Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:31:16
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Elektrotehnička škola Nikola Tesla, Beograd  (Pročitano 7089 puta)
17. Dec 2012, 14:14:55

UUUUU BUREK!!!!!!!!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3
Zastava
Browser
Chrome 23.0.1271.97
mob
Samsung Star II
Da li neko moze da mi kaze koliko treba bodova za ETŠ Nikola Tesla? Smile 
Hvala Unapred
« Poslednja izmena: 17. Dec 2012, 14:16:04 od Expert_00 »
IP sačuvana
social share
TO JE BILO SVE OD MENE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
sta ces tamo, dodji u MOC u zemunu  Smile Smile Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung SGH-E630
To ne može niko da ti kaže unapred, ali možeš da pogledaš unazad

http://www.mpn.gov.rs/prosveta/page.php?page=108
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Sta ces u toj rupi? Ako nemas zagarantovan poslao sa tom diplomom, moja preporuka ti je da upises najlaksu srednju tehnicku skolu (Saobracajnu u Zemunu) pokupis petice sa malo truda i na budzet upises neki tehnicki fakultet. Mozda u medjuvremenu i prodje ova ekonomska kriza (u inostranstvu naravno, kod nas nikad nece proci..) Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Sta ces u toj rupi? Ako nemas zagarantovan poslao sa tom diplomom, moja preporuka ti je da upises najlaksu srednju tehnicku skolu (Saobracajnu u Zemunu) pokupis petice sa malo truda i na budzet upises neki tehnicki fakultet. Mozda u medjuvremenu i prodje ova ekonomska kriza (u inostranstvu naravno, kod nas nikad nece proci..) Smile

dobar savet. ja se secam kad sam upisivao bio sam odlican djak, al sam sjebo prijemni, imao sam 13 bodova od 40 ukupno, i upisao moc (tada se pricalo kao najgora skola ovo ono) a ovo bolje nije moglo.Lako je,ako se potrudis i malo naucis mozes lagano da prodjes odlican. Nabijes bodove i posle faks. A postoje srednje u kojima vise ucis nego na fakultetu...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 18.0
A postoje srednje u kojima vise ucis nego na fakultetu...

pa recimo bas u 'Tesli'. Secam se dosla budala odmah nakon zavrsetka ETF -a da predaje strucni predmet za koji se niko prethodno nije setio da napise neku knjigu, prirucnik ili sta god. On u svojoj mudrosti uzeo da nam predaje stivo direktno iz knjige sa ETF-a. Pazi budalu...ono neki izrazi nikad cuo ni video. Jedini nacin da ucis jeste napamet. Joj kad se setim sta je tu sve bilo. Svake godine iz te skole izadje 500 ljudi; ne smem ni da pomislim koliko ih nadje posao.
Sad da mi dodje moje dete i kaze: 'Tata ja bih da upisem Teslu..' pa pakao bi se otvorio M O M E N TA L N O! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Realno.Najgore je kad dodje neki mladi (neiskusni) profesor, koji se pravi da je strog tako sto ce da podeli keceve svima koji ne znaju ono sto on ispredaje. A pritom jos ako ni nezna da predaje, onda ode sve u pm. Najlakse je podeliti keceve, treba biti umetnik i nauciti nekoga nesto...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Opera 11.64
mob
Samsung SGH-E630
Zašto bi 4 godine učio nešto što ga neinteresuje, to bi bio mazohizam. Ako ne misli posle da upiše i najlakši fakultet, gradivo se mora naučiti, pre ili kasnije Smile Smiley
Naravno, postoje sigurno i druge škole koje imaju isti smer ako ima neki koji ga interesuje, nije ETŠ Nikola Tesla jedina...samo je navikana
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15452
Zastava Dorcol
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.4
mob
Apple iPhone 7
Zašto bi 4 godine učio nešto što ga neinteresuje, to bi bio mazohizam. Ako ne misli posle da upiše i najlakši fakultet, gradivo se mora naučiti, pre ili kasnije Smile Smiley
Naravno, postoje sigurno i druge škole koje imaju isti smer ako ima neki koji ga interesuje, nije ETŠ Nikola Tesla jedina...samo je navikana

deca su u tim godinama jos mala, nemozes i dosta menjaju misljenje.Zato i postoji srednja skola, tesko je ocekivati da neko od 14 godina zna unapred svoju buducnost, kao da je isplanirana. Majku mu, ne zivimo u S.Koreji...

Slazem se da ce ti to znanje biti potrebno kad tad.Ali zato postoji prva godina fakulteta, gde je upoznavanje, dok su ostale godine mnogo teze.Takodje onaj koga nesto zanima gledace da ta znanja stece citajuci knjige nevezano za skolu, vec da bi radio na sebi i da bi jednog dana radio ono sto voli...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 18.0
Realno.Najgore je kad dodje neki mladi (neiskusni) profesor, koji se pravi da je strog tako sto ce da podeli keceve svima koji ne znaju ono sto on ispredaje. A pritom jos ako ni nezna da predaje, onda ode sve u pm. Najlakse je podeliti keceve, treba biti umetnik i nauciti nekoga nesto...

naravno. secam se jedne sto je na trecoj godini dosla da predaje elektrotehniku isto odmah posle ETF-a. ono preko cele face joj vristi 'Ja sam seljanka iz Sabca'. odmah krenula djonom na nas. pocela nesto da deli zute i crvene kartone. pazi ti tu budaletinu. naravno isto tako joj se i vratilo. secam se i kontrolnog kod nje. 9 pitanja ja 7 bodova...ocena 2 na 3!? Smile pitam drugara koji je dobio trojku 'Jeli Luis, koliko bodova si imao?' '7 i po' kaze on. ej 7/9 ocena 2 na 3. a onda kada treba da upises fax, ti se pojavis sa tim mucenim trojkama i cetvorkama i 30 bodova ukupno a pored tebe dodje gomila likova iz Pickovca na Mlavi sa sve i jednom peticom iz sve ijednog predmeta sa 59 bodova (od 60 mogucih). naravno, nigde u diplomi ne pise da su mu nastavnici iz srednje skole komsije koji dolaze da pozajme jaja kada im zafali za omlet. posle ti moras da propisas majcino mleko da bi presao sa samofinansiranja na budzet. zato kazem, najlaksa moguca skola u kojoj se kupe petice ko u video igrici. pa posle kad upises fax na budzet, onda lepo zapnes i operes fax. u startu imas vise energije od mucenog teslasa...
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 00:31:16
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.