Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:28:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektrotehnička škola Nikola Tesla, Beograd  (Pročitano 7090 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Apsolutno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.64
Realno.Najgore je kad dodje neki mladi (neiskusni) profesor, koji se pravi da je strog tako sto ce da podeli keceve svima koji ne znaju ono sto on ispredaje. A pritom jos ako ni nezna da predaje, onda ode sve u pm. Najlakse je podeliti keceve, treba biti umetnik i nauciti nekoga nesto...

naravno. secam se jedne sto je na trecoj godini dosla da predaje elektrotehniku isto odmah posle ETF-a. ono preko cele face joj vristi 'Ja sam seljanka iz Sabca'. odmah krenula djonom na nas. pocela nesto da deli zute i crvene kartone. pazi ti tu budaletinu. naravno isto tako joj se i vratilo. secam se i kontrolnog kod nje. 9 pitanja ja 7 bodova...ocena 2 na 3!? Smile pitam drugara koji je dobio trojku 'Jeli Luis, koliko bodova si imao?' '7 i po' kaze on. ej 7/9 ocena 2 na 3. a onda kada treba da upises fax, ti se pojavis sa tim mucenim trojkama i cetvorkama i 30 bodova ukupno a pored tebe dodje gomila likova iz Pickovca na Mlavi sa sve i jednom peticom iz sve ijednog predmeta sa 59 bodova (od 60 mogucih). naravno, nigde u diplomi ne pise da su mu nastavnici iz srednje skole komsije koji dolaze da pozajme jaja kada im zafali za omlet. posle ti moras da propisas majcino mleko da bi presao sa samofinansiranja na budzet. zato kazem, najlaksa moguca skola u kojoj se kupe petice ko u video igrici. pa posle kad upises fax na budzet, onda lepo zapnes i operes fax. u startu imas vise energije od mucenog teslasa...
Isra se ti gladan Smile


Da su vam po Beogradu tako teske te srednje skole onda bi i najbolji studenti bili iz Beograda, a vidi cuda nisu. A to "seljanka iz sabca" vise govori o tebi nego o toj profesorki.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Nokia krntija
Колко сам скапирао, ово је геј школа. Риба скоро па без.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung SGH-E630
deca su u tim godinama jos mala, nemozes i dosta menjaju misljenje.Zato i postoji srednja skola, tesko je ocekivati da neko od 14 godina zna unapred svoju buducnost, kao da je isplanirana. Majku mu, ne zivimo u S.Koreji...

Slazem se da ce ti to znanje biti potrebno kad tad.Ali zato postoji prva godina fakulteta, gde je upoznavanje, dok su ostale godine mnogo teze.Takodje onaj koga nesto zanima gledace da ta znanja stece citajuci knjige nevezano za skolu, vec da bi radio na sebi i da bi jednog dana radio ono sto voli...
To je individualno, neko zna šta ga otprilike interesuje i u osnovnoj školi, a neko nikako da se dogovori sam sa sobom ni u dvadesetoj.

Postoji prva godina fakulteta, ali je, po mom mišljenju bar, lakše kad si već upoznat sa tematikom tokom 4 godine nego kad se nađeš zasut gomilom novih, osnovnih stvari.
Dakle, što se mene tiče, smer koji ga interesuje u školi koja nije mnogo teška. Ako ga interesuje više nego što se traži, lako će naučiti i sam, a ako ne...opet OK  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Колко сам скапирао, ово је геј школа. Риба скоро па без.

tako je.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
SonyEricsson W800i
Da li neko moze da mi kaze koliko treba bodova za ETŠ Nikola Tesla? Smile 
Hvala Unapred

Ako zelis posle toga na ETF,a decko si koji je tu zato sto to koliko-toliko gotivi i vredan je-upisi.
Mozda je jos bolje da upises matematicku gimnaziju,ili neku sa jakim prirodnim smerom...
Imas mane i prednosti i kod jednog,i kod drugog izbora-posle Tesle ce ti lakse ici razumevanje strucnih predmeta,ali ce te jebati matematika koja je poteska,a posle matematicke/prirodnog ce te zezati strucni predmeti,ali ces ispisati matematiku(sto mata1,2 itd,sto mata koja je u oet-u,fizici,a nije nimalo naivna).
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung SGH-E630
A ako nisi baš toliko vredan za ETF, postoji i VISER  Smiley
« Poslednja izmena: 20. Dec 2012, 01:41:15 od enaB »
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Da li neko moze da mi kaze koliko treba bodova za ETŠ Nikola Tesla? Smile 
Hvala Unapred


To ćeš saznati kada se naprave bodovne liste, još je rano sada.
Već ti je to neko napisao.

Ta škola ima tradiciju, možeš mnogo toga da naučiš i stekneš podlogu za dalje studije, ukoliko imaš nekih ozbiljnijih planova. Pruža široke mogućnosti. Potrudi se oko prijemnog.
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 17.0
Realno.Najgore je kad dodje neki mladi (neiskusni) profesor, koji se pravi da je strog tako sto ce da podeli keceve svima koji ne znaju ono sto on ispredaje. A pritom jos ako ni nezna da predaje, onda ode sve u pm. Najlakse je podeliti keceve, treba biti umetnik i nauciti nekoga nesto...

naravno. secam se jedne sto je na trecoj godini dosla da predaje elektrotehniku isto odmah posle ETF-a. ono preko cele face joj vristi 'Ja sam seljanka iz Sabca'. odmah krenula djonom na nas. pocela nesto da deli zute i crvene kartone. pazi ti tu budaletinu. naravno isto tako joj se i vratilo. secam se i kontrolnog kod nje. 9 pitanja ja 7 bodova...ocena 2 na 3!? Smile pitam drugara koji je dobio trojku 'Jeli Luis, koliko bodova si imao?' '7 i po' kaze on. ej 7/9 ocena 2 na 3. a onda kada treba da upises fax, ti se pojavis sa tim mucenim trojkama i cetvorkama i 30 bodova ukupno a pored tebe dodje gomila likova iz Pickovca na Mlavi sa sve i jednom peticom iz sve ijednog predmeta sa 59 bodova (od 60 mogucih). naravno, nigde u diplomi ne pise da su mu nastavnici iz srednje skole komsije koji dolaze da pozajme jaja kada im zafali za omlet. posle ti moras da propisas majcino mleko da bi presao sa samofinansiranja na budzet. zato kazem, najlaksa moguca skola u kojoj se kupe petice ko u video igrici. pa posle kad upises fax na budzet, onda lepo zapnes i operes fax. u startu imas vise energije od mucenog teslasa...
Isra se ti gladan Smile


Da su vam po Beogradu tako teske te srednje skole onda bi i najbolji studenti bili iz Beograda, a vidi cuda nisu. A to "seljanka iz sabca" vise govori o tebi nego o toj profesorki.

vidim da si se prepoznao u ovoj prici "seljanka iz sabca"... Smile

sam si kriv...'cutanje je zlato', davno su rekli...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Liberté, égalité, fraternité!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4891
Zastava Vozdovac - Republika
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung S7
Ja sam zavrsio tu skolu 1989. Nama je tada predavala neka kretenka iz Banja Luke kojoj su se klanjali u tom gradu jer je mosh' misliti - inzinjer. A tek sto je bila "pedagog".

Ono gore je tacno. Morali smo da ucimo ko konji, dok su djaci u drugim slicnim skolama za 5-cu znali ono sto smo mi znali za 3.

Da li nam je to pomoglo posle na fakultetima, verovatno malo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 02:28:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.