najbolji studenti bili iz Beograda, a vidi cuda nisu. A to "seljanka iz sabca" vise govori o tebi nego o toj profesorki.

vidim da si se prepoznao u ovoj prici "seljanka iz sabca"... Smile

sam si kriv...'cutanje je zlato', davno su rekli...
Prepoznao sam samo seljaka iz Beograda, pardon seljacinu iz Beograda kome je tata iz zbojstice Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Bata Kanda - tehnicko

Karson - fizicko

ET1 i ET2 one dve lude sestre - verovatno su sad u penziji

Matematiku (sva sreca nije onaj idiot Vashka - Vashek) Njegove debilen izjave: bog zna za 5, on Vashka za 4 a vi svi ostali za 3,2 i 1.

Kad je toliko pametan kud se ne seti da se skola zove "Srednja ETF" a ne skola za bogove i pripravnike.

Kreten  Smile

Pa ona Oliva - merenja

Pa onda ET u cetvrtom neka lujka , Matematiku isto neka lujka u cetvrtom razredu.

E automatiku mi je predavao kul lik, tek zavrsio ETF, visok krupan, sreo ga posle 5-6 godina na ulici, ostao isti.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
Za ETF moras biti mnogo vredan,i veoma ti je bitno predznanje.Ako ga nemas,onda moras da pojedes knjigu...I budi spreman na nepravdu,gde ne mozes da uradis nista,zato ako mislis da znas za prolaz,spremi jos 10x bolje,i tada ces poloziti.Za neku bolju ocenu moras to sto radis da stvarno puno volis,i da se odsrafis od rada.
Danas sam se uverio u price mnogih,za koje sam mislio da su izmisljotine.Sramota.
« Poslednja izmena: 25. Dec 2012, 16:48:20 od boki_grobar »
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Za ETF moras biti mnogo vredan,i veoma ti je bitno predznanje.Ako ga nemas,onda moras da pojedes knjigu...I budi spreman na nepravdu,gde ne mozes da uradis nista,zato ako mislis da znas za prolaz,spremi jos 10x bolje,i tada ces poloziti.Za neku bolju ocenu moras to sto radis da stvarno puno volis,i da se odsrafis od rada.
Danas sam se uverio u price mnogih,za koje sam mislio da su izmisljotine.Sramota.

ovo je istina.Moj profesor je zavrsio etf (mlad covek, oko 27 god), covek kaze da se odvaljivao od ucenja.Ali je mnogo lakse kad to VOLIS, jer ako to volis to ti daje motivaciju za rad...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 09:31:50
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.