Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:24:18
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Protestni mars 10 decembra-Beograd!  (Pročitano 7079 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Inace, ako je tema rasprava o polozaju Kim, moram da vas uputim na temu:

http://forum.burek.com/kosovo-i-metohija-sve-ili-nista-reagovanja-u-svetu-vase-misljenje-2-t371127.html
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Alcatel 
Na moju sreću, nisam iz Beograda. Nemam šta da pljujem niti bljujem, Kosovo smo izgubili, da li privremeno, ili trajno ne znam, ali znam da se to desilo onoga trenutka kada je našva vojska izašla sa Kosova.

Понављам питање од пре: Ако је Косово изгубљено за Србију, зашто онда траже од те Србије да распусти своје "паралелне органе" на територији коју је већ изгубила? Да ли то има икаквог смисла?

Зашто врше притисак на нас поводом нечега што смо ми изгубили, 13 година пошто смо га "изгубили"?

Како је наша жандармерија скоро хапсила по Косовској Митровици Србе, на "изгубљеном" Космету?

 Smile
Samo kratko. Ja ne tražim ništa. Vi kao da ne vidite dobro , čitate ono što vi hoćete, a ne šta piše. Ti što traže su Nemaci, Amerikanci i slična gamad. A šta traže to ja ne znam, to moraš pitati Ivicu i Maricu, odnosno Ivicu i Tomicu.
Ja spadam u one što hladne glave posmatraju događaje i ne zaleću se tamo gde nema svrhe. Toplo preporučujem to i drugima, jer posle svih zanosa u životu dolazi razočarenje. Posle 2000. sam definitivno prestao da se zanosim, već hladne glave posmatram događaje, na koje lično nemam nikakvog uticaja i gde je moje mišljenje potpuno beskorisno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Chrome 23.0.1271.95
 Smile
totalno si u pravu...stajati sa strane i gledati sta se desava i onda sa pjedistala kritikovati i predikovati...tako se menjaju stvari,posmatrajuci indisponirano...

znas ti dobro sta traze ako vlast krije od nroda nisi corav traze nezavisnost kosova traze prodaju Srba traze da mi to odradimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo sport spaja ljude a politika ih razdvaja

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 10646
Zastava Srbija, svemir
OS
Windows 7
Browser
Chrome 23.0.1271.95
mob
Nokia 2610

Чекај мало шефе. Ако су косметски Срби "продали" Косово, шта су они Срби који су остали, а има их преко 100.000? Па Срби су потпуна већина на северу Косова. Сад они треба да буду сатрти и остављени од своје државе, због Срба који су "продали" Косово. Да нису они Срби избегли после погрома такође "продали" куће?

Уосталом, ако је Косово изгубљено за Србију, зашто онда траже од те Србије да распусти своје "паралелне органе" на територији коју је већ изгубила? Да ли то има икаквог смисла?

О каквој борби причаш? Нико не тражи да ратујеш ни за кога, већ само да одбијеш да признаш у својој глави да је оно изгубљено.

niti sam "šef" niti tebra, brate , majstore i slično, ali,...
Srbi su prodavali imanja šiptarima u poslednjih 30 i više gpodina. zabranjivalo se a znalo se. ž
mani kasniju NATO intervenciju na teritoriji CELE Srbije a ne samo na KIM.
Zamena teza.
osim toga, hoćeš da kažeš da je 100.000 ostalioh Srba na KIM većina   Smile Smile Smile Smile
Nešto mi nije jasno-ko od nas dvojice ne zna da sabira i oduzima i računa???????????????

Kosovo je poodavno izgubljeno-KURCEM su ga šiptari osvojili i nema drugih priča.
Pravili su po 10'12 dece, slali ih da čite , prodaju drigu, budu bande,...ali i da šalju pare da se otkupe imanja srba po 10-15 većoj ceni od normalne.

Razmisli malo o tome pa onda priočaj.
Mogu ja da ne priznam da je KIM šiptarsko ali stvarna situacija na terenu-geta Srba su realnost.
bolje je preseliti taj narod u napuštena sela po srbiji, tamo davati novac za infrastrukturu, nova radna mesta a od šiptara naplatiti šta se može za bivše državne fabrike, rudnike,...i staviti tačku .

Inače o ratu pričaju usijane glave, možda ne ti ali neki slični tebi.

osim toga u politici i životu-i ono što naizgeld nema smisla debelo ima smisla-pa razmisli malo i o tome.
IP sačuvana
social share
"Ne vredi se nama boriti,mi isterasmo Turke, a nase nam age i begovi zasedose za vrat .Pobedismo i Nemce i Bugare, a nase nam ulizice slobodu opogane. Nista nam ne vredi kada mi sami dusmane radjamo-ne treba nam neprijatelj sa strane, lakeji ce upropastiti i opoganiti sve . "  Danko Popovic -Knjiga o Milutinu
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 17.0
mob
Alcatel 
Smile
totalno si u pravu...stajati sa strane i gledati sta se desava i onda sa pjedistala kritikovati i predikovati...tako se menjaju stvari,posmatrajuci indisponirano...

znas ti dobro sta traze ako vlast krije od nroda nisi corav traze nezavisnost kosova traze prodaju Srba traze da mi to odradimo...
Mešam se samo tamo gde ima svrhe. Ne znači to da ne podržavam ono u šta verujem. Budem i na nekom protestu, potpišem i neku peticiju. Na primer zatekao sam se u Beogradu za vrme protesta studenat, protiv Haga i priključio se. Nije to poenta, svakako da treba pokazati da si nečim nezadovoljan, ali sam realan koji su dometi takvih učešća. Ti misliš da ćeš nešto promenuti, a ja učestvujem da bi sam sebi olakšao i pokazao nekim ljudima da se ne slažem s njima i da ih se ne bojim, znajući da boli dupe Ameriku , za nas pa makar se okupilo milion Srba na protestu. Nisi shvatio moju reakciju, želim ti samo reći da od takve vrste aktivnosti ne treba suviše očekivati, jer onda se čovek besmisleno razočara. Tvoj nastup i drugih iz Dveri je kao da će te svojim dlovanjem zaustaviti planetu, a nećete zaustaviti ni voz Beograd Niš.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 06:24:18
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.